.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132

    Случвало ли ви се е...?

    От известно време ме боли десния яйчник, на какво може да се дължи това??? Болката е тъпа и поносима, но все пак...
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Мацка,не искам да те плаша,но твоят случай ми напомня на моята най-добра приятелка,която имаше киста на единия яйчник..ама вече сичко е ок,правиха й опреация и я махнаха.Съветът ми е да отидеш на гинеколог да те прегледа и да види какво точно ти е..

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    От много неща може да те боли,но дай повече инфо-за цикъла ти,от колко време те боли,дали имаш други оплаквания...

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132
    Цитирай Първоначално написано от FeitiCeiRa
    Мацка,не искам да те плаша,но твоят случай ми напомня на моята най-добра приятелка,която имаше киста на единия яйчник..ама вече сичко е ок,правиха й опреация и я махнаха.Съветът ми е да отидеш на гинеколог да те прегледа и да види какво точно ти е..
    Упокоително...
    (
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Мнения
    422
    az imam problems s qichnicite i moje da e ot nqkolko neshta...moje da e ot nastinka,ako si hodila s gol kryst e mnogo veroqtno da e ot tova...a nai dobre idi pri ginekolog da te vidqt moje da imash kisti ili takiva obrazuvaniq...nqma da ti navredi edin doktor
    Глупаво е да правиш планове за цял живот , когато не си господар дори на утрешния ден...

    Истински същественото е невидимо.

    http://tuleni.hit.bg/indexbg.html

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Цитирай Първоначално написано от baby947
    Цитирай Първоначално написано от FeitiCeiRa
    Мацка,не искам да те плаша,но твоят случай ми напомня на моята най-добра приятелка,която имаше киста на единия яйчник..ама вече сичко е ок,правиха й опреация и я махнаха.Съветът ми е да отидеш на гинеколог да те прегледа и да види какво точно ти е..
    Упокоително...
    (
    Спокойно,не е казано,че това е причината..има куп други неща.Виж си личните съобщения

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    У дома:)
    Мнения
    132
    Цитирай Първоначално написано от adult
    От много неща може да те боли,но дай повече инфо-за цикъла ти,от колко време те боли,дали имаш други оплаквания...
    еми уж нямам проблеми с цикъла, боли ме от седмица някъде, но пък ходя с гол кръст( къси потници и отгоре пуловер+ яке).

    ...
    Myrcheto наистина най-добре е да отида на гинеколог, но все пак...
    There is only one thing worse than being talked about and that is not being talked about!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Ami nedei da hodish s gol kryst,twa e vrag nomer 1 na qjchnicite i na jenskite reproduktivni organi kato cqlo! naj-veroqtno prosto si nastinala,otidi na lekar,tykmo za profilaktichen pregled.Ako ima nqkakvo vyzpalenie da go hvanesh navreme.Uspeh!

  9. #9
    Моят проблем беше възпален десен, иначе и аз се притеснявах да не е киста, оправих се с антибиотици. Не отлагай прегледа при гинеколог!

  10. #10
    Qvno hodi6 mnoo razgoleno, obli4ai se pove4ko za6toto moje da se vazpali i da te operirat i da ti go mahnat, s edna pr stana taka...Ne iskam da te pla6a, a da te predpazq, otidi na lekar nai-dobre
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Може да е само от простуда. Сестра ми също се оплакваше от болки там, но после се оказа, че е хроничен апендисит. По добре наистина не отлагай прегледа, нищо няма да загубиш. Със здравето шега не бива...
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  12. #12
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от baby947
    Цитирай Първоначално написано от FeitiCeiRa
    Мацка,не искам да те плаша,но твоят случай ми напомня на моята най-добра приятелка,която имаше киста на единия яйчник..ама вече сичко е ок,правиха й опреация и я махнаха.Съветът ми е да отидеш на гинеколог да те прегледа и да види какво точно ти е..
    Упокоително...
    (
    oyy tfa e mnoo gadny maina ;(

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Jul 2006
    Мнения
    2 075
    Иди на лекар...само така ще разбереш със сигурност какво ти има..
    Аз сЪм кУкЛиЧкаТа,кояТо нЕ моЖеш дА сВалИш!Аз сЪм пЕрФекТнаТа,с коЯт0 дрУгиТе Ще сРавНиШ! ТвоЯта МаЦка оТ мЕн тЕ пАзИ,щ0т оТ заВисТ в КраКаТа мИ лАзИ!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си