.
Затворена тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    viviliti
    Guest

    Suha i 4upliva kosa!

    Moje li nqkoi a mi kaje nqkakva "recepta" za maska za kosa ili nesto takova. Problema na moita kosa e 4e SUPER ama naistina ujasno buhnala, neprekusnato mi se 4upi i cufti. A nali se se6tate 4e kato q podstrija se vdiga mnogo daje i ot polovin sm. Daite suvet kvo da pravq 4e da spada malko i nai vajnoto s kakvo da q maja li tam neznam 4e da spre da mi cufti. Vseki mi predlaga nqkakvi maski ot po 30 lv. deto svur6va za nula vreme i nikuv rezultat. Kak pk vsi4ki sa s takiva pravi i zdravi kosi samo az sum kato 4uma Help me!!

  2. #2
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Ami probvai s gas mas i ocet.Tva za men e nai-dobroto sredstvo! Kakvoto i da mi e bilo na kosata sloja li taia maska se opravia vsi4ko!

  3. #3
    Ми аз скоро си купих много хубава маска на Deva със зелен чай за изтощена коса и струваше към 2,50.Иначе и Sunsilk имат хубави балсами,които заглаждат косата.
    Най-тежко е да разбереш,че си излишен там където някога си бил незаменим!

  4. #4
    Guest
    da sunsilka ne sa lo6i, no te sa samo za omekotqvaneto, no za teq cufteji neznam...

  5. #5
    zna4i ima takiva anglijski ednokratni maski kazvat se "montagne jeunesse",izglezhdat kato mnogo 6areni torbi4ki.tam ima i za kosa i za lice,vsqkakvi.perfektni sa.mai gi vidqh v bg.zhiveq v rusiq,i ot vas donesoh vsqkakvi masla za kosa ot "ikarov",v aptekite se prodavat,ne sa skapi.zapo4nah da gi polzvam,no o6te ne razbrah.ina4e moqta priqtelka mnogo gi hvale6e.
    стига приказки!

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2006
    Град
    botevgrad
    Мнения
    732
    Аааааа,аз съм я пробвала тая на "Дева" и е СУПЕР!!!!!!!!Няма да сбъркаш,ако си я купиш! :P

  7. #7
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си