.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 47
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    az sum ot Venera, vsi4ki ot Mars sa mi kaneni na gosti!
    Мнения
    196

    Are kajete 6otu ne6o mai ne sum nared...

    Zna4i az skoro pravih troika sas novoto si gaje i edna na6a priqtelka... sega si mislq postoqnno za tova za6toto mn mi haresa oba4e... oba4e mi haresa pove4e za tova 4e bqh sas momi4e a mom4eto...ebi mu maikata ta misalta mi e 4e az taka ili ina4e ot dosta vr si padam malko less... mn se kefa na clufki i takia ne6ta sas momi4eta prosto mi e po gotino otkolkoto s mom4e... i taka de ima li ne6to lo6o v tova da se kefi6 i na dvata pola??? toest da si Bi!!! 6oto az ne vijdam lo6o oba4e vsi4kite mi fr kazvat 4e sum mn tupa da se kefq na momi4eta i 4e tova ne bilo normalno... ta normalna li sum?
    P.S.da kaja 4e si Haresvam gajeto i nqqm ni6to protif nego...
    a i o6e ne6tu spestete si pls obidite i t.n. mersi:")

  2. #2
    Guest
    Spored men e absolutno normalno!Ne se pritesniavai!Az poznavam mnogo takiva momicheta :P

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    добре дошла в клуба
    п.п. абсолютно нормално е,да не ти пука
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    normalno e ako sudq po priqtelkite si taka 4e ne se pritesnqvai!a i golqma rabota 4e ti kazvat 4e ne bilo normalno...nali tova nqma da ti promeni misleneto...da ne ti puka kakvo mislqt drugite!

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  5. #5
    Guest
    Dam...syvsem normalno e I az sym taka Taka, 4e...da ne ti puka. Daje e gotino ako pita6 men

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    бтв 99% съм сигурна че няма да си
    останеш бисексуална, просто възрастта
    ни е такава че все искаме да пробваме
    нещо различно..така че спокс
    на колко си?
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    Споко няма нищо ненормалко в това. А и както каза Murderdoll има голяма вероятност това дае заради пубертета, всичките му там шантави работи, хормони и т.н.
    А дори и да не се промениш с времето това е супер яко имаш двойно по голям избор и мъже и жени. Какво по-готино от това.
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  8. #8
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    az sum ot Venera, vsi4ki ot Mars sa mi kaneni na gosti!
    Мнения
    196

    -

    na 14 sum:") zna4i ne sum otka4alka super haha:") 6otu te moite fr postoqno go povtarqt tfa ama verno 4e taka imam po golqm izbor heheh:") puk i da ne otmine s vremeto mi e mn qko taka hihih

  9. #9
    Това може и да е нормално, но аз не виждам нищо хубаво. Ти си още малка и незнаеш какво искаш, според мен, всичко се дължи на това. Искаш да експериментираш и да опиташ от всичко, но интересът ти сигурно ще премине.
    Какво значи, че се кефиш на момичета?
    Ми то и аз се гушкам и се целувам (не с език) с приятелки, но не им се "кефя". Само че мене ме отвращава мисълта за секс с друго момиче...
    Ама все пак - всеки с предпочитанията си, щом така ти харесва продължавай в същия дух и да не ти пука.

  10. #10
    Vinagi sam se kefina na biseksualnite hora, za6toto sa opitali i s dvata pola, koeto mi e adski lubopitno :P Ne gi anmiram nito za tupi, nito za perverzni, a za savsem normalni i individualni hora
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    SHTO PUK DA NE E NORMALNO,SUPER QKO E DA SI BI PUK,KAT TI E EKF S PICHKA,KAT TI KEF S PICH,KVO MU E LOSHOTO PUK NA TVA?!

  12. #12
    докато не го направя с 2 жени
    не бих се примирил , че това нещо е нормално
    нормално е колкото и даден мъж да е БИ
    аре моляви )
    ..::Желанието да постъпваш глупаво е изключително могъща сила::..

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Che koe mu e nenormalnoto???
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  14. #14
    Guest
    Hahahaha! Naistina li smqtate za normalno edno 14 godi6no momi4e da pravi troiki s "gajeto si i priqtelka" neini nabori?! Ta tva momi4e edva sega zapo4va da u4i v gimnaziq!!! NO COMMENT!

  15. #15
    Не, не е нормално (не, че не съм го правила). Най-малкото аз съм тази, която може да ти чете морал- имала съм 2 годишна връзка с жена, имам предвид, че бяхме заедно във всеки един смисъл, любов ли бе, да го опишеш! Знаеш ли, всички твои постове и теми искрено ме забавляват! Убедена съм, че това което си направила те е разтърсило от кеф и ще потърсиш отново това изживяване, но не забравяй и за момент, че живееш в малък град и всички около теб (даже хора, за които не подозираш, че те познават) ще те коментират и в един момент неминуемо ще ти излезе "лошо име", а този факт неминуемо ще ти стане пречка в живота един ден.

  16. #16
    o ne se pritesniavai normalno e...daje da si priznaia i az bih opitala troika s oshte edno momiche i az se kefia na momicheta

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Ami ne gi razbiram teia raboi... nikoga niama da pozvoli priateliat mi da 4uka druga i to pred men! osobeno pak ako sam na 14!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858

    Re: Are kajete 6otu ne6o mai ne sum nared...

    Цитирай Първоначално написано от СребристоСияние
    Zna4i az skoro pravih troika sas novoto si gaje i edna na6a priqtelka... sega si mislq postoqnno za tova za6toto mn mi haresa oba4e... oba4e mi haresa pove4e za tova 4e bqh sas momi4e a mom4eto...ebi mu maikata ta misalta mi e 4e az taka ili ina4e ot dosta vr si padam malko less... mn se kefa na clufki i takia ne6ta sas momi4eta prosto mi e po gotino otkolkoto s mom4e... i taka de ima li ne6to lo6o v tova da se kefi6 i na dvata pola??? toest da si Bi!!! 6oto az ne vijdam lo6o oba4e vsi4kite mi fr kazvat 4e sum mn tupa da se kefq na momi4eta i 4e tova ne bilo normalno... ta normalna li sum?
    P.S.da kaja 4e si Haresvam gajeto i nqqm ni6to protif nego...
    a i o6e ne6tu spestete si pls obidite i t.n. mersi:")
    За жените лошо нема ама мъжете почват да им викат педали и т.н.

  19. #19
    taino momi4e
    Guest
    Hhm da probvai i mi haresa(mnogo) za6toto bqh s blizka priqtelka, no opredeleno si e ot vazrasta. Da sega mi haresva, no mislq, 4e tova s vremeto 6te se promeni. Bih go napravila otonovo i otnovo, no tova ne zna4i, 4e ot edna vrazka s jeana moga da sam udovoletvorena-za6toto vse pak + i - pravqt 1 cqlo-2 ostri kamaka bra6no ne melqt....

  20. #20
    Ami nqma ni6to lo6o stiga da ne nalita6 na friendki,no men li4no ne me privli4at momi4eta

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Мнения
    301
    Айде моля ви осъзнайте се !!!
    Аз кво да имам против, но не го намирам за чак пък нормално !
    Нека ви разкажа една случка, която ми се случи скоро. Харесах си едно супер красиво момиче. Въобще много си паднах по нея и мисля, че си допаднахме, но знаете ли кво се оказа !!!! В един момент преди да стане нещо по сериозно тя ми каза : Ами не ме привличат сексуално мъже, а само жени. Така, че не мисля, че ще стане нещо !!! Представете си аз как се почувствах
    Аналогично на някое момиче от вас ако се случи това с момче и ви каже, че е гей ???? Как ще се почувствате ?!?!? И само малко инфо да ви кажа... на времете почти всички Империи са се разпаднали именно зарди това... този разврат от един и същи пол !!!
    Търгувайте или си останете бедни. Ако не търгувате рентабилно, няма да търгувате дълго, а ако изобщо не търгувате, подписвате съдбата си точно толкова сигурно, колкото и ако тръгнете да скачате от самолет без парашут.

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от united_colors
    Ami ne gi razbiram teia raboi... nikoga niama da pozvoli priateliat mi da 4uka druga i to pred men! osobeno pak ako sam na 14!
    i az...Mnogo sym revnivu!!! Nikoga ne bih go pozvolila...a shto se otnasq do teb...vremeto shte si pokaje.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    ave nqma ni6tu lo6o spoko btw mnogo momi4eta na na6ta vuzrast im haresva tova , taka 4e ... ne vijdam problem

  24. #24

    Re: Are kajete 6otu ne6o mai ne sum nared...

    Цитирай Първоначално написано от СребристоСияние
    Zna4i az skoro pravih troika sas novoto si gaje i edna na6a priqtelka... sega si mislq postoqnno za tova za6toto mn mi haresa oba4e... oba4e mi haresa pove4e za tova 4e bqh sas momi4e a mom4eto...ebi mu maikata ta misalta mi e 4e az taka ili ina4e ot dosta vr si padam malko less... mn se kefa na clufki i takia ne6ta sas momi4eta prosto mi e po gotino otkolkoto s mom4e... i taka de ima li ne6to lo6o v tova da se kefi6 i na dvata pola??? toest da si Bi!!! 6oto az ne vijdam lo6o oba4e vsi4kite mi fr kazvat 4e sum mn tupa da se kefq na momi4eta i 4e tova ne bilo normalno... ta normalna li sum?
    P.S.da kaja 4e si Haresvam gajeto i nqqm ni6to protif nego...
    a i o6e ne6tu spestete si pls obidite i t.n. mersi:")
    Гот ли ти е? Гот ти е! Тогава какво се притесняваш?!

  25. #25
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    192
    Koi moje da ti kaje v dne6no vreme koe e normalno i koe ne?! Vseki si ima svoe mnenie, 4udq se za6to pita6?! Ne e li vajnoto ti da se 4uvstva6 dobre i da pravi6 kakvoto ti haresva?! Ili prosto 4aka6 odobrenie, za da se 4uvstva6 po-dobre. Nqma smisul. Ili iska6 i go pravi6 bez da ti puka, ili ne. Tva e! Vse edno ako nqkoi ti napi6e 4e ne normalno, 6te spre6 da haresva6 momi4eta. Ta az samo 6te kaja 4e mi e vse edno ti dali 6te si hetero ili bi, izbora si e tvoi!
    If you wanna love, fInd your love and fly above!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си