.
Затворена тема
Резултати от 1 до 8 от общо 8

Тема: molqvi pomognete

  1. #1

    molqvi pomognete

    priqtelkata mi e detstvena kakto mene i neznam kak da podhoda za parviq mi pat. Neznam kakvotrqbva da napravq. Molqvi pomognete! Blagodarq predvaritelno

  2. #2
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132
    има такава статия в сайта- как да отворя девственица.
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  3. #3
    Ами можеш да я предразположиш като я заведеш у вас,пуснеш някаква романтична музика и разпръснеш по леглото листенца от рози.Мисля,че много ще и хареса!Поне на мен много би ми харесало!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    ami chovek..ne moga da ti go opisha kato scena ot film naprimer ama moga da ti kaja da ne burzate oshte shtom legnete na legloto i da q sublichash..t.e vsichko trqbva da e po bavnichko i nejno..poveche {} nali razbirash leka poleka...

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Apr 2006
    Град
    Sofia
    Мнения
    141

    Re: molqvi pomognete

    Цитирай Първоначално написано от koce7o_m
    priqtelkata mi e detstvena kakto mene i neznam kak da podhoda za parviq mi pat. Neznam kakvotrqbva da napravq. Molqvi pomognete! Blagodarq predvaritelno
    gali q nejno celuvai q to samo 6e se polu4i :P

  6. #6
    ако си сигурен, че и тя го иска не виждам в какво точно е проблема! винаги има първи път (не само за секса!) изчакай подходящия момент когато и двамата го искате. започни да я прегръщаш нежно и да я целуваш, да й шепнеш колко много я обичаш, останалото идва от семосебе си! успех!

  7. #7
    s poslednata mi priqtelka puviq ni pat beshe kato q zavedah vkushti i pusnah "Nai-Dylgiq qrd" i ot tam na takata {P}{} i obarvaneta i sichki si doide ot samosebe si
    pLeVen Rulez !!! Linkin Park 4 LiFe

  8. #8
    Гледайте датите на темите преди да пишете!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си