.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 41

Тема: EXISTENCE OF LOVE

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614

    EXISTENCE OF LOVE

    любовта я няма никъде, защото никога не я е имало. ако мислите, че любовта съществува, значи сте много заблудени. нещо, което съществува може да се пипне, види и дори усети на вкус и мирис, а любовта не можеш да я усетиш по нито един от изброените начини, защото не съществува и не е съществувала.

    айде да ва ви'им ся кво ш' кажете чакам реплики

    Click!

  2. #2
    ami za teb moge i da ne sa6testvuva,ama az poniakoga ia use6tam.neznam 6to

  3. #3
    Guest
    Lubovta e majat koito obicham a toi moje da se pipne i da se pomirishe :P

  4. #4
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Aia
    Lubovta e majat koito obicham a toi moje da se pipne i da se pomirishe :P
    Kaza kakvoto imashe da se kazva! S 2 race sum s teb (samo che zarazlichen maj )

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    прав си, любов няма.който казва
    че я има,първо да ми я покаже и тогава
    ще му повярвам
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  6. #6
    mi mn qsno 4e ne sa6testvuva.tq e prosto nqkvo 4ustvo ni6ty drugo bez koeto ne mojim.

  7. #7
    to4no taka,Murderdoll!lubov=sux

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    to4no taka,Murderdoll!lubov=sux
    mdaaaaa tochno taka murderdoll i amy lee

  9. #9
    i az sam saglasna,4e nqma.predi vqrvah,ama otdavna se obedih,4e sam gre6ila.tova koeto izpitvame kam blijnia ne e lubov,ami prosto fizi4esko i muralno privli4ane m/y dvama,prosto haresva6 ili mnogo haresva6 ili prosto se vmania4ava6,no tova ne e lubov

    dokazano e,4e 4ovek moje da obi4a dryg 4ovek(taka nare4enata lubov m/y 2ta pola) nai-mnogo 2 godini i polovina posle taka nare4enata ''lubov'' se prevru6ta v navik i prosto po navik i poneje si sviknal s ''lubimia'' 4ovek i za tova si vtalpqva6,4e go obi4a6!
    kakva lubov?ako ima6e lubov 6te6e da e ve4na,haresva6 nqkogo,posle sre6ta6 dryg i zabravq6 parvia,pravi6 gre6ki,no ako su6testvyva6e lubov-tq 6te6e da e edinstvenata!
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    nqkade do teb...
    Мнения
    605
    Nqma lubov pti4ence moe.Ima zabluda,samodovolstvo,stremej kam imotnost i cocialno vliqnie,no ne i lubov.Tate e prav 4e si s men zaradi mercedesa
    Abe tva si be6e v kraga na 6egata,no i az sam na mnenie 4e nqma lubov.Tva e nqkakva zabluda.Po-skoro ima stremej kam ne6to-bilo to pari,imotnost i tn.Ima sex,bilo to s nqkakvi "chustva" ili ne.Ima navik i privarzanost.no ne mislq 4e tva e "lubov"-ta.
    Prosto ne vqrvam v taq dumi4ka.Ili po skoro si mislq 4e nqma lubov na na6eta vazrast,za po-natatak...neznam...ni6to ne moga da kaja...
    Razdqlata za lubovta e tova koeto e vqtara za oganq:slabiq gasi,a silniq razgarq!!!

  11. #11
    Guest
    Съгласна съм с Traffic, относо "любовта" поне не мога да споря с него...
    Не вярвам, че съсществува подобно нещо...
    Ако трябва да дам някакво определение на това понятие "любов" мога сам ода кажа ... Любовта за мен е сексуална привързаност между двама души някакви хормони... Нищо повече!!!

    Peace

  12. #12
    Ne...istinska liubov nqma! Ama naistina nqma takova neshto. Qvno na nqkoi hora im haresva da jiveqt v zabluda, da vqrvat v neshto...i vqrvat v liubovta...ama neka si vqrvat shtom iskat. Az ne vqrvam i tfa si e! Nikoi nema uspee me ubedi v obratnoto.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    някъде...
    Мнения
    1 002
    Traffic колкото и сега да ми се ще да защитавам че любов няма,ще изневеря на себе си и ще кажа,че има!Е от личен опит не мога да съдя,но все пак според мен има и това,че някои хора казаха,че тя била за кратко(понякога може би).Е дори и да е така все пак я е имало,нали?Любов има и е тъпо(повечето хора го правят,вкл.и аз)да си внушаваш,че не съществува!
    I'll be your dream,I'll be your wish
    I'll be your fantasy.I'll be your hope,
    I'll be your love,
    be everything that you need.

  14. #14
    just_love
    Guest
    Lubov ima.No prosto trqbva da q useti6,a za da q useti6 parvo trqbva da povqrva6 v neq.Tq e ne6to koeto nie gradim,tai 4e ako ne vqrvate to za vas nikoga nqma da sa6testvuva....

  15. #15
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    naprotiv lubovta moze da se po4ustva..


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  16. #16
    Guest
    haha,smehotvorno...a dushata na chovek moje li da se useti i pomirishe?ne,no syshtestvuva...a zloto i dobroto moje li da se pipne ili dokosne?ne,no syshtestvuvat!v takyv sluchai zashto i lubovta da ne syshtestvuva???

  17. #17
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    МНого елементарно мислене, Трафик, ти и въздуха не можеш да пипнеш ама го има. А това, че не си намерил любовта не значи, че я няма. Аз не мисля, че съм се влюбвала някога, но въпреки това вярвам, че има любов и че всеки я намира през живота си.

    А на всички анти- любовчии пожелавам наистина да я изпитат някой ден и да повярват в нея. Хората са мислели, че земята е плоска и небето е купол и никой не е можел да ги убеди в противното, докато не се уверили сами. Така ще стане и със всички нас, които не са обичали истински.
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614
    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    МНого елементарно мислене, Трафик, ти и въздуха не можеш да пипнеш ама го има. А това, че не си намерил любовта не значи, че я няма. Аз не мисля, че съм се влюбвала някога, но въпреки това вярвам, че има любов и че всеки я намира през живота си.

    А на всички анти- любовчии пожелавам наистина да я изпитат някой ден и да повярват в нея. Хората са мислели, че земята е плоска и небето е купол и никой не е можел да ги убеди в противното, докато не се уверили сами. Така ще стане и със всички нас, които не са обичали истински.
    въздуха можеш да го пипнеш. или поне той тебе може да "пипне" силно като избухне, след като е бил сгъстен и ти го треснеш яко с нещо тежко.

    Click!

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    syglasna sym s Aia liubovta e myja koito obi4a6...pyk i da e kratka kakvo imalo q e vse pak...i moje da se po4uvstva za6toto....mi ti prosto si q izpitva6 de da znam ama sym sigurna 4e q ima i kakvo kato minat 2 godini dori da q nqma predi tva si e bila tam nz taka si mislq az...silno vqrvam 4e q ima i ne iskam da si promenqm tova mnenie ....moje da ne sym mnogo realisti4na ama ne mi se jivee v nqkakyv napylno standarten i i izkustven svqt...ne sme ma6ini imame 4uvstva vliubvame se razdelqme se gre6im pro6tavame.... tova e jivota ....malko se razfilosofstvah

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    и за мене я няма...ся ше се цитирам от едно друго място..

    любовта е по различна от сиччки други чувства нали? също като омразата..само те се открояват..
    всичко останали увства могат да се опишат с думи...да знаеш какво изпитваш...можеш да направиш физиономии..пак да покажеш какво изпитваш...
    а любовта никой не може да я опише..тя се изразява в две думички...
    как сме сигурни че обичаме като няма критерии по които да сравняваме..
    мисля че тва беше от мене..ако се сета ше промена мнението

    ..But why?...

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    haha,smehotvorno...a dushata na chovek moje li da se useti i pomirishe?ne,no syshtestvuva...a zloto i dobroto moje li da se pipne ili dokosne?ne,no syshtestvuvat!v takyv sluchai zashto i lubovta da ne syshtestvuva???
    Съгласна съм с госта!
    Пък и в крайна сметка ти си плод на ЛЮБОВТА между майка ти и баща ти (примерно)... нещо, от което има резултат съществува нали! Е, значи и любовта съществува
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  22. #22
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от SweeT^Puppy
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    haha,smehotvorno...a dushata na chovek moje li da se useti i pomirishe?ne,no syshtestvuva...a zloto i dobroto moje li da se pipne ili dokosne?ne,no syshtestvuvat!v takyv sluchai zashto i lubovta da ne syshtestvuva???
    Съгласна съм с госта!
    Пък и в крайна сметка ти си плод на ЛЮБОВТА между майка ти и баща ти (примерно)... нещо, от което има резултат съществува нали! Е, значи и любовта съществува
    току-що каза че любовта е секс...
    стренно,повечето хора казват
    че е нещо по-възвишено...
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    Цитирай Първоначално написано от pinK_Baby
    syglasna sym s Aia liubovta e myja koito obi4a6...pyk i da e kratka kakvo imalo q e vse pak...i moje da se po4uvstva za6toto....mi ti prosto si q izpitva6 de da znam ama sym sigurna 4e q ima i kakvo kato minat 2 godini dori da q nqma predi tva si e bila tam nz taka si mislq az...silno vqrvam 4e q ima i ne iskam da si promenqm tova mnenie ....moje da ne sym mnogo realisti4na ama ne mi se jivee v nqkakyv napylno standarten i i izkustven svqt...ne sme ma6ini imame 4uvstva vliubvame se razdelqme se gre6im pro6tavame.... tova e jivota ....malko se razfilosofstvah
    i az taka mislq...i vqrno e che liubovta moje da ne e edno vechno chuvstvo ot prikazkite no ponqkoga stavat sblusuci s neq...i shtom boli ot neshto koeto ne e omraza ili gnqv..

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Има, но не за всеки Аз лично я открих и после Ъ ъ повече любов неща Има я, но ..

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Na nebeto sred zvezdite
    Мнения
    836
    e tova 4e za teb q nqma ne zna4i 4e nie ostanalite...mislim taka!!Za men tq sashtestvuvaaaaa

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си