.
Затворена тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21

Тема: dali e problem?

  1. #1
    Guest

    dali e problem?

    I az i tq ne sme se celuvali nikoga....dali 6te izleze ne6to ot pyrvata ni celuvka Mnogo sym pritesnen. Pls kajete...

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Mi razbira se che shte izlezne Ne go misli tolkowa,to shte se poluchi ot samosebe si.Towa che wi e pyrwi pyt moje samo da vnese oshte poveche trypka v celuvkata

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    razbira se..shte e nezabravimo..stiskam palci

  4. #4
    Мисля,че дори ще е много романтично щом и на двамата ви е за първи път!Успех и не се тревожи!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    SF
    Мнения
    403
    abe pi4 ne e golqma filosofiq. Prosto go pravi6 i tova e!
    Abe slu6aite si kvato muzika si iskate mnoo me e*e no vse pak vi pozdravqvam :P -

  6. #6
    Че ще излезе нещо ще излезе ма дали ще е хубаво или не знам....споко няма да се шашкате...щото така нищо нямад а стане...
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  7. #7
    mi deistvai pich i ne mu misli,nz kolko si munichak,no vse trqbav da opitash,za da razberesh kak i kakvo se sluchva! aide ti si

  8. #8
    Първата целувка винаги е НЕЗАБРАВИМА



    успех пич
    ..::Желанието да постъпваш глупаво е изключително могъща сила::..

  9. #9
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    206
    eiii kolko sladko !!! uspeh!
    Your love is one in a million

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    141

    Re: dali e problem?

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    I az i tq ne sme se celuvali nikoga....dali 6te izleze ne6to ot pyrvata ni celuvka Mnogo sym pritesnen. Pls kajete...
    ni6to nema da stane 6to si s taa naglasa i si se spekal pi4

  11. #11
    Guest
    6te izleze, spokoino. sled 201ta celuvka 6te zabravi6 4e ne se be6e celuval. abe 4ovek 6to puska6 taq tema v razdel seks?!

  12. #12

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Vraca City
    Мнения
    13
    e kak nema da izleze bre 4ovek probvai ima opasnos da otnesesh shamar ama pone she si naqsno

  13. #13
    ne se pritesnqvai pi4 moje da e malko stranno no sas sugurnost 6te e hubavo uspeh

  14. #14
    Супер фен Аватара на sometimes_
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 343
    Абе няма как да не излезе нещо, ще излезе. Може да не ви хареса в началото, ама с времето ще се оправят нещата
    Не се притеснявайте
    I`m trying to make your dreams come true...

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Мнения
    369
    mn qsno 4e 6te izleze daje 6te vi e po kef
    http://www.bulgar-bg.com/pitbull/phpBB/gallery/pictures/BIG%20MAN'S%20ELI%20(CLEMMONS)_jpg.jpg

  16. #16
    А ТАА ТЕМА ЩО НЕ Я МОДЕРИРАТЕ КАТО Е В ГРЕШЕН РАЗДЕЛ А

    I LOVE MY SEX

  17. #17
    pi4 ako si v 6ti klas nedei o6ti men me be6e gnus abe ninam sigurno 6tot momi4eto me celuna p1k az ne q haresvah a iskah i da q praskam i to stana p1rva celufka i posle i v legloto s16tiq den ama ne se naebahme de tam poigrah si s cicite i i tq kat brakna v ga6tite ari iztrelqh se ot legloto s bqsna skorost mnoo se bqh napla6il ama tfa celufkata glei ne e golqma hamalogiq vij poprincip nali ima tam razni penizi ama ako haresva6 momi4eto nadali 6te misli6 kakvo d ai priloji6 v toq moment

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Пловдив
    Мнения
    558
    първата целувка е най-сладка и запомняща се
    Човек,който не може да губи е роден да бъде Лидер...
    Винаги се стреми да догониш човека пред теб...не гледай изоставащия гонещ те...

    Skype registration:eskey88m

  19. #19
    purvata celuvka vinagi e mnogo sladka i zapomnq6ta se..6tom i na dvamata 6te vi e za purvi put-super...
    Po-dobre da te mrazqt za tova,koeto si,otkolkoto da te obi4at za tova,koeto ne si...

  20. #20

    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    София
    Мнения
    43
    Цитирай Първоначално написано от little_black_dress
    Мисля,че дори ще е много романтично щом и на двамата ви е за първи път!Успех и не се тревожи!
    Подкрепям! :P

  21. #21
    Мега фен Аватара на machoka
    Регистриран на
    May 2005
    Мнения
    11 113 835
    Дам, темата се поизчерпа, всичко останало ще е повторение на казаното до сега.

    Хубаво е, романтично е за някои да се целунат за пръв път. Виж, мен да ме убиеш, няма да си спомня кога и с кой /-я де/ беше първия път, но пък си спомням почти всеки следващ. Така че, успех и .. няма нищо сложно, повярвай - всичко е израз на чувства.

    'Успех'

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си