.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 20 от общо 20

Тема: SABUDETE SE VE

  1. #1

    SABUDETE SE VE

    ehoooy admini,moderatori i sekvi tam,sluaino ima mnogo krastavi temi za istrivane[ama na koi mu puka]are napravete ne6to de

  2. #2
    ceko
    Guest
    Chalgatronka!

  3. #3
    Цитирай Първоначално написано от ceko
    Chalgatronka!
    hahahhaha po princip mi vikat 4algadgiika,ama haide 6tom kazva6

  4. #4
    I na men mi pisna ot krastavite temi!!! Az napravo si go i kazah na nqkolko pyti v goreposochenite!
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  5. #5
    Ceko
    Guest
    AXxa se taq

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Някой хора имат сериозни проблеми.Други си играят с нервите ни или пък и те имат проблеми-психически

  7. #7
    Цитирай Първоначално написано от mirinda
    kakvo tolkova protiv krastavi4kite i temite za tqh imate???na men ne mi pre4at,daje mi e priqtno 4e ima pone edin 4ovek,koito da vkara malko humor izmejdu vsi4ki iztarkani i sku4ni temi!!!


    !!!PEASE!!!
    tva naprao e zlove6 humor
    a nie tuka osven da se veselim[koeto i praim]sme se pak i da pomagame v ob6tite problemi

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    Kvo vi pre4at krastavi4kite be hora, pone ne psuva i ne nagrubqva ostanalite user-i, kakto praveha drugi hora, 4iito nick-ove ne iskam da spomenavam... 4oveka si haresva krastavi4ki i si puska temi za tqh... razvedrqva obstanovkata !!!
    The art of love is not to let your heart get broken !

  9. #9
    Az misleh ve4e da pi6a na ceco, za6toto mi pisna ot tupite krastavi temi Basi i bazika s nas
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  10. #10
    ave hora vi e v red li ste.Taia tapa ksartavica pusna pone 10 bezmisleni temi
    i kvo az kato obi4am pica da ia pusva nasiakade li
    tuka da ne ne ob6testeveno hranene

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Цитирай Първоначално написано от Eliiiiiiiiii sexsito
    ave hora vi e v red li ste.Taia tapa ksartavica pusna pone 10 bezmisleni temi
    i kvo az kato obi4am pica da ia pusva nasiakade li
    tuka da ne ne ob6testeveno hranene
    suglasna sum s teb!tova e nqkakva idiotshtina!ne moje da produljava taka...!az ne moga da razbera zashto nikoi ne pravi nishto!

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Eliiiiiiiiii sexsito
    ave hora vi e v red li ste.Taia tapa ksartavica pusna pone 10 bezmisleni temi
    i kvo az kato obi4am pica da ia pusva nasiakade li
    tuka da ne ne ob6testeveno hranene
    Emi tyi de. Vseki ima neshto liubimo..bilo to hrana, predmet ili kakvoto i da e tam. Ta ako tozi vseki pusne navsqkyde tema za nego...kakvo shte stane s toz forum?
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  13. #13
    ujas,ujas az veche se oplakah na moderatorkata ama tia kaza che ne mojela nishto da pravi osven da mu trie temite i kaza che pri purvia udoben moment shte kaje na ceco

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от _Jessy_
    Kvo vi pre4at krastavi4kite be hora, pone ne psuva i ne nagrubqva ostanalite user-i, kakto praveha drugi hora, 4iito nick-ove ne iskam da spomenavam... 4oveka si haresva krastavi4ki i si puska temi za tqh... razvedrqva obstanovkata !!!
    да......а аз харесвам Пак...да пусна хиляда теми за него в различните секции на форума и по различен начин зададени..ноу приятно нали..
    а ти,неграмотен госте,гостенке...не се пише pease a peace..

    ..But why?...

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Тука верно трябва да се вкара малко ред...чак се учудвам на слободията в изказванията на някои юсъри Във форума,от който идвам-няма значение кой е-никога не съм виждала такова нещо.Там подобни изказвания даже не стигат до очите(не върви да кажа до ушите ) на потребителите Всякакви глупави,безсмислени,обидни теми и мнения се трият.Това не е комунизъм или тирания-това е поставяне на граници.И всички трябва да ги спазват-все пак ако всеки вземе да пише каквото му скимне,не знам къде ще му излезне края...

  16. #16
    rasta
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от adult
    Тука верно трябва да се вкара малко ред...чак се учудвам на слободията в изказванията на някои юсъри Във форума,от който идвам-няма значение кой е-никога не съм виждала такова нещо.Там подобни изказвания даже не стигат до очите(не върви да кажа до ушите ) на потребителите Всякакви глупави,безсмислени,обидни теми и мнения се трият.Това не е комунизъм или тирания-това е поставяне на граници.И всички трябва да ги спазват-все пак ако всеки вземе да пише каквото му скимне,не знам къде ще му излезне края...
    Ama 4e si ... glupava! Q se savzemi, internet e mqsto za govorene, mqsto za izkazvane na mnenie, mqsto za psuvane i gavrene!
    Ti kvo moral li 6te chete6 ma piklo!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от rasta
    Цитирай Първоначално написано от adult
    Тука верно трябва да се вкара малко ред...чак се учудвам на слободията в изказванията на някои юсъри Във форума,от който идвам-няма значение кой е-никога не съм виждала такова нещо.Там подобни изказвания даже не стигат до очите(не върви да кажа до ушите ) на потребителите Всякакви глупави,безсмислени,обидни теми и мнения се трият.Това не е комунизъм или тирания-това е поставяне на граници.И всички трябва да ги спазват-все пак ако всеки вземе да пише каквото му скимне,не знам къде ще му излезне края...
    Ama 4e si ... glupava! Q se savzemi, internet e mqsto za govorene, mqsto za izkazvane na mnenie, mqsto za psuvane i gavrene!
    Ti kvo moral li 6te chete6 ma piklo!
    da,ama ne to4no tozi forum i prosto ne e tuk miasoto zaq izkazvane na prostotii,no ine4e na seki mnenieto e vagno

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    [quote="rasta"]
    Цитирай Първоначално написано от adult
    Ama 4e si ... glupava! Q se savzemi, internet e mqsto za govorene, mqsto za izkazvane na mnenie, mqsto za psuvane i gavrene!
    Ti kvo moral li 6te chete6 ma piklo!
    Драги ми госте,ти си поредното доказателство на думите ми Нямам какво да ти кажа,освен че за обиди и гаврене трябва да си намериш друг форум.И само между другото да отбележа-на 22,почти 23 съм,когато съм била пикла-като теб-не съм говорила такива неща въпреки възрастта си.Така че в случая май пикльото си ти Айде мир Всичко е въпрос на възпитание.Т'ва че си в нета и никой не те вижда и не те познава-само показва какво е отношението ти към хората като цяло и колко си толерантен спрямо тях.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от adult
    Тука верно трябва да се вкара малко ред...чак се учудвам на слободията в изказванията на някои юсъри Във форума,от който идвам-няма значение кой е-никога не съм виждала такова нещо.Там подобни изказвания даже не стигат до очите(не върви да кажа до ушите ) на потребителите Всякакви глупави,безсмислени,обидни теми и мнения се трият.Това не е комунизъм или тирания-това е поставяне на граници.И всички трябва да ги спазват-все пак ако всеки вземе да пише каквото му скимне,не знам къде ще му излезне края...
    mnogo si prav

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от Eliiiiiiiiii sexsito
    mnogo si prav
    искаше да кажеш права...
    Старите рибари никога не умират... те просто така... си миришат...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си