.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: Imam problem.Help

  1. #1
    Guest

    Imam problem.Help

    Zdraveite!na 16 godini sum i na kadeto otiva rabotata s priqtelkata mi mai skoro 6te pravim sex.Oba4e imam edin problem.Ne moga da si go zagolq dodolu...znam 4e e stranno no vse pak..Taq koji4ka koqto e do glavata na penisa pada li kvo stava s neq 4e samo mi pre4i?PLS kajete.

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    А ве пич не разбрах точно ама ако проблема е че кожичката ти се връща обратно, когато я заголиш ми тва е нормално ве копеле на всички така им става ама ако проблема е че не можеш да си я дръпнеш до край тогава поразгледай някои предишни теми там съм обяснил на такива като теб къде е проблема

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    ee tova ne e problem izobshto..na mn momcheta im e taka i dori ne mislq che se nalaga nqkakva lekarska namesa...spoko ne mislq che tova shte ti prechi..

  4. #4

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    TwO MeTeRs UnDer EaRtH
    Мнения
    60
    tva e super seriozen problem treee da te rejat ebavka be pi4 spoko tva e nai malkoto za koeto trqbva da se trevoji6 predida pravi6 sex spoko

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от ^efas^^
    ама ако проблема е че не можеш да си я дръпнеш до край тогава поразгледай някои предишни теми там съм обяснил на такива като теб къде е проблема
    Абе я дай линк за тия предишни теми

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Уфф Боже няма да ти давам линк мий си хуя и няма да имаш проблеми. Не ми се търси цял ден из форума за да намеря някоя тема дето съм обяснил как да си миете пишките ве

  7. #7

    Re: Imam problem.Help

    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Zdraveite!na 16 godini sum i na kadeto otiva rabotata s priqtelkata mi mai skoro 6te pravim sex.Oba4e imam edin problem.Ne moga da si go zagolq dodolu...znam 4e e stranno no vse pak..Taq koji4ka koqto e do glavata na penisa pada li kvo stava s neq 4e samo mi pre4i?PLS kajete.

    Пробвай сам да опънеш кожичката. Ако много те боли иди на лекар. Не е нещо опасно или супер сериозно. Бъди спокоен.

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    A ве къв лекар ве дърпаш си я сам. Ако стане инфекция праиш си разтвор от калиев перманганат измиваш с хуя с него и от там нататъка не забравяй да го миеш поне 2 пъти на седмица. Разтвора да не е с голям концентрат на калиев перманганат щот ще ти изгори патката тряа да е бледо лилав

  9. #9
    Guest
    ae se pak ne moje li bez tez si4ki d1rpaniq da mine rabotata?6toto kato bqh mal1k me bqha vodili na lekar za neshto podobno...p1k kolkoto do mieneto seki den dush...pod1rjam si go

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Пич ако си миеш и хуя покрай другите работи всеки ден вече верно тряа да идеш на лекар и не неможе да мине без дрпане (поне аз така си мисля)

  11. #11
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    ave vie kato ne znaete za kvo stava na vypros kvo davate krilivi syveti ?
    problema na pi4a e mnogo seriozen znam zashtoto imah edno vreme syshtiq i brah golqm sram da go kaja na maika mi (vse pak bqh 7mi klas i ne razbirah baq neshta) a se naloji i da pokaja problema si i pitate li me s nadyrven h.ui pred maika mi ama nishto otidohme na bolnicata i lekarq kaza 4e TRQBVA namesa i me operiraha mi mi reznaha edno malko obrazuvanie koeto se nari4a gem i sega nqmam takiva problemi spored mene nenamesa ot lekar e nevyzmojna trqbva da ima nqkakva intervenciq s lekar (poznavam osven mene oshte 2 mom4eta sys syshtiq problem deto sa imali i vsi4ki nie lekar ni e spasqval tei 4e pravo pri hirurga otivai i dano sym bil polezen)
    Левски шампион але але!

  12. #12
    Guest
    Ae to ne e obrazuvanie a prosto koji4kata deto sv1rzva glavata s "okoto"...

  13. #13
    Az bih te posyvetval idi na lekar.Ot tva deto si prestavqm kakyf moje da ti problema druga alternativa nqma idi na lekar da ti kaje kakvo ti ima

  14. #14
    na sam regnat
    Guest
    Trea se reje.Sigurem sam

  15. #15

    Регистриран на
    Jul 2006
    Град
    Студентски град, гр. София
    Мнения
    40
    не я режи, да не си гаден резан турчин, а повече за това прочети тук

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си