.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Guest

    Niama da moga da saspia bez raztvora:)

    Zdraveite,imam speshen problem .Predi malko si kupix zvetni leshti{sini},no zabravix onazi technost v apartamenta na priateliat mi.Seg ate sa na men i neznam kato si legna kade da gi ostavia.Popitax edna moia priatelka dali moje v obiknovena voda i ti ami otgovori che moje,no tova se otnasialo samo za obiknoveni leshti,a za cvetni neznaela.Ta vaprosat mi e ako gi sloja v obiknovena voda dali shte se razvali cveta i t.n
    Molia vi,mnogo e speshno,niama da moga da spia :P
    10x predvaritelno!!!

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    ами нз със сигурност,но мисля,че нищо няма да им стане,защото все пак тъканта на цвета е между две лещички...

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Ами не можеш ли да се обадиш на приятеля си да ти ги донесе с колата-ако има такава...или пък ти...да си вземеш някво такси...и го го
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    brei [/b]

  5. #5
    Guest
    Mi za da pisha znachi sam precenila che ne moje!Ima 4 koli v momenta ima speshna rabota i po smartno ne moje!Ta tovae! :P

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от Aia
    Mi za da pisha znachi sam precenila che ne moje!Ima 4 koli v momenta ima speshna rabota i po smartno ne moje!Ta tovae! :P
    Ами тогава...няма да СПИШ!!!Както си написала..в заглавието на темата...айде пий две кафета...и си готова!!
    .....Мир......
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    nqkade do teb...
    Мнения
    605
    Ne sam mnogo sigurno no mislq 4e kato nqma6 razvor moje da si gi sloji6 vav voda oba4e sas sol-edna moq fr-ka kato spe6e u nas v tva si gi slaga6e,neinite sa cvetni s diopter.Tai 4e ne mislq 4e ima nqkakvo zna4enie,no vse pak porazpitai nqkoi koito ima le6ti.Dano da ssam ti pomognala
    Razdqlata za lubovta e tova koeto e vqtara za oganq:slabiq gasi,a silniq razgarq!!!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Am kofti rabota..Ako le6tite ti sa tvurdi-nqma problem,moje6 daje na suho da gi ostavi6,no se sumnqvam da sa tvurdi..Za mekite-ako ne sa vuv raztvor,a na suho,prosto 6te se susipqt.6tom nqma6 raztvor,si napravi-mn prosto e-voda(ako moje mineralna) + sol i si gotova V nikakuv slu4ai ne gi ostavqi v 4e6mqna voda-v neq ima razni mikroelementi,koito 6te se utalojat v/u le6tite ti i posle 6te ti e adski gadno na o4ite kat si gi sloji6..Az taka vednuj napravih adskata gre6ka da si gi promiq s 4e6mqna voda i mi se a4erviha o4ite.po4naha da sulzqt adski mnogo..abe ujas.Taka 4e aidi zaburkai si raztvor4eto i nqma6 problemi Veseli praznici :P

  9. #9
    Guest
    10x na vsichki za otgovorite,no znaete li kolko gore-dolu voda i sol da sloja?

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    ili ako ima6 nqkuv fiziologi4en rastvor v vas sy6to stava i s nego
    a za toq s solta dokolkoto znam trqq s morska sol...ili gre6a?
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Kofti p0l0jenie macka ! S0rka ma ne m0ga da ti p0m0gna!

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    vzemi raztvora ot priqtelq si ina4e shte gi sasipesh

  13. #13
    Ne moja li da nakara6 priqtelq ti da ti go donese Ina4e znam, 4e ako sa 2min. na suho stavat za hvurlqne
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  14. #14
    Guest
    Mersi na vsichki .Ostavix gi vav voda prez nosht ai nishto ne im stana .

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си