.
Затворена тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 75
  1. #1

    priqtelq mi e devstven....

    xora....nz kak da go obqsnq....ta az sam na 18god i si imam seriozen priqtel koito e na 25...edna ve4er bqxme zaedno i se stigna do tam 4e iskaxme da si legnem...samo 4e toi mi prizna 4e vse o6te e devstven i az se drapnax...neznam za6to no malko se stresnax da sam s maj koito e devstven i na nego mu stana mn krivo ...molq pomognete...mn go obi4am i darja na nego no nz kak da se spravq s tova i kak da go nakaram da ne se pritesnqva....blagodarq vi predvaritelno
    in vino veritas

  2. #2
    Drag-On
    Guest
    Ударетъе едно 69 на харабия и всичко ще се оправи

  3. #3
    25-virgin-M-sf-vgz
    Guest
    EBI GO BE , TI LUDA LI SI .. SUZDALA SI MU NA MOMCHETO KOMPLEKSI ZA CQL JIVOT .. Q HODI DO TQH CHE MOJE DA SI E SRQZAL VENITE

  4. #4
    Aggressiv
    Guest
    samanto znai6 li kwo napii go kato guz ... dai mu malko me ... i ste polu4i6 nai qkoto 4ukane koeto si imala prez jiwota si

  5. #5
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Ебаси проблема...ми ти пък що си се друпнала..ибаси.. к'во ти пречи..и к'во дръпна се като ти каза и му стана криво..е как да не му стана

  6. #6
    Guest

    M@pTo

    Цитирай Първоначално написано от 25-virgin-M-sf-vgz
    EBI GO BE , TI LUDA LI SI .. SUZDALA SI MU NA MOMCHETO KOMPLEKSI ZA CQL JIVOT .. Q HODI DO TQH CHE MOJE DA SI E SRQZAL VENITE
    Не сдухвай така момичето ве.
    Наистина е малко кофти че си се отдеъпнала , ама чак пък толкова... Може малко да се е посдухал ама като му се натиснеш другия път ще му мине :P
    Гледай сега аз като си загубих девствеността не се притеснявах много така че си зависи от човека.Само недей да си твърде настоятелна.Създай няква по-романтична атмосфера - музичка нещо , ала-бала полижете се малко и тогава преминете към същественото.А той ако е чак такъв як спек може да пийнете по едно за отскок и подкрепа преди това :P Само да не го натаралянкаш че нищо нема да стане :P
    Айде успех и дано има як животински секс :P

  7. #7

    Re: priqtelq mi e devstven....

    Цитирай Първоначално написано от samanta_v
    xora....nz kak da go obqsnq....ta az sam na 18god i si imam seriozen priqtel koito e na 25...edna ve4er bqxme zaedno i se stigna do tam 4e iskaxme da si legnem...samo 4e toi mi prizna 4e vse o6te e devstven i az se drapnax...neznam za6to no malko se stresnax da sam s maj koito e devstven i na nego mu stana mn krivo ...molq pomognete...mn go obi4am i darja na nego no nz kak da se spravq s tova i kak da go nakaram da ne se pritesnqva....blagodarq vi predvaritelno

    Това защо трябва да е проблем? Кое те притеснява?

  8. #8
    Наистина защо трябва да има проблем?
    Ако ти не си - точно ще му пом0гнеш в това, на всеки се случват неща за пръв път, просто той не е имал предишна възможност за по ранно действие.
    Това че си се отдръпнала е било малко гадничко, но просто след като стигнете пак до там, всичко ще си тръгне самичко

  9. #9
    1.po povod tva da go napiq.....toi ne pie....2.verno 4e e malko gadni4ko 4e se drapnax ama otkade da predpoloja 4e na taq vazrast nqma da e spal s momi4e....3.osven 4e go sduxa tva 4e az se drapnax toi si e naistina pritesnitelen i sramejliv....daje nz predi6niq pat kak se stigana do legloto...ot togava se darji super rezervirano i studemno i nz kvo da pravq....aide mom4ete kajete mi sq vie kak da go predrazpoloja i kvo da napravq za da mu e xubavo)poneje iskam da mu e xubavo.....[/list]
    in vino veritas

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от samanta_v
    1.po povod tva da go napiq.....toi ne pie....2.verno 4e e malko gadni4ko 4e se drapnax ama otkade da predpoloja 4e na taq vazrast nqma da e spal s momi4e....3.osven 4e go sduxa tva 4e az se drapnax toi si e naistina pritesnitelen i sramejliv....daje nz predi6niq pat kak se stigana do legloto...ot togava se darji super rezervirano i studemno i nz kvo da pravq....aide mom4ete kajete mi sq vie kak da go predrazpoloja i kvo da napravq za da mu e xubavo)poneje iskam da mu e xubavo.....[/list]

    А знаеш ли колко жени търсят точно такива мъже?! Действай докато не си го изпуснала!

  11. #11
    Какво има за съветване? Просто импровизирай, ебаси..
    Болка, отчаяние и неописуема грозота -
    всичко това се отнася за мъчителната борба
    наречена просто живот, но аз ще я продължа
    защото обожавам нейната несравнима красота

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    ama ti seriozno li?

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Малееее.....на глупава ли се правиш или кво???Как може да комплексираш така момчето и да бях на негово място и аз щях да избия някви комплекси....като ти каза ,че е девствен ти що не му каза"Еми пич къв е проблема от тази нощ няма да си" и щеше да му се хвърлиш...то не е трудно!!!
    Бати тъ*ата женка!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  14. #14

    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    86
    Аз пък не разбирам защо всички я нападате. Все пак най-малкото е странно да разбереш че мъж на 25 е девствен (нали на 25 или не съм разбрал). Според мен нейната реакция е била по-скоро нормална.
    За да оправиш нещата по скоро си поговори с него сериозно за това успокой го извини му се и се опитай да го поведеш. А накъде ще го водиш ти най добре си знаеш.
    i want out... to live my life alone
    i want out... leave me be
    i want out... to do things on my own
    i want out... to live my life and to be free

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    az ako sum na negovo mqsto vednaga 6te te zareja!
    kvo ot tova 4e e destven,,,,,,i ti si bila nqkoga!
    6teshe li da ti bude hybavo ako ti beshe i toi se durpashe a?
    : AMG Corporation ::

  16. #16
    Мммм ко бях аз,щях поне малко да ми е готино,че мойто момче дето си го обичам(ако си го обичаш)не си е пъхало чушката наляво и надясно!Ама много гадно си реагирала,все едно е прокажен........ем девствен,девствен.......голям а работа......тамън като си първата и ще е по-хубаво......ако имаш опит и ще му е и по-хубаво!Няма нищо лошо........аз ако бях щях му се метна и да му покажа че няма от какво да се колебае и да се комплексира а хубаво е,че ти го е признал.....не всички на негово място биха го направили!Абе цениииии какво имаш!

    Your Pleasure Is My Business!

  17. #17
    I kakvo kato e devstven? Nali darji6 na nego i si go obi4a6, tova 4e e devstven edva e ot po-golqmo zna4enie Ne vijdam kakvo te smu6tava Vseki si ima purvi put vse pak, nikoi ne se e rodil nau4en
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  18. #18
    Aggressiv
    Guest
    ku pita6 mene moje da te e izlugal moje primerno da si e imal nqkakwi drugi pri4ini i me ... primerno da re4em e iskam da wkara qka romantika pri purwiq wi put de da znam ama tiq na 25 i defstweni

  19. #19
    po povod tva 4e moje da me e izlagal...ne e 6toto mi kazva vs i vinagi e bil iskren....a tva 4e sam se drapnala...xora toi e na 25 nai malko sam o4akvala da deftven.....drapnax se 6tot sa obarkax takava...de da znam kvo da napravq pak i toi se pritesni i vs otide po dqvolite sq kato se vijdame i izob6to vse edno ni6to ne e bilo....tva e tema tabu daje nz kak da pogovorim....a za tva 4e darja na nego nqma samnenie.....ot vas iskam prosto da me posavetvatekak da stopq ledovete i da go nakaram da ne se 4uvstva vse edno e na 16 i ne moje da mi dostavi nikvo udovolstvie...kajete kak da go nakaram da ne se sduxva 6tot vijadam 4e go pravi....opivam se da popravq gre6kata ama ne6to ne se polu4ava mn...a pak az go iskam naistina go iskam.... nai nakraq 6e vzema da go iznasilq.......... i nqma da ima kade da xodi
    in vino veritas

  20. #20
    Това нещо може да го направи САМО ЖЕНА!!!
    Извиняваи пиле , но тебе като те цепнаха за сефте ???
    Нестига , че ходим се плескаме с кървищата ви .. ами и като срешнете девствено момче след тва се мислите за голямата работа ...
    с две думи -=> ТЪПА П*ТКА!!!

    пф
    ..::Желанието да постъпваш глупаво е изключително могъща сила::..

  21. #21
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132
    Леле, на 25 и девствен! Не мога да повярвам.
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  22. #22
    Aggressiv
    Guest
    k`vo urkate sq momi4eto mi speklo sa e ... samanta nqma da se strqska6 ke go kara6 samo napred ot moi skromen opit, namaji go sus smetana i go obliji sm po sm .-) ku 6te nai - defsfeniq da e garantiram ti nqma ti prosti ...

    P.S baby947 ili tam kakvoto be6e imam 2 - 3 ma priqtelq ... po4ti defstweni e da ne sa na 25 ama pak sha swur6at raota kekekek

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    Цитирай Първоначално написано от Founder
    Това нещо може да го направи САМО ЖЕНА!!!
    Извиняваи пиле , но тебе като те цепнаха за сефте ???
    Нестига , че ходим се плескаме с кървищата ви .. ами и като срешнете девствено момче след тва се мислите за голямата работа ...
    с две думи -=> ТЪПА П*ТКА!!!

    пф
    abe q nedei da govorish za kurvi6ta puk ti-pri pove4eto slu4ai izob6to nqma kruv!
    a po temata-emi,napravila si gre6ka,otivai po-skoro pri nego i da go napravite bavni4ko i romanti4no za da mu se zali4at kompleksite 6toto sigurno mu e extra gadno smqtai...

  24. #24
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    Цитирай Първоначално написано от e_l_i_z_a
    Цитирай Първоначално написано от Founder
    Това нещо може да го направи САМО ЖЕНА!!!
    Извиняваи пиле , но тебе като те цепнаха за сефте ???
    Нестига , че ходим се плескаме с кървищата ви .. ами и като срешнете девствено момче след тва се мислите за голямата работа ...
    с две думи -=> ТЪПА П*ТКА!!!

    пф
    abe q nedei da govorish za kurvi6ta puk ti-pri pove4eto slu4ai izob6to nqma kruv!
    a po temata-emi,napravila si gre6ka,otivai po-skoro pri nego i da go napravite bavni4ko i romanti4no za da mu se zali4at kompleksite 6toto sigurno mu e extra gadno smqtai...

    pri pove4eto ima
    : AMG Corporation ::

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    STARA ZAGORA
    Мнения
    239
    nai mnogo da te e izlugal che e devstven.Moje da si e mislel che shte se vpechatlish ot tova i she imash super jelanie da mu badesh pyrvata...ama greda
    Нищо не може да бъде по-голямо от човешката глупост !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си