.
Затворена тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18

Тема: Vapros ?

  1. #1
    pix
    Guest

    Vapros ?

    Hora tozi vapros moje ve4e da e zadavan , no az ot skoro cheta tozi forum Znachi vaprosut mi e sledniqt. Spored Vas razmerut ot zna4eniq li e ? I kolko gore dolu e srednata duljina na momche ot 15-16 godini ? :P

  2. #2

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    TwO MeTeRs UnDer EaRtH
    Мнения
    60
    razmera e ot zna4eni za6toto ne moje da legne6 s nekva i da ivadi6 nekuv 10 cm kur a za duljinata mejdu 15-20 cm

  3. #3
    Hhahah ne razbira se!!!!Stiga da ne e tvurde malak ili tvurde golqm

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    Sunny_stz
    Пуснато на: 27-12-2004 11:45 Заглавие:
    Hhahah ne razbira se!!!!Stiga da ne e tvurde malak ili tvurde golqm

    imenno...

  5. #5
    ot znachenie e razbira se,normalnoto za 15-16 godishnite e okolo 12-13 sm,che moje i dosta poveche zavisi

  6. #6
    ami spored men ima zna4enie ,ama ne mnogo goliama.ave za dalginata neznam sigurno okolo 10 12 sm.

  7. #7
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Ku4eto
    razmera e ot zna4eni za6toto ne moje da legne6 s nekva i da ivadi6 nekuv 10 cm k*r a za duljinata mejdu 15-20 cm
    e kvo da mre li??????????????

  8. #8
    ioh vsiaka treta tema e za tva..ami ne e tolkova vajno kolko e goliam,stiga da znaesh kak da go izpolzvash!!!!!!!!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    1 479
    Za men li4no ima zna4enie. A za tiq godni ne znam az kolko da e razmera - ne sum probvala...
    Не се притеснявам когато ми говорят зад гърба, важното е като се обърна да млъкнат.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    Hhahah ne razbira se!!!!Stiga da ne e tvurde malak ili tvurde golqm
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  11. #11

    Re: Vapros ?

    Цитирай Първоначално написано от pix
    Hora tozi vapros moje ve4e da e zadavan , no az ot skoro cheta tozi forum Znachi vaprosut mi e sledniqt. Spored Vas razmerut ot zna4eniq li e ? I kolko gore dolu e srednata duljina na momche ot 15-16 godini ? :P
    За жените всичко има значение. Колкото и да ти е голям жените пак си мрънкат. Ама да не ти пука

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Така е на тях нищо не им е достатъчно

  13. #13
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Тва за размера какво толкова ви притеснява? Важно е как си използвате пишките Погледнато от физиологическа гледна точка,дължината не е нужно да бъде двуцифрено число: влагалището е с дължина от скромните 8-10 см. сами си правете изводите Оставащите сантиметри са за галене на самочувствието А и големината не гарантира удоволствието,така че вместо да се чудите и маете дали ви е достатъчно дълъг,правете секс и търсете начините,с които да доставите удоволствие на жената. Източник на Инфо:Discovery Channel

  14. #14
    Da ot znachenie za myjkotot ti ego inache za jenite pochti ne kolko e golqm, a kak go polzvash:}

  15. #15

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    По света и у нас !
    Мнения
    18

    glei sega

    biologiqta wi dokazwa 4e 5 santimetra wurshat rabota ama ne e w towa wurposa nali.
    sredno za 20 godishen 4owek k*ra e mejdu 12 i 18 santimetra. powe4e se sreasta mnogo rqdko. a za jena wlagalisteto e dulboko mejdu 11 i 13 santimetra taka 4e i da imash 22 santa par4e nqma da ti swurshi rabota ... ama ti si preceni

    LongBG
    Когато си прос обикновенно е за цял живот !

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2006
    Мнения
    1 008
    15-16 godini --- hmm okolko 15 sm moje da ima i giganti a moje i jujeta

    I'm gonna do what ever I want,so why to risk it ?

  17. #17
    Фен
    Регистриран на
    Mar 2006
    Град
    Blagoevgrad
    Мнения
    104
    oh... stiga s teq gluposti za dalbo4inata na vlagali6teto
    po temata za men pone razmerat ima zna4enie
    IzjivqvaI Vseki MIG kaTo PoSlEDen za Da MojE koGaTa dOIdE pOsleDNiqt dA nqMA Za KAkvo Da SAjaLqVash!!!

  18. #18
    favor_91, поглеждай датите!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си