.
Затворена тема
Резултати от 1 до 15 от общо 15

Тема: bqlo te4enie?

  1. #1
    ======
    Guest

    bqlo te4enie?

    Zna4i cqlata istoriq po4na vsu6nost ve4e dosta otdavna i neznam kakvo da si mislq i kakvo da pravq! Zna4i sled edno more (re6ih 4e taka e po4nalo vsi4ko) mi se poqvi nqkakvo te4enie, deto izvesno vreme be6e beli4ko i kato ka6i4ka, posle stana na nqkakvi takiva kato parcal4eta. Purvo re6ih 4e ste mi mine i nisto 4akah si turpelivo(mojete da si predstavite kakuv e ujas) i nakraq kato ne mi mina otidoh na lekar. Predpisaha mi nqkakvi hap4eta koito si slagah polovin mese li kolko be6e i vse su6tata rabota. Purvite nqkolko dni kato 4e li be6e ponamalqlo no posle pak su6toto. A ina4e taq lekarkata mi pravi nqkakvi izsledvaniq i kaza 4e vsi4ko e normalno samo sum imala leko povi6enie na nesto si tam. I taka az re6ih 4e taq nisto n razbira i otidoh pri edna druga.Taq vtorata pak izsldvaniq i pak mi predpisa nqkakvi gadosti i edin mesec pak rugai. Sled toq mesec i cufvam na taq pak i tq mi razpravq 4e sum si vnu6avala. I novi izsledvaniq i novi hap4eta i sega v kraina smetka kato 4e li ponamalq, no pak ne mi se vijda normalno. Ta vuprosa mi be6e, ako nqkoi se e sbluskaval s podoben problem, mamka mu kak da q mahna taq gadost, pisna mi, mnogo e ujasno!!!! A ako se vurna pak pri ginekolojkata ste me pomisli za nqkakva maniq4ka.

  2. #2
    Guest
    Значи аз имам течение вече 3 години. Знам много е гадно.Ходила съм при много лекари.Всички ми казват че е нормално.Аз вече се примирих.Казаха ми че е възможно да го имам всеки ден до края на живота си.А аз по принцип знам е че е нормално да ти се появява за няколко дена или седмици но не за 3 години.И аз понякога имам такива парцалчета.А ти на колко години си?При мен започна на 12.Ако ти е некомфортно ползвай евридейки и интимни кърпички.Дано да ти спре.Напълно те разбирам колко ти е гадно.Успех!!!

  3. #3
    missyDaR
    Guest
    mraziaaa goo i az imam i mirishe mnogo gadno az taka kato si sedia moga da go oseshtam i kato hodih na doctor tia dori ne me pregleda samo mi kaza 4e s vremeto moje da se mahne i taka ne mi dade nishto da pia Pri vas mirishe li? pri men e tolkova silno 4e go useshtam mokroto i mai she triabva da po4vam da izpolzvam ejednevki ina4e triabva da si smeniam bikinite prez 2-3 chasa mnogo e gadno. Kakvo da pravia?

  4. #4

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    ABoVE ALL
    Мнения
    8
    АХАХХАХАХАХАХ колко по-ЯКО е да си мъж Не се засягаите

  5. #5
    Guest
    Щом мирише и е много ВЕДНАГА НА ДОКТОР!Намери си друг гинеколког.Просто неможе да караш така.Може да е инфекция или гъбички и да стане сериозно ако не се лекува.

  6. #6
    ======
    Guest
    Na 20 godini sum, a mi zapo4na nqkude predi 3-4. 4ak da meri6e oba4e ne miri6e. Predi vsi4kite hap4eta naistina ot vreme na vreme be6e tolkova 4e go use6tah i az mokri4ko, no sega nqkak si e po malko. Of neznam ama tiq lekari, nqkak si ne mi se vijda normalno kakvoto i da mi kazvat, a i stom ot teq hap4eta ponamalq, nqma li kak da spre ebasi?

  7. #7
    Guest
    az predi imah bqlo te4enie ama be6e malko v smisul ne mi rpave6e vpe4atlenie no predi malko pove4e ot mesec i az zapo4nah da go ose6tam kak mi mokri i mn se pritesnqavam i mislq 4e si te4e dosta i napravo sum se poburkala ot pritesnenie i nz kfo da go pravq a na lekar ne 6ta da hoda

    i da vi popitam vazmojno li e tfa te4enie da se e polu4ila zaradi tfa 4e vseki den se kupq i de da znam da ne bi ne6to ot sapuna da e ???? vazmojno li e da sum si dokarala nqkva infekciq ot samiq sapun za6tot az se podmivam ne samo s voda no i sus sapun i kajete mi nqma li nqkvi bilkarki metodi za otstranqvaneto na taq gadoriq ili de da znam abe kajete mi ima li za6to da se pritesnqavam i moje li da mina bez lekar?

    pls I need your help

  8. #8
    Kapi se vseki den i niama da imash problemi

  9. #9
    =======
    Guest
    Pak sum az, dotuka si pravq smetka 4e qvno ne mnogo hoa sa se sbluskali s moq problem, no puk tezi koito sa znaqt 4e e ujasno.I molq bez podmqtaniq ot sorta ako se kupe6 vseki den..... az ako ne go praveh stqh da znam pri4inata za problema mi, a i re6enieto!!
    Za bez lekar po4vam da si mislq 4e po toq prolem moje da se mine stoto vsi4kite ti kazvat 4e e normalno, i izpisvat hap4eta kolkoto da se uspokoqva6 4e pie6 nesto i eventualno ste ti mine.
    Puk tova za sapuna si mislq 4e e vuzmojno,no ne sum sigurna.

  10. #10
    Guest
    aaaaa tiq podmqtaniq sa dosta tupi 6toto ne e zaradi kupaneto(pone pri men de) kupq se absoliutno vseki den a prez lqtoto daje po dva puti i tpoto bqlo te4enie si go ima mamka mu tstststs >:[

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi as ne sum imala, dano i da nqmam, no predpolagam naistina 4e e kofti, no 6to ne otide6 pri treta doktorka, moje puk i da e po-dobra i nai nakraq nqkoi da ti pomogne, i dano

  12. #12
    Guest
    гадно, дано не ми се случва

  13. #13
    Guest
    mnogo nepriqtna raota. I na men ot ivestno vreme mi se poqvi takova nesto samo 4e e na malko top4enca. Pih hap4eta, sprq za edno vreme i sega pak se poqvha

  14. #14
    zver4eto
    Guest
    mn e gadno na men sa6to mi se slu4va i ina nqkvi kato parcal4eta mn gadni a naposledak stana po lo6o nekvo abe ujas i mn se bqh pritesnila vsi4ki deto pitah vikat 4e bilo normalno ebahti kvo mu e normalnoto gadnostttt

  15. #15
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си