.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 36

Тема: do si4ki m

  1. #1
    !!!
    Guest

    do si4ki m

    ako zavisi6e samo ot volqta vi [ostavame obstoqtelstva kato pari i t.n.) bihte li se obrqzali?

  2. #2
    Eternal^^
    Guest

    Re: do si4ki m

    Цитирай Първоначално написано от !!!
    ako zavisi6e samo ot volqta vi [ostavame obstoqtelstva kato pari i t.n.) bihte li se obrqzali?
    ??

  3. #3
    hahahaha koi gluapk bi go napravil

  4. #4
    wtf ?!?!?
    ..::Желанието да постъпваш глупаво е изключително могъща сила::..

  5. #5
    UNCLE FUCKER
    Guest
    Тоя пък,аз ноктите не си режа,ти за кво ми говориш....?

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Цитирай Първоначално написано от Satanas_daughter
    hahahaha koi gluapk bi go napravil
    Ти си много кухо парче

  7. #7
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Satanas_daughter, не Ти, става дума за автора на темата

  8. #8
    Ако бях мъж моментално щях да се обрежа. Ако имам син също бих го обрязала, но не знам какво ще каже мъж ми по въпроса.

  9. #9

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    TwO MeTeRs UnDer EaRtH
    Мнения
    60
    Abe vie literatura ne 4etete li be Znaeteli 4e 90na100 ot amerikancite sa obrqzani vsi4ki aziatci su6to sa obrezani kakto i afrikancite
    Nai malkoto koeto e 4e pod tui nare4eniq percenium se sabira bukluk koito dovejda do rak i togava te obezglavqbat(dolu) tui 3e se obrezvai te na vreme

  10. #10

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Aytos
    Мнения
    36
    да бе да как пък не ... НИКОГА!!!

  11. #11
    ti luda li si be Shitt kopeyeee
    MyXu CTe 3HaM xyxy

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Цитирай Първоначално написано от Ku4eto
    Abe vie literatura ne 4etete li be Znaeteli 4e 90na100 ot amerikancite sa obrqzani vsi4ki aziatci su6to sa obrezani kakto i afrikancite
    Nai malkoto koeto e 4e pod tui nare4eniq percenium se sabira bukluk koito dovejda do rak i togava te obezglavqbat(dolu) tui 3e se obrezvai te na vreme
    Хахахаахах тва че тъпите американски лайна ги мързи да си мият пишката не значи че всеки втори ще хване рак ве. Ем бих се обрязал ако няма физическата възможност да си измия хуя щот тогава вече може и да ми стане нещо

  13. #13
    karmen_elektra
    Guest
    Ku4eto ti obrqzan li si?

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    NE! 4oveka ne si go davam
    : AMG Corporation ::

  15. #15

  16. #16

  17. #17

    Re: do si4ki m

    Цитирай Първоначално написано от !!!
    ako zavisi6e samo ot volqta vi [ostavame obstoqtelstva kato pari i t.n.) bihte li se obrqzali?
    Никога поради нацистки склонности

  18. #18
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от Ku4eto
    Abe vie literatura ne 4etete li be Znaeteli 4e 90na100 ot amerikancite sa obrqzani vsi4ki aziatci su6to sa obrezani kakto i afrikancite
    Nai malkoto koeto e 4e pod tui nare4eniq percenium se sabira bukluk koito dovejda do rak i togava te obezglavqbat(dolu) tui 3e se obrezvai te na vreme
    Malko typo izkazvane ...... rak e zabolqvane porodeno ot mutaciq na kletkite ima6e i o6te tam podrobnosti za edno ve6testvo v sastva na kryvta koeto kato se povi6i ima risk ot takava mutaciq....sy6to ot radioaktivno ly4enie......seki 4ovek ima normalna doza radioobly4vane na den ot normalniq radiokatvien front i ako tfa ly4enie se povi6i se povi6ava i veroqtnostta ot mutacia syotvetno rak! Typo e da kazva6 4e moje da se porodi ot infekciq....raka ne e infekciozno zabolqvane....ne moje da stane ot zamyrsqvane!!predi da govori6 informirai se ... ne 4e az sam supper informiran no pone imam predstava za ne6tata!!!
    Kolkoto po temata obrqzvaneto v ranna vyzrast zagubva 4uvstvitelnostta na glavi4kata na penisa ot trieneto v belioto ... spored mene e gadno!!
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  19. #19
    Abe chesno kazano sym se zamiuslql za tova po princip pochtio nqma znachenie dali q ima taq kojichka i dali q nqma.Zaradi higiena bih go napravil.

  20. #20

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Горно надолене
    Мнения
    5

    Не!

    Рака на пениса се получава от лоша хигиена - попитайте
    личния си лекар, но защо да обрежен 200 000 пениса заради един
    дето го
    мързи да си го измие.
    Препуциумът / кожичката/ има защитна функция, предпазва от
    проникване на бактерии отвън - поне малко и съшо така запазва
    така необходимата влажност на епитела на главичката на пениса / много "на" станаха/.
    Така пенисът е по-чувствителен.
    При хората от по топлите страни, напр. арабските страни обрязването е религиозен ритуал, наложен от исляма, НО религията / исляма/ е и полезна, за разлика от християнството. [Не съм мюсюлманин нито християнин, нито евреин.]
    Там в топлите страни - повишена влажност на въздуха и по-високи температури, възможността за разбитие на микроорганизми е многократно по-голяма, това налага по-добра лична хигиена и тук исляма се проявява като религията която учи!

    Така де не бих се обрязал! Мия си пениса всяка сутрин поне с хладка вода и сапун, хубаво е и вечер преди лягане също.Така ще запазите пениса си цял с много добра чувствителност на лигавицата на главичката и тя ще си остане лигавица.Обрязания пенис доказано е по-слабо чувствителен, главичката се покрива с до 4 слоя кожа, за
    разлика от необрязания където имаме само един слой!

  21. #21

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    In the 5-th dimension
    Мнения
    23
    Не бих се обрязал. А пък и не е доказано научно, дали обрязването предпазва от рак на пениса.
    Животът е вреден... от него се умира!

    Усмихни се! Утре ще бъде по зле...


    http://barbaros.darkgod.net

  22. #22

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    В гората на самотата
    Мнения
    31
    КАТЕГОРИЧНО НЕ!

    Някой много трябва да го гони мухата че да се обреже.
    Ako obi4a6 nqkoi i tova boli,obi4ai go dori naranen da si.I ako nqkoi te obi4a zapomni,4e i nego bi trqbvalo da go boli!!!

  23. #23
    Tova e xarakterno za m1rzelivite i mr1snite narodii
    Milsq 4e Bulgarite ne sme edni ot TQX Zatova pone az NIKOGA

  24. #24
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544

    Re: Не!

    Цитирай Първоначално написано от Tabasko
    Рака на пениса се получава от лоша хигиена - попитайте
    личния си лекар, но защо да обрежен 200 000 пениса заради един
    дето го
    мързи да си го измие.
    Препуциумът / кожичката/ има защитна функция, предпазва от
    проникване на бактерии отвън - поне малко и съшо така запазва
    така необходимата влажност на епитела на главичката на пениса / много "на" станаха/.
    Така пенисът е по-чувствителен.
    При хората от по топлите страни, напр. арабските страни обрязването е религиозен ритуал, наложен от исляма, НО религията / исляма/ е и полезна, за разлика от християнството. [Не съм мюсюлманин нито християнин, нито евреин.]
    Там в топлите страни - повишена влажност на въздуха и по-високи температури, възможността за разбитие на микроорганизми е многократно по-голяма, това налага по-добра лична хигиена и тук исляма се проявява като религията която учи!

    Така де не бих се обрязал! Мия си пениса всяка сутрин поне с хладка вода и сапун, хубаво е и вечер преди лягане също.Така ще запазите пениса си цял с много добра чувствителност на лигавицата на главичката и тя ще си остане лигавица.Обрязания пенис доказано е по-слабо чувствителен, главичката се покрива с до 4 слоя кожа, за
    разлика от необрязания където имаме само един слой!
    Abe kyv rak kfi 5 leva be kak da go obqsna po dobre 4e raka ne e INFEKCIozno zabolqvane....kogato ne6to mrysno,nqkoe 4ujdo tqlo ili 4astica pri4ini naru6avane na normalnata rabota na dadena 4ast ot organizma tova e infekcia....kogato se poreje6 i v ranata navlezat mikroorganizmi i po4vat da se razvivat i da pravqt mizaerii tova e infekciq!! Raka se polu4ava ot razli4ni mutacii na kletkite !! A drugo na vypors 4e dori ne sam is igure6 4e ima takova ne6to kato rak na penisa!! moje da ima rak na prostata ama na penisa??
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Да ве ебати жените да не получават рак на гърдата щот не си мият циците Или па на мозъка щот не си мием главите поне малко си размърдайте сивото вещество преди да говорите

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си