.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1
    Gery16
    Guest

    Ne moja da pronikne!

    Za parvi pat re6ihme da pravim seks...pri akta toi ne moja da pronikne v men,za6toto me bole6e(beshe bez prezervativ) i postoqnno se opitvashe no ne stana!Ima li veroqtnost sekreti da sa proniknali v men i da ima 6ans ot zabremenqvane?Da vzema li nqkakvi merki ili e absoliutno nevazmojen riska ot bremennost!?S testa za bremennost kolko 4asa sled akt moje da se ustanovi deistvitelen rezultat sas sigurnost?Help me pls!Speshno!

  2. #2
    angelski_o4i
    Guest
    vij sega: teoriti4no i 4rez peting(ili samo kogato si vkarva prastite v teb )moje da zabremenee6,ako ima sperma(dori i malko)-po tqh(primerno pri izprazvane)no veroqtnostta e mn malka.pak i dori da ne te e defloriral ima(makar i malka)vazmojnost za ''neporo4no za4atie''.taka 4e za po sigurno si kupi test(ako ne e kasno de)ina4e kupi ''hap4e za sled tova''(to e za izdankite)i uspeh!

  3. #3
    Guest
    ПОСТИНОР ДУО - ако не си сигурна! за теста за бременост - след 2-3 дена тряжа да се знае!

  4. #4
    6trak
    Guest
    stiga pla6il momi4eto we
    onqa vuob6e svur6il li e ????

  5. #5
    Guest
    ne gi slushai psiharite shansa e nikuf
    nqma da se pritesnqvash

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    spored men ne se bremenna a testovete za bremennost dolkolkoto znam pokazvat pravilen rezultat edna sedmica sled poloviq akt no spored men ne e nujno da si zima6,a sigurno ne e uspql da pronikne v teb za6toto si bila upla6ena i si se stqgala ili si se durpala po dobre opitaite purvo malko s prust i da si dobre uvlajnena

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    onq ne e mogul da vleze kamoli da svru6i - spoko
    : AMG Corporation ::

  8. #8
    Ооо, не мисля, че има нужда от Постинор или пък да си правиш тест за бременост. Ясно е, че нищо ти няма, но внимавай за на пред.

  9. #9
    Gery16
    Guest
    Blagodarq vi mnogo za mneniqta!Uspokoihte me!Mislq da ne si vzimam Postinor-a,a sled nqkolko dena 6te probvam za vseki slu4ai 1 test!Napla6ih se 4e moje da zabremeneq za6toto 4etah za tezi sekreti...Tai kato pove4eto opitni kazvate 4e nqma vazmojnost ili tq e minimalna-6te vi povqrvam!Blagodarq vi iskreno i spodelqite mnenieto si pak!

  10. #10
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132
    Quick sure тест за бременност( една седмица след акта) и Постинор Дуо до 72 часа след акта
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  11. #11

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    St.Zagora
    Мнения
    47
    ni6to ti nqma...smisul nqma da si kopyva6 "Postinor"!yspokoi se!
    kakto kaza AMG-to toi ne e mogal da pronikne kamo li da svar6i
    So keep on kickin'
    the bomb iS tickin'
    don't Stop-don't be a runaway
    go for the fire
    baby are you tough enough...

  12. #12
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    "Vozih se v avtobus ima li veroqtnost da sam zabremenqla pomo6t spe6no pls pls helppp" Alooo pak 6te popitam vryzka s glavniq mozyk......pyrvo se iskaji to4no svyr6il li e ne e li do kolkto razbrah ni6to ne e stanalo 1 na 10000 da ti ima ne6to...nqkoi hora se dyrjat kato pulni debili vse edno ne znaqt kak stava bebe...ujas ujas :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  13. #13

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Aytos
    Мнения
    36
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    "Vozih se v avtobus ima li veroqtnost da sam zabremenqla pomo6t spe6no pls pls helppp" Alooo pak 6te popitam vryzka s glavniq mozyk......pyrvo se iskaji to4no svyr6il li e ne e li do kolkto razbrah ni6to ne e stanalo 1 na 10000 da ti ima ne6to...nqkoi hora se dyrjat kato pulni debili vse edno ne znaqt kak stava bebe...ujas ujas :P

    xaxaxaxaxaxxaxaxaax mnogo si prav moi ... basi kak moje da se zadavat tolkova tapi vaprosi e

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858

    Re: Ne moja da pronikne!

    Цитирай Първоначално написано от Gery16
    Za parvi pat re6ihme da pravim seks...pri akta toi ne moja da pronikne v men,za6toto me bole6e(beshe bez prezervativ) i postoqnno se opitvashe no ne stana!Ima li veroqtnost sekreti da sa proniknali v men i da ima 6ans ot zabremenqvane?Da vzema li nqkakvi merki ili e absoliutno nevazmojen riska ot bremennost!?S testa za bremennost kolko 4asa sled akt moje da se ustanovi deistvitelen rezultat sas sigurnost?Help me pls!Speshno!
    Има реална възможност да си имаш бебенце теста дава точни резултати седмица след акта

  15. #15

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    TwO MeTeRs UnDer EaRtH
    Мнения
    60
    gery tupa si moito momi4e toi svur6i li v teb edva li 6oto ne e mogul da vlezne vutre taka4e ko si sa zduhala

  16. #16
    Abe momi4e kude si trugnala kato ne znae6 elementarni ne6ta! Ako toi ne e svur6il v teb a toi qvno ne e,6tom ne e uspql izob6to da vleze,zna4i ne si bremenna!!! I kude si mi trugnala bez prezervativ!

  17. #17
    Sex bez prezarvati e mnogo riskovan.A pyk sex bez vyzbuda e nepriqten taka che zadrugiq pyt si znai.Shto se otnasq do bremenoosta nqma veroqtnost.Za testa sled edna sedmicamislqche mojeshe da se proveri s nego!!!

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Едва ли ти има нещо!Вероятността е нулева според мен!
    Постинор изобщо недей да взимаш,щото ще ти усложни работите още повече, пък и съм абсолютно сигурна, че нямаш нужда от него! Вече за тест, незнам ти си решаваш,ако искаш наистина да си напълно сигурна,вземи си!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Цитирай Първоначално написано от vasi_z
    Abe momi4e kude si trugnala kato ne znae6 elementarni ne6ta! Ako toi ne e svur6il v teb a toi qvno ne e,6tom ne e uspql izob6to da vleze,zna4i ne si bremenna!!! I kude si mi trugnala bez prezervativ!
    Не обяснявай на другите щото и ти незнаеш не е нужно да се изхварли мъжа за да може жената да забременее в смазката също има сперматозоиди

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от ^efas^^
    Цитирай Първоначално написано от vasi_z
    Abe momi4e kude si trugnala kato ne znae6 elementarni ne6ta! Ako toi ne e svur6il v teb a toi qvno ne e,6tom ne e uspql izob6to da vleze,zna4i ne si bremenna!!! I kude si mi trugnala bez prezervativ!
    Не обяснявай на другите щото и ти незнаеш не е нужно да се изхварли мъжа за да може жената да забременее в смазката също има сперматозоиди
    Mercy za poqsnenieto

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    НП нали за тва ме е напраил господ да ви опраям грешките

  22. #22

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    192
    Ne mislq 4e ima nqkakva opasnost. 6tom toi ne e svur6il i vsi4ko e bilo suvsem v na4aloto, nqma stra6no. Za testovete za bremennost, moje da si napravi6 4ak sled 7 dni ot akta, po-rano prosto ne moje da se ot4ete.
    If you wanna love, fInd your love and fly above!

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от Krastavichka
    Ми оня кат е кухо парче и не използва краставици...
    Ехехехееее пич ей това ме изкефи...тази верно ако беше взела една краставица..вместо този.....щеше да я задоволи по-добре..голяма,твърда и зелена краставица...+тва няма рискуве от забременяване!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  25. #25
    leleeeeeeeee kakav proval...hahaha a sega seriozno!mislq 4e nqma opasnost ot zabremenqvane 6tom ne e imalo akt no ne sam sigurna.nai-dobre e da se konsultira6 s nqkoi kompetenten po tozi vapros i po vaprosa za testovete za bremennost.az li4no ne moga da ti pomogna za tova.
    SaMo VrEmEtO MoJe Da RaZbErE KoLkO VaJnA E LuBoVtA !!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си