.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 38

Тема: Dewstwenostta!!!

  1. #1

    Dewstwenostta!!!

    Kakwo smqtate za dewstwenite dewoicheta a i ima li nqkoi ot was koito wse oshte ne e spal s momche/momiche a i kakwo e chuwstwoto pri parwiat p1t,haresa li wi {}
    Super Sait {}

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    ми аз не съм спала с никойкво ми е мнението
    за девствените момичета...малко останахме
    п.п. СУПЕР аватар
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    Qu3enDeViL
    Guest
    ми аэ също не съм спала с никой и съм напълно съгласна с мнението,че вече останахме малко :P имам съученичка дето я отвориха в 5 клас!Представете!Не ми е ясно какво ще и е интересно от живота на 16.....но всеки си иэбира как да подрежда живота си

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Че трябва ли да имаме някакво различно мнение за момичетата които са девствени???Да не би нещо да не са готини или какво??Глупав ти е въпроса според мен..какво да мисля за тях..първо не мога да различа едно девствено от едно недевствено момиче...освен това не смятам че са останали малко...може би от по малките няма много девствени вече но специално от моите върстнички има доста които не са спали с момчета още и това изобщо не им пречи на нищо...
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    emi na men specialno mnenieto mi za devstvenite devoi4eta e dobro 6toto ne sa kato nqkoi drugi deto burzat da se otvorqt i posle da se hvalqt i da se ebut s koito im kefne.na mene purviq mi put be6e skoro i ne be6e mnogo priqtno no sega si e ok

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    mi i az sam destvena ..naistina ponqkoga toq bezrazboren sex na moite pr ....ne moga da gi razbera ...ne gi li e strax a poznavam mn po golemi xora ot men v smisla ylegnali (kam 20godi6ni 4e i pove4ee)deto kazvat kolkoto po kasno po dobre ...a i mom4etata yvajavat pove4e onezi koito ne dacat avantata ei taka na poraziq..sled 1 q pat povqrvaite mi zapo4va da ima mn ne6ta za koito 6te zapo4nem da se pritesnqvame...az imam 4ovek o sebe si s koito mn se obi4ame ot 8 mes sme zaedno no az ot samoto na4alo sam si kazala ysloviqta...moq savet ne barzaite da jiveete na po 13 14 ili 15 ima mn vr za sex ...toi ne e samo ydovolstvie ...

  7. #7
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Много ме кефите Вие девствениите...за момчето е най-добре тя да не е имала сексуални контакти преди това...Сигурно са малко хората които знаят защо

  8. #8
    razlikata e dosta golqma pone spored men...kogato edno momi4e zapo4ne da vodi polov jivot to promenq izcqlo vijdaniqta si za mnogo ne6ta a su6to taka samoocenqva sebe si i vun6niq si vid znae po kakuv na4in moje da se haresa na nqkoi muj i kak moje da go spe4eli...i ne6ta koito sa i sa struvali stranni dokato o6te e bila devstvena sled tova zapo4vat da i izglejdat savsem normalni i gotini

  9. #9
    MI MALKITE VZEHA D ASE OTVARQT VECHE OT 11-12 GODISHNA VAZRAST TAKA CHE KOLKOTO PO-KUSNO ZAPOCHNAT DA VODQT POLOV JIVOT,TOLKOVA PO-DOBRE ZA SAMITE TQH,ZA MEN E NOEMALNO KAM 15-16 NQKADE,NO PO-RANO E NAPRAVO SMESHNO

  10. #10
    Guest

    абе я да питам нещо

    абе я да питам нещо.то за мом4етата маи не може да се каже 4е са девствени 6тото си карат на ръ4на пове4ето?

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    amii..12-13 e naistina smeshna vuzrast ..az sushto go kazvam tova..kolkoto po kusno tolkova po dobre...ostavete kak izglejda otstrani ..stava vupros pri edna situaciq kato tezi koito narichame gafove dali tova momiche shte uspee da reagira kato horata ...prosto da nqma provaleni jivoti sled tova..a ako edno momiche uspqva da si nosi otgovornostite pri tova e prekrasno..

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    amii..12-13 e naistina smeshna vuzrast ..az sushto go kazvam tova..kolkoto po kusno tolkova po dobre...ostavete kak izglejda otstrani ..stava vupros pri edna situaciq kato tezi koito narichame gafove dali tova momiche shte uspee da reagira kato horata ...prosto da nqma provaleni jivoti sled tova..a ako edno momiche uspqva da si nosi otgovornostite pri tova e prekrasno..

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    Цитирай Първоначално написано от Jamalskaaa
    razlikata e dosta golqma pone spored men...kogato edno momi4e zapo4ne da vodi polov jivot to promenq izcqlo vijdaniqta si za mnogo ne6ta a su6to taka samoocenqva sebe si i vun6niq si vid znae po kakuv na4in moje da se haresa na nqkoi muj i kak moje da go spe4eli...i ne6ta koito sa i sa struvali stranni dokato o6te e bila devstvena sled tova zapo4vat da i izglejdat savsem normalni i gotini
    Да, бе, да!
    Това може да се отнася до някоя пикла на 12-13 години дето още е дете и като е преспала с някой и си мисли, че знае какво искат мъжете...
    По принцип няма как да различиш едно девствено момиче от някое, което не е девствено. Момичетата не се научават как да бъдат жени и как да се харесват на мъжете, като преспят с някой. Нормалното е първо да пораснат, да съзреят достатъчно и чак тогава да си направят "севтето".
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  14. #14

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Aytos
    Мнения
    36
    Цитирай Първоначално написано от Jamalskaaa
    razlikata e dosta golqma pone spored men...kogato edno momi4e zapo4ne da vodi polov jivot to promenq izcqlo vijdaniqta si za mnogo ne6ta a su6to taka samoocenqva sebe si i vun6niq si vid znae po kakuv na4in moje da se haresa na nqkoi muj i kak moje da go spe4eli...i ne6ta koito sa i sa struvali stranni dokato o6te e bila devstvena sled tova zapo4vat da i izglejdat savsem normalni i gotini
    хахаха моля ти се не ме смей и по какво се отличаваш сега от девствените??? хахахах sorry за въпроса ама ти на колко си ... на 12 - 13 ? а мога да ти кажа пък че мажете предпочитат жени които все още не са "разпечатани" .... като поразснеш още малко и ще го осъзнаеш ...

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Цитирай Първоначално написано от Аз съм БЪЛГАРЧЕ
    Много ме кефите Вие девствениите...за момчето е най-добре тя да не е имала сексуални контакти преди това...Сигурно са малко хората които знаят защо
    Аз нз защо ама и аз съм на тва мнение

  16. #16
    MiTk{} hah ne sum na 12 nito 13
    i momi4eto naistina se promenq dosta nezavisimo dali e na 12 ili na 18 ...

  17. #17
    a i temata ne e kakvi momi4eta haresvate..devstveni ili ne a kakva e razlikata..

  18. #18
    I az sum si vse o6te devstvena i ne smqtam 4e sme ostanali malko ami po-skoro sa malko horata koito si go priznavat

  19. #19
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    In ThE MiDDlE oF NoWhErE
    Мнения
    148
    Ами аз не съм спала все още с момче и не се чувствам зле.Дори се гордея със себе си.Ако кажа,че уважавам девствените момичета,това ще излезе като пристрастие.Но не мисля,че едно момиче трябва да започва да води полов живот пред 16 години,не заради друго,ами защото не е полезно заради самото момиче.Не мисля,че е тъпо едно момиче да е девствено на 18 год например.Напротив,достойно за възхищение.Това е моето мнение.
    Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати... те се усещат в сърцето.


  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    [b]i az sam devstvena i se gordeq s tova ne6to!!!
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  21. #21
    mi i az nesym spal se o6te s momiche makur4e imah predlojenie no beshe za 3ka a az neiskah
    MyXu CTe 3HaM xyxy

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от MerviN
    mi i az nesym spal se o6te s momiche makur4e imah predlojenie no beshe za 3ka a az neiskah
    Ami haide da si napraim zaedno purviq put

  23. #23
    Po princip destvenite momicheta sa po .... ave nz kak da go kaja samoche kato stanat edni ot mnogoto koito veche ne sa destveni i sa veche po taka kolkoti i da e mslqt se za neshto poveche.Ne ischkite no povecheto pravqt taka. Po princip uvajavam destvenite momicheta no ot druga ne mi se chaka meseci nared za sex.No ne bih zarqzal momiche zaradi sex-a samo

  24. #24
    ami az sam devstvena i ne me e sram [color=orange]ima cql jivot pred men za ko da si habq 1viq pat????imam si friend mn go love no nqma nujda da barzam...a za vsi4ki devstveni-6apka vi svalqm.no tova ne ozna4ava 4e ne razbiram drugite.vse pak vseki sam si re6ava[color]

  25. #25
    И аз съм си девствена и честно казано много ме е страх от първия път.. Но както и да е.. наистина сте прави, че в днешно време връстниците ни започват да водят полов живот много от рано. Например една моя приятелка спа с 23 годишен, когато беше на 11.. Това си е чиста педофилия от негова страна А към девствените момичета нямам никакво по-специално отношение. Ние сме като всички останали
    Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си