.
Затворена тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Нерегистриран
    Guest

    Защо след като си обръсна ... ?

    Защо след като си обръсна напълно оная работа, ми се появяват често пъпки ?!?! Ползвам самобръсначка и бяна за бръснене. След като се обръсна не слагам нищо. Дайте някаква идея какво да правя за напред ?!?

  2. #2
    Az lichno si gi skasqvam samo i ne sam se brasnal otdolu, no kogato mi se naloji da si odarq kontra kogato si brasna liceto ( za nqkoq vajna sreshta ) i mi izlizat takiva papchici. Ne se brasni sas samobrasnache s-u rasteja na kosama, a v negova posoka-navqrno za tova se poluchava taka.

  3. #3
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    След бръснене се мажи със нещо и това би трябвало да предотвари пъпките.Както се мажеш с одеколон като си бръснеш лицето,така трябва да се мажеш и с нещо по другите места,още повече,че кожата на пениса и около него е свръх чувствителна.Надявам се че съм ти помогнала. :P

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Mar 2003
    Град
    Plovdiv
    Мнения
    305
    Tova se polu4ava, za6toto kojata po tezi mesta e nejna, a i ne e sviknala o6te na podobni drazneniq. Zatova sled kato se obrysne6 si slagai aftershave ili nqkakyv krem... a moje i dvete
    The art of love is not to let your heart get broken !

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от _Jessy_
    Tova se polu4ava, za6toto kojata po tezi mesta e nejna, a i ne e sviknala o6te na podobni drazneniq. Zatova sled kato se obrysne6 si slagai aftershave ili nqkakyv krem... a moje i dvete
    s aftershave mnogo boli probvah.kajete niakakuv krem po dobre.moje da pomognete na men i na nego.

  6. #6
    skii kvo zabelqzah az-ato se vzemam na kontra(protivopolojno na posokata na kos1ma)se poqvqvat a ina4e -ne
    Haresvam vsi4ki jeni obi4am samo edna!!!Dilqna!!!Milo obi4kam te!!!

  7. #7
    ahammmmm
    Guest
    sloji parfym

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Jun 2006
    Град
    МОНПРЪЧОН (Ориндж Княжево)
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Verliebter^Junge
    skii kvo zabelqzah az-ato se vzemam na kontra(protivopolojno na posokata na kos1ma)se poqvqvat a ina4e -ne
    точно така е!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Nov 2005
    Град
    Wide awake in Dreamland
    Мнения
    1 074
    да, ама по посока на косъма ли се бръснеш? след тва може да сложиш бебешко олио...

  10. #10
    Темата вече не е актуална!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си