.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1

    КЪДЕ МОГА ДА СИ ПОРЪЧАМ(питам момичетата)

    Здравейте!Много искам да си направя такава лентичка за врата с метални или сребърни буквички(с името ми) обаче незнам къде ги правят.Ако знаете къде и в кой град мога да си го поеръчам ще съм много благодарна ако ми кажете
    п.п.:Много отдавна оная Роди от "Огледала" имаше такова нещо и каза че си го е поръчала от някъде обаче не каза от къде и аз от тогава мн искам да си направя щото изглежда супер оригинално

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Mi 0t k0i grad si ?? Kaji i nqk0i 0t tf0q grad 6te m0je da te nas04i! V m0q grad ima baq mesta kydet0 gi pravqt !

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    da ti kaja ne samo momi4etata go znaqt tova popitai v nqkoi zlatarski magazin ... ili prosto obikoli pazara.predi vreme bqh vidql na edno mqsto prodavaha takiva bukvi4ki.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    predi kato bqh po - malka , maika mi mi podari takova sindjir4e s moeto ime (Neli) i az mn mu se kefeh , v Burgas takia raoti praqt na kufarite pred svobodniq

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    nali ti kazah ;} a ti ako znaesh nqkoe mqsto - DEISTVAI.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Mi v Stz na glavnata pred Unimaga ima mn

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    in the middle of nowhere
    Мнения
    1 648
    nz az imam grivna ama tq ne mi e ot bg po poru4ka bukvi4kite sa sus sapfir4eta mn i se kefq i v bg ima no sa metalni pove4eto a i za sinjir4eta nz

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    Във Варна има един магазин "Дрънки за всеки" и там мисля, че правеха такива неща, то там правят всякакви дрънкулки.
    Ако те интересува прати ЛС и ще ти обясня къде се намира.
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    da super qko ei az mn se zaribqvam s takiva drunkulki:P a inache dori i da ne znaesh tochno mqsto otivash v koito i da e magazin za bijuteriq i tam nqma nachin da ne znaqt

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от suzanna
    da super qko ei az mn se zaribqvam s takiva drunkulki:P a inache dori i da ne znaesh tochno mqsto otivash v koito i da e magazin za bijuteriq i tam nqma nachin da ne znaqt
    AHAMZ
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Gal q kaji kade se namira toz magazin


  12. #12
    ami zna4i az jiveq v Yambol kydeto nqma niiishto no 4esto imam pyt kym Stara Zagora(edin pyt v meseca-na terapiq pri d-r Hristozov) i edin pyt v meseca hodq v plovdiv(do stomatologi4niq f-t) kajete mi za tezi dva grada i za kolko vreme stavat tiq neshta shtoto kato otida i razpolagam s nqkolko 4asa(2-3) a az iskam bukvi4kite ili da sa zaka4eni za lenti4ka plat okolo vrata ili za dve verijki ot gore i dolu na bukvi4kite pak stegnato na vratauf nemoga da obqsnqvam mnogo

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    Цитирай Първоначално написано от Bolid1
    Gal q kaji kade se namira toz magazin
    Хм то аз както добре обяснявам...ама ще пробвам.
    Така значи където е Терра Нова отсреща има една банка на ъгъла точно. И че покрай тая банка(срущу нея има много магазини, единия май беше за бельо Цезар и Клеопатра) минаваш по уличката надолу и ще видиш магазина.
    Съжелявам...Аз малко неясно обясних ама...
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Ami mislq 4e go znam... kato hodq nadolu shte proverq mersi


Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си