.
Отговор в тема
Страница 1 от 7 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 159

Тема: Прякори

  1. #1
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810

    Прякори

    Imate li si priakor? Koi vi go izmisli? Haresva li vi? Za6to vi vikat taka?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Няам си прякор и никой не ми го измисли

  3. #3
    imam si nqkolko
    NATO-edin priqtel 6toto neli mu prili4alo na NATO
    maiki-6toto kato vidqh edna snimka na mike i se razligavih( )i po4nah da mu povtarqm imeto s nqkuv bebe6ki glas izmisli mi go edna sau4eni4ka
    chez-ne znam za6to.izmislen ot su6tata mi sau4eni4ka
    a po edno vreme mi vikaha donald duk 6toto mnogo go imitirah ne pomnq koi go izmisli

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  4. #4
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Na mene v BG mi vikat Djepa.Idva ot Pamela(Anderson) i Djenifer(Lopez).Sami se se6taite za6to. Izmisliha mi go edni mom4eta ot kompaniata ama mrazia da se obru6tat taka kum mene!
    Tyka mi vikat "Sunshine" 6toto sum ysmihnati4ka i vinagi v dobro nastroenie!

  5. #5
    Kym men se obryshtat s "fenkata", shtoto idva ot nicka mi ... ne me kefi koi znae kolko, ama...a inache nqmam neshto koi znae kakvo.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  6. #6
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    miiii nqmam si prqkor ..
    ma naposledak vse pove4e i pove4e hora zapo4vat da se obru6ta6 kum mene "milo" .. tova idva ot nicka mi :} mi kefi me taka da mi vikat:P
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  7. #7
    bivshia mi vikashe Darky idvashe ot Dark Princess sled nego mnogo hora zapochnaha da mi kazvat taka,dali si go haresvam mi da ne e losh

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Na mene v BG mi vikat Djepa.Idva ot Pamela(Anderson) i Djenifer(Lopez).Sami se se6taite za6to. Izmisliha mi go edni mom4eta ot kompaniata ama mrazia da se obru6tat taka kum mene!
    Tyka mi vikat "Sunshine" 6toto sum ysmihnati4ka i vinagi v dobro nastroenie!
    Да не би да имаш големи цици и перфектен задник

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    nqmam si po princip ama naposledyk
    po4vat da mi vikat murder...kefi me da
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  10. #10
    ami vuv foruma na EGBG mi lepnaha edin rang-Bonbon4e,ina4e edin priatel mi izmisli minion4e i nqkoi hora taka mi vikat(poneje sam nisi4ka)
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    в квартала сички ми викат Матрицата, щото клуб Матрицата (по-точно 4-ката) ми е втори дом и почти винаги можете там да ме намерите, както и в момента.

    Click!

  12. #12
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от ^efas^^
    Да не би да имаш големи цици и перфектен задник


    No comment...

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    COOL

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Цитирай Първоначално написано от ^efas^^
    Няам си прякор и никой не ми го измисли
    и аз нямам макар че понякога ми викат "ВЕНИШ" тъпите ми съоченици хич не го харесвам една патка ми го измисли ама аз и викам ШАРАН!

  15. #15
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628
    na men sa mi vikali kak li ne...do 8-mi klas fastak,malenko,drebosak,smarf -vsi4ki prqkori ot razli4ni hora 6toto sam drebni4ka ama ve4e taka ne mi kazvat,ina4e mn se drazneh predi osobeno kato mi go kaje nqkoi protiven i vikni smarfff ,drebosak mishok... a sega mi vikat Lqni,zaio zai4e ,zaio-baio i t.n i mi haresva ili sladur4e.. zaio idva nai ve4e ot nicka mi
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  16. #16
    Голям фен Аватара на P1ra71nQ
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    Базел
    Мнения
    539
    Ami az mai samo edin prqkor sym imala ot malka oshte.Znachi toi e "Piratkata".Idva ot vuicho mi poneje v BG jiveq v edno taka da se kaje kvartalche i tam pochti vsichki se poznavat i taka ot vuicho mi i na men go lepnaha (e na cqloto semeistvo de).A pyk na vuicho mi ot kyde idva...mi kato malyk e gledal edin film "Jack Pirata" i postoqnno e povtarql "az sym Jack Pirata" i taka na nego pirata...Ta da se vyrna na temata i povecheto priqteli mi vikat Piratinq na po galeno.(ot tam idva i P1ra71nQ)

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    ми..значи ноу одавна едно момче ми викаше жужи..
    ся понеже съм албена новите ми тъпи съученици ми викат алби ма ме дразни..а поечето ся ги отучих и понаха да ми викат Бу от един друг мой ник..щото и хем си има значение..и хем имам спомени от момчето коет за пръв път ме нарече така..(Boo..)
    да не забравям..шуши,сусу,сусам... хаха..а и епимено..бе адски много станаха напоследък

    ..But why?...

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    na men do minalata godina mi vikaha komar ne znam za6to. prosto v edin ot 4asovete edno momi4e mi vze tetradkata i napisa: simona-komara. a ot tam nagaleno mi vikaha komaresko))))) sega dvama priateli mi vikat hami idva ot hamster,za6toto kato sam pu6ela i leko sam si naduvala buzite i sam prili4ala na hamester. samo ei takaiv aglupavi prqkori mi lepvat
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  19. #19
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    huni.. maikami go izmisli, od malka mi vika taka ...


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    Всички в класа ми вече ми казват Гал и само понякога разни производни от именцето ми като Гале, Гали, Галенце и т.н.

    С приятелките ми сме си измисляли хиляди прякори сега си спомням само индианското си име Ебящата се с вълци(и аз не знам защо така ме кръстиха) и един друг прякор Грешната Галя с големия гъззз. Имах един даскал в 8ми клас дето известно време ми казваше Феминистката заради едно мое изказване...
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    az po princip nqqm prqkor , ama sled edna ekskurziq ot moq klas po4naha da mi vikat "stabilnata" 6toto se subrahme edna grupi4ka i se natrqskahme kat otka4eni , a drugite po4naha da sa ligavqt .... i taka ....

  22. #22
    edno mom4e na men mi vika6e taka -lilion4eto idva ot imeto mi lili i ot nicka mi leona i staa lilion4eto

    Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.

  23. #23
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Oooh...ami...sa mi wikat Jah ili Jam ili Jamy ot nick-a...
    ina4e...wikaha mi Sarah...taka se pi6eh na CS...rozow zaek za6toto samo rozowite zaici sa mi w ustata...G ili Gangsta sy6to...WIgga.......

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Mi to ne e to4no prqkor...poneje se kazvam Adriana,obi4am da mi vikat Adi...no ot edno izvestno verem vsi4ki mi vekat Adenceto...tova mai trugna ot edno bivshe gadje...men si me kefi...nqkakvo mili4ko e...

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Месото-защото много се бия!
    Сеймър-така ми го измислиха!
    И помпата...тва ми го измислиха едни момичета от квартала ми...защото един приятел имаше една помпа където се пълни с вода и я вземахме и пръскахме....женките!!!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си