.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 21 от общо 21
  1. #1

    татуировка

    Бихте ли си направили татуировка (или вече си имате)?
    Каква татуировка бихте си направили?

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    в страната на любовта
    Мнения
    303
    ne

  3. #3
    bih si napravila nad dupeto tono kadeto e taliata,moge bi edno goliamo razbito sarce

  4. #4
    Az samo vremenna bih si napravila.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  5. #5
    Guest

    Re: татуировка

    Не, не бих си направила татуировка...

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    bih si napravila no samo vremenna....moje bi edna koqto da se vijda i edna myni4ka koqto nikoi da ne moje da vidi osven .... :P

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  7. #7
    az pyk imam v gornata dqsna 4ast na gyrba edin drakon.A vie za6to ne bihte si napravili ???? Strah ot bolkata ili e gadna misylta,4e ti ostava za vinegi(ve4e ima lazeri s koito se mahat tattoo)[/url]
    Pravi kakvoto trqbva, pyk da stava kakvoto shte...Sledvai techenieto na jivota.

  8. #8
    6te si napravq kogato stana na 18 i si mislq da e nqkude na krusta
    Kogato pogledne6 kum zvezdite, si spomni za onazi, koqto ne uspq da mi svali6!

  9. #9
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Да,много бих искала да си направя,но всяко нещо с времето си :P

  10. #10
    Az specialno ne bih si napravila, zashtoto ostava za cql jivot...na vremenna sym syglasna, kakto kazah veche...a pyk shto se otnasq do lazerite...misleh si, che struva skypo, ama ne sym mn zapoznata de. Pyk i mnogo byrzo mi omryzvat neshtata...ne sym ot nai-postoqnnite...poveche ot tri chetiri meseca edva li shte iztyrpq s edna tatuirovka.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Бих си направила само временна защото ще ми омръзне

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от DiEsEl_GiRl4eTo
    Pyk i mnogo byrzo mi omryzvat neshtata...ne sym ot nai-postoqnnite...poveche ot tri chetiri meseca edva li shte iztyrpq s edna tatuirovka.
    Mi az zatova si q napravih na gyrba 6toto i az ne sym postoqnnen dosta rqdko si q vijdam .Ve4e 9 meseca i ne mi e omryznala super qko i se kefq ...A otnosno lazerite naistina sa skypi4ki gore dolo 2-pyti pove4e ot kolkoto ti struva tatoirovkata...
    Pravi kakvoto trqbva, pyk da stava kakvoto shte...Sledvai techenieto na jivota.

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от SladurkO
    Цитирай Първоначално написано от DiEsEl_GiRl4eTo
    Pyk i mnogo byrzo mi omryzvat neshtata...ne sym ot nai-postoqnnite...poveche ot tri chetiri meseca edva li shte iztyrpq s edna tatuirovka.
    Mi az zatova si q napravih na gyrba 6toto i az ne sym postoqnnen dosta rqdko si q vijdam .Ve4e 9 meseca i ne mi e omryznala super qko i se kefq ...A otnosno lazerite naistina sa skypi4ki gore dolo 2-pyti pove4e ot kolkoto ti struva tatoirovkata...
    9 meseca idi do idi...ama kato stanat 9 godini...a tva za gyrba e hitro
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    ами,да ...но както повечето- само времена.....на талията ниску долу..някаква плетеница..или на рамото китайски йероглиф..

    ..But why?...

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Мнения
    797
    Аз сега ще си правя. Или до края на ваканцията или напролет. Едно цвете и на него е кацнала пеперуда. Това ще е на дупето ми
    Любовта е дума, измислена от комунистите за да ебат без пари! {Nekasa4a}

  16. #16
    mmm daaa s udovoslstvie bih si napravila tatoo moje bi oburnat krust ili pentagram na glezena :P

  17. #17
    az imam 2

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Искам да си изрисувам целите ръце видях един мноо як татус супер добре беш напраен и на тоя човек кожата по ръцете му изглеждаше разкъсана а отдолу имаше някви кабели и др глупости

  19. #19
    da i az bih si napravila
    samo4e ima nqkolko ne6ta koito me spirat i ne6ta

    Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.

  20. #20
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    i az bih si napravila vremenna na krysta, mn me radvat, ima mn zdravi idei za takiva tattoo
    The art of love is not to let your heart get broken !

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575

    Da!

    Opredeleno bih si napravila!Tatuirovkite sa znak za identi4nost,4ovek izrazqva interesite si i stava razli4en ot drugite.Ideqta tvurdo ne e lo6a.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си