.
Затворена тема
Резултати от 1 до 18 от общо 18
  1. #1
    gost
    Guest

    Vupros kum momcheta i momicheta

    Nzn dali tuk da q pusna tq tema ama sa da zaema da popitam vse pak , vupreki che e tup vupros
    Navchi kum momchetata - brusnete li si kosmite okolo tashacite ?
    I kum momihetata - kak vi haresva poveche edno momche kato e obrusnato tam ili kato ne e ?

    Prosto nz kakfo e normalnoto da se ili da ne se bursana i za tova pitam !

    Kajete pls !!!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    az predpo4itam da nqma kosmi

  3. #3
    Ami brysna se po4ti navsqkyde vkliu4itelno i okolo testisite 6toto qko me draznqt kosmite.
    Pravi kakvoto trqbva, pyk da stava kakvoto shte...Sledvai techenieto na jivota.

  4. #4
    Guest
    abe neznam vseki si re6ava za sebe si ama za mom4e neznam ne sum se zamislqla seriozno no mai pove4e me kefat da ne sa brusnati po estestveno neznam struva mi se 4e tova si e za momi4etata a sa intimnite 4asti malko prekaleno mi se struva

  5. #5
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Наистина си е тъп въпроса Помисли малко логично - на тебе ми ли ти харесало ако правиш секс с някоя жена и остановиш че тя е .. леко пухкавка отдолу? Нека това да ти послужи като отговор.Айде peace \\//

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Мила,продължаваш да сравняваш мъжете и жените по отношение на космите както и в съседната тема,и тук ще кажа че всеки си решава какво харесва и какво не-това че мъжът си бръсне топките,не значи че и жената трябва да се бръсне долу цялата.Това си е въпрос на вкус. И на удобство. Това за пухкавото отдолу-ами мъжете го харесват,както харесват и липсата му
    Айде стига сте пускали теми,които са относителни и отговорът е най-вече във вас-дали ще се бръснете или не,това си го решавате вие

  7. #7
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    в страната на любовта
    Мнения
    303
    ami az li4no predpo4itam,t.e. zadaljitelno e,koito e s men da se obezkosmqva!!!
    ama to si e v1pros na mnenie!

  8. #8
    E kolko takiva temi stanaha ve4e! Ti sam sipredcenq6. Kakto ti e po odobno. Oba4e mislq 4e vseki predpo4ita bez kosmi.
    Kogato pogledne6 kum zvezdite, si spomni za onazi, koqto ne uspq da mi svali6!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    Sofia
    Мнения
    1 082
    s/d men bi bi bilo mn po-dobre bez kosmi
    i predpolagam 4e pove4eto momi4eta mislqt kato men
    koe e ob6toto mejdu belota I sexa? Ako nqma6 dobur partnior dano pone ima6 dobra ruka

  10. #10
    Po-dobre bezzz!
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 290
    Аз също съм на мнение и предпочитам момчето да се обезкосмява

    Правила на форума: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=802

  12. #12

    Това някак си не мога да го разбера... всички дават едни такива готови заучени отговори, но никой не казва защо разсъждава така или защо е достигнал до това си съждение.. от собствен опит ли, от споделен ли...
    Аз лично ако бях задал въпроса горе, щях да умра от скука четейки тази тема... макар че не съм особено сигурен дали Гостът най-отгоре изобщо съществува като личност със въпросния си "проблем"...
    както и да е.. лично мнение..
    простете за оффтопика
    Старите рибари никога не умират... те просто така... си миришат...

  13. #13
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    na mene ne mi pre4e, no bim predpo4ela bez kosmi!


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  14. #14
    Sega sledva sledva6tiqt vapros koito su6to ne e mnoo lesen i e dosta subektiven i toi e Bixte li go napravili s mom4e/momi4e koito okolo xuq/vaginata gumji ot potni kosmi ili bixte li mu napravili svirka/6patulka !??
    Imposible is Nothing !

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от DaNiTo
    Bixte li go napravili s mom4e/momi4e koito okolo xuq/vaginata gumji ot potni kosmi
    Много сте ми интересни с тези мнения. Не бих спал с приятелката си ако има косми. Като се запозная с някое момиче и първият ми въпрос е бръсната ли си. Ако не е сори скъпа, не стааш.
    А колкото до "потните косми", то ще ти кажа, че ако си обезкосмен се потиш много повече. Като се обезкосмя трябва да се къпя поне по 2 пъти на ден иначе става лошо, особено през лятото. Кога ще пораснете?

  16. #16
    Фен Аватара на Eclipse_bb
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Yet to be revealed
    Мнения
    294
    Никога
    Гадно ли ти е :P
    The more I see, the more I know.
    The more I know, the less I understand...

  17. #17
    момиченце
    Guest

    здравей

    аз предпочитам да е обраснат \/

  18. #18
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си