.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    spoonME_F
    Guest

    Сълзят ми очите

    Dneska cial den mi sulziaha o4ite i napravo si reva, hodia i reva. Ot kakvo moje da e tova mnogo e gadno i ochite sa mi 4erveni moje li da e ot grim
    ili moje bi ot studa?

    Заглавието трябва да бъде написано на кирилица!

    Редактирано от sh3_1s_7h3_0n3

  2. #2
    Eternal^^
    Guest

    Re: sulziat mi ochite

    Цитирай Първоначално написано от spoonME_F
    Dneska cial den mi sulziaha o4ite i napravo si reva, hodia i reva. Ot kakvo moje da e tova mnogo e gadno i ochite sa mi 4erveni moje li da e ot grim
    ili moje bi ot studa?
    Ima nqkolko varianta-
    1. Da si bolni4ka ot grip- i za tova da ti sylzqt o4ite
    2. Da si stoqla na mqsto kydeto sa pu6ili dosta..
    3. Da ima6..kak se kaa6e taq bolest (6te otide6 na lekar i 6te pita6), ne e mnogo lo6o , mislq 4e se lekuva, ba6ta mi e bolen ot tazi bolest, no za da uznae6 sys sigurnost, otidi na lekar , uspeh!

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    350
    moje bi o4ite ti se nasulzqvat ot nqkva svetlina ili ne znam i az ot kakvo, ne6to koeto gi drazni po hubavo si otidi na lekar

  4. #4
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Може да си придобила алергия от нещо ..

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    627
    moje bi...ot grima ne6to ili ako si gi tyrkala nz....predpolagam 4e e vrememno ina4e moje bi e koniunktivit(izvinqvam se ako ne sym go napisala pravilno ama mai taka be6e)ama ne mi se vqrva vse pak...a 6te e ot studa samo dokato si navyn ina4e nqkyde na zakrito ne moje da e ot studa...predpolagam 4e 6te ti mine momentno razdraznenie ili ako si si tyrkala o4ite ...ot vsi4ko moje da e te sa super 4uvstvitelni...

    *ThE~WorLd~Is~MinE*

  6. #6
    ako ti se slu4va taka 4esto bez pri4ina otidi na lekar nepremenno, ne 4e iskam ne6to da te pla6a ama edin moi priqtel strada ot sa6toto negovoto ve4e e dosta naprednalo zabolqvane-glakuoma mnogo lo6o i nai lo6o6oto e 4e toi nqma stimul da se lekuva
    A ina4e na men taka mi stava nqkoi pat ot samiq dim ot cigarite ako seda mnogo dalgo vreme v pome6tenie kadeto se pu6i se eno za posledno...

    Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.

  7. #7
    на мен ми сълзят от един черен молив например......ако се гримираш може да е от това.
    от студа също може да е, и на мен ми се случва.
    също така и ако си на пряка слънчева светлина може да е.
    конюнктивит при него май се зачервяваха освен, че сълзят. ако не спре те съветват да отидеш на очен лекар, за да ти каже от какво е.
    nikoi ne zaslujava sulzite ti, zashtoto tozi koito gi zaslujava nikoga ne bi te razplakal!

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    ami da sto procenta moje da e ot grim na men mi e stavalo taka no produlji li i utre otivai na ochen lekar

  9. #9
    Guest
    Moje da ima6 konuktivit.Az imah i dvete mi o4i bqha 4erveni i sulzqha.Otidi na o4en lekar i toi 6te ti predpi6e kapki i vsi4ko tova 6te spre.

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от aBnOrMaL_BaBy
    Може да си придобила алергия от нещо ..
    Да бе да

  11. #11
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    sugurna sum 4e e ot studa no iiiiiii moje da si alergi4na kum grim!


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  12. #12

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    гр. София, жк. Западен Парк
    Мнения
    17
    Най-вероятно е от студения вятър, който е духал право в лицето ти
    Другата възможност е да си настинала. Аз май съм, щото сутринта, докато учих по Биология, по едно време почнаха яко да ми сълзят очите, но не е нищо лошо, бъди сигурна
    No pain, no gain. - Scorpions

  13. #13
    Цитирай Първоначално написано от honey_reflection
    sugurna sum 4e e ot studa no iiiiiii moje da si alergi4na kum grim!

    +1

  14. #14
    Цитирай Първоначално написано от aBnOrMaL_BaBy
    Може да си придобила алергия от нещо ..
    Неподходящ размер на снимка в подпис!

  15. #15
    На мен така ми сълзят очите, когато имам хрема и след 1/2 дни започва да ми тече и носа, и е много кофти. Също така очите ми сълзят и от студения вятър, ако ми духа в лицето. Предполагам, че и при теб може да е от това.
    You only see what your eyes want to see
    How can life be what you want it to be?
    You're frozen, when your heart's not open!!!

  16. #16
    Ами незнам от какво може да е, но знам, че ако до утре не са спряли да сълзят трябва да отидеш на лекар!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си