.
Отговор в тема
Страница 1 от 10 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 242
  1. #1

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    na zemqta!
    Мнения
    63

    Обичате ли брат си или сестра си?

    ei hora q kagete obi4ate li brat si ili sestra si ili po ve4e roditelite?i radvate lis e 4e gi imate(brata ili sestrata)!


    Moderated by miloto
    т.7 от Правилника

  2. #2
    V nqkoi moment brat mi me izkarva izvun relsi i togava mi idva da go prebiq. Oba4e prez drugoto vreme, kato si pomislq 4e ne6to moje da mu se slu4i mi stava gadno. I ako sega imam pravoto da izbiram pred tova da sum edinstveno dete ili s brat mi, bih izbrala vtoroto
    Kogato pogledne6 kum zvezdite, si spomni za onazi, koqto ne uspq da mi svali6!

  3. #3
    Predi super mnogo me drazneshe(po-to4no az neq zashtoto sam po-malkata ) ama sega mn si spodelqme i ume e da dava cenni suveti.Ama nemoga da kaja dali q obi4am pove4e ot nashte zashtoto naposledak mn me draznqt ,a poprincip ne bi trqbvalo da moga da razli4avam koi ot 2 mata obi4am pove4e i koi po-malko.....awe vse pak mai sestra mi pove4e :Pshtot ne zabranqva neshta i e qka fenka!!!!!

    .....IF YOU.....
    DON`T LIKE MY
    ...ATTITUDE...
    QUIT TALKING
    ....TO ME!!!.....

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    1 479
    Разбира се, че ги обичам.... то няма за какво да обяснявам, всеки знае как е. Може да се случва така, че да не им го показвам, но без тях не знам за къде съм.
    Не се притеснявам когато ми говорят зад гърба, важното е като се обърна да млъкнат.

  5. #5
    Emi mnogo me tvari na momenti moita sestra...obache strashno si q obicham. Makar i trudno osyznah, che po-dobre s neq...zashtoto inache e tejko samo dete.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Колкото и да дразня брат ми,колкото и да
    не показвам,че го обичам и кокото и той да
    ме дразни и да ми досажда...май го обичам.
    Някак си е толкова невинен.....преди няколко
    минути съм му се карала за нещо и съм му
    викала и той като ми каже "како" с един
    такъв поглед..е как да не му се усмихнеш?
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  7. #7
    Predi kato malki mnoo se mrazihme kato malki, bqhme kato ku4e i kotka Toi me drazni, az pi6tq No sega sme mnogo sblijeni, toi spodelq s men ne6ta, koito spodelq samo sas 2ma ot priqtelite si...i 4esto sme na edno mnenie, podkrepqme se i t.n.
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    ..::SHUMEN::..
    Мнения
    681
    Oh, sas sestra mi imame golqma razlika, kato bqhme malki mnogo se karahme, no sega ve4e mnogo si q obi4am, a otnosno tova da li se radvam...ooo VSI4KO NEINO E I MOE, NO NE VSI4KO MOE E I NEINO !!!Obiknovenno kogato si kupi ne6to novo, az go capvam...i si ostava za men
    I CAN'T GET NO SLEEP

  9. #9
    Az imam dvama polubratq i s ediniq mnogo se karame,a toi se kara i sdrugiq.Te sa po-malki ot men i moga da kaja 4e mnogo si gi obi4kam

  10. #10
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Az mnogo si obi4kam sestri4kite i se staraia da im go pokazvam 4esto! [/i]

  11. #11

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    ABoVE ALL
    Мнения
    8
    НЕ

  12. #12
    tva da ima6 brat ili sestra ima i lo6i i hubavi strani!za moq brat mn go obi4am!toi e samo na 10 godini i mnogo me slu6a,lesno moga da go komandvam(vapreki 4e izbqgvam da go pravq)i osven tova 4esto se nalaga da me prikriva pred na6te!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    az si imam sestra i mnogo, mnogo,ama adski mnogo q obi4kam i na6te su6to
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  14. #14
    АКО Я НЯМА6Е КАКА НЕЗНАМ КАКВО 6ТЯХ ДА ПРАВЯ МНОГО Е ЯКА И Е НА 16 ПОСТОЯННО СЕ КАРАМЕ ЗА НЕ6ТО ОБА4Е ВАОБ6ТЕ НЕ МИ Е СКУ4НО С НЕЯ И МОГА ДА СПОДЕЛЯМ С НЕЯ ВСИ4КО И ТЯ ВИНАГИ МИ ДАВА СУПЕР САВЕТИ ОБА4Е СЕГА Е В БАБА ЗА ЕДНА СЕДМИЦА И Е ДОСТА СКУ4НО ДА САМ САМА НО НЕ И ГО ПОКАЗВАМ ТОВА 4Е МИ Е СКУ4НО

  15. #15
    И двете си ги обичам, въпреки че голямата ми сис ме дразни много(когато се видим). Не можеш да съпоставяш обичта към родителите и братята/сестрите.

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    Аз си имам голям брат(на 26 години е...малеее колко е порастнал). Много си го обичам и ми е супер криво, че живее чак в София. Като си дойде във Варна много му се радвам (и на приятелката му много се радвам). Преди яко се карахме, ама сега много си се кефим.
    И постоянно ме канят при тях в София, ама аз мога да ходя само лятото . Якичко е че си имам бати ми, жалко само, че се виждаме доста рядко. Само няколко пъти в годината...
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  17. #17
    Имам и брат и сестра, но те са доста по-големи от мен, и може би за това винаги сме се разбирали много добре. Аз си ги обичам, те ме обичат и изобщо - obe big happy family))

  18. #18
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    dahm obicham mn sestrami vupreki 4e ponqkoga sakarame!


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Ама разбира се...що за въпрос..обичам батко си и то много въпреки всички караници спорове и боища ...пък и нали знаете онази поговорка: "Брат брата не храна но тежко му който го няма" така чеее прайте си изводи аз си обичам брадъра и тва е
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  20. #20
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    DA abe edno vr se se ebavahme no ot kakto zamina za kipar e dr ne6to
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  21. #21

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Бургас / Карнобат
    Мнения
    12
    Дааа!

    Много обичам брат си и много го уважавам.За съжаление разбрах това много късно, едва когато той отиде в София, а аз останах в Бургас.
    Не На Модераторския ПРОИЗВОЛ

    Обичам живота безумно, защото в него си ти.Обичам и тебе безумно, защото за мене животът си ти!



  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Аз много си я обичам,въпреки че по никакъв начин не й го показвам. И най-много ми личи, когато понякога ходи по екскурзии за по-дълго време, или когато излезе и не се прибира с часове и намога да я намеря,където и да я търся.Тогава винаги си мисля най-лошото и просто не си представям живота без нея!
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  23. #23
    Фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    ам...навсякъде
    Мнения
    122
    Ami da ti kaja mn si q obi4am tq e novorodena ot 2ria brak na ba6ta mi..Predi da se rodi ne q iskah,no tq ne e vinovna za ni6to se pak e bebe..Mn q obi4am
    Да мина да те взема или да взема да те мина?!:РрР~

  24. #24

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Heartbreak Hotel
    Мнения
    37

    geri tod

    da az imam brat koito e 10 godini po-golqm ot men i na 25 :P i super mnogo se razbiram s nego.Ve4no mi ugaj i kvot mu kaja go pravi daje v4era ne izliza s gajeto si 6ot az ne bqh dobre a na6ite gi nema6e!mnogo ,ama mega MNOGO OBI4KAM BRATLETO SI! :P
    гледай на света с усмивка, за да ти се усмихне и той

  25. #25
    Mnogo obicham brat si.Edno vreme kato malki mnogo se biehme i karahme.Sega ne sme se vijdali 5 godini i mnogo si lipsvame.Dai boje liatoto da go vidia che ne izdarjam veche.Mnogo se radvam che imam brat.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си