.
Затворена тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: PaK Cikylll

  1. #1
    Guest

    PaK Cikylll

    Ave momi4eta imam edin mnogo lo6 problem cikulat mi idva po rano s 6-7 dni tova vinagi .Zna4i kato mi svur6i i sled 2 sedmici sum pak na 4erveno .Mojete li da mi kajete ot kakvo e taka

  2. #2
    Guest
    mi da ti kaza tva e normalno na mnogo momiceta se slucva v nacaloto kat im doide za 1vi pat.niakade okolu 2 godini chte

  3. #3
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    На мене пък всеки път ми закъснява с 6-7 дни .. пуст цикъл :P

  4. #4
    6te se regulira spoko!!!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    Vie pak ste dobre, sys 6-7 dni vi se razminava, mene posledniq pyt s 20 dni ! Idva mi to4no kogato si iska... po-rano, po-kysno... A da kaje6 4e ot skoro mi idva - ne, ot okolo 4 godini imam cikyl...
    The art of love is not to let your heart get broken !

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    da be i na men taka..luda rabota ama ne mislq che e neshto tejko i nenormalno de

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Pfuu pri men vseki pyt e razli4no.Ponqkoga mi idva po-rano drug pyt mi zakysnqva ama nikoga ne mi e idvalo kogato trqbva
    Keep smilin'

  8. #8
    tva e normalno-spoko.na men puk mi se e slu4valo s meseci da mi zakusnqva ili puk da mi idva prez sedmica,v na4aloto e taka,sled vreme 6te se normalizira.
    MOJE I DA NQMA6 DRUGA VUZMOJNOST!NAPRAVI GO DNES!!!!

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от playful_girlll
    tva e normalno-spoko.na men puk mi se e slu4valo s meseci da mi zakusnqva ili puk da mi idva prez sedmica,v na4aloto e taka,sled vreme 6te se normalizira.

  10. #10
    ami ima momi4eta koito imat cikal 2 pati v meseca i tova e vinagi oriemi si taka cikala za6toto toi sigorno nqma da se promen!znam 4e e gadno ,a ako iska6 da ti e 1 pat v meseca otidi na genekolog toi 6te ti predpi6e ne6to,no ne e hubavo za ni6to da se trovi6 s hap4eta prosto priemi istinata

  11. #11
    a moje i da se regulira no sam 4ela 4e ima i jeni c cikal 2 pati mese4no

  12. #12
    ами аз не разбрах последно на колко време ти идва. Но щом като ВСЕКИ път подранява с 6-7 дни значи просто ти е редовен. Ако го изчисляваш за 28 дни, значи ти идва на 22 дена, което е в рамките на нормалното (между 21 и 31 дни е нормално).може и да се промени

  13. #13
    PEPITO SLADKATA, считай се за официално предупредена, че ако продължаваш да пишеш по стари теми, ще получиш БАН!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си