.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14
  1. #1
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265

    Досаден надпис ме преследва...

    Когато се ровя из сайта, много често ми се появява бяла страница и този надпис... Не ми се е случвало в никой друг сайт. Трябва да се върна назад и пак да пробвам и тогава ЕВЕНТУАЛНО ми се зарежда страницата. Случвало ми се е 10- 20 пъти да пробвам да вляза във някой форум и все това ми излиза, изнервям се. И понеже съм пълен компютъен инвалид, моля някой който е по- наясно ако може да ми обясни поради що става тка...
    Мерси предварително...


    Warning: mysql_connect(): User teenprob has already more than 'max_user_connections' active connections in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 48

    Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 330

    Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 331
    phpBB : Critical Error

    Could not connect to the database
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  2. #2
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    I na mene mi se sly4va i to adski 4esto! Mnogo me drazni!

  3. #3
    Guest
    Same Here! Ama ne ma drazni sled kato izlezna 20-30 pati pochnah da svikvam...

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    И при мен излиза честичко. Досадна работа!
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    tova stava kogato site-ut e prenatovaren spoko

  6. #6
    da ve supe gadni sa i men me tormozi nai-malko vednuj na den

  7. #7
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    При всички се е случвало спокойноТова означава,че има прекалено много хора влязли в сайта,максималки юзери.Явно си имаме доста фенове :P :P :P

  8. #8
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Град
    София, Матрицата-4 :)
    Мнения
    614

    Re: Досаден надпис ме преследва...

    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    Когато се ровя из сайта, много често ми се появява бяла страница и този надпис... Не ми се е случвало в никой друг сайт. Трябва да се върна назад и пак да пробвам и тогава ЕВЕНТУАЛНО ми се зарежда страницата. Случвало ми се е 10- 20 пъти да пробвам да вляза във някой форум и все това ми излиза, изнервям се. И понеже съм пълен компютъен инвалид, моля някой който е по- наясно ако може да ми обясни поради що става тка...
    Мерси предварително...


    Warning: mysql_connect(): User teenprob has already more than 'max_user_connections' active connections in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 48

    Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 330

    Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/teenprob/public_html/forum/db/mysql4.php on line 331
    phpBB : Critical Error

    Could not connect to the database
    хххах, и мене ме преследва, ма не ми пука. като напиша мнение и се появи, цъкам на бутона BACK и после на "TeenProblem.net Форуми". и като си влезеш в темата, дето си писала си виждаш мнението, дето си постнала. ся чат ли си, мацко?

    Click!

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от aBnOrMaL_BaBy
    При всички се е случвало спокойноТова означава,че има прекалено много хора влязли в сайта,максималки юзери.Явно си имаме доста фенове :P :P :P
    moje da si imame super mnogo fenove oba4e polovinata sigurno vlizat kato gosti ... pishat gluposti ... drugi pak trupat samo mneniq ili se ligavqt
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  10. #10
    Казаха ти вече, че е от пренатоварване...
    Натискаш няколко пъти "Refresh" и се оправя.

  11. #11
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    A kolko po nqkolko trqa da go natisna toq refresh?


  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от Bolid1
    A kolko po nqkolko trqa da go natisna toq refresh?
    Най-често и 2 пъти са достатъчни (поне при мен)... Понякога се налага и да изчакам малко повече де... :P

  13. #13
    Tova pri men e 4esto qvlenie
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  14. #14
    kakto veche napisah v podobna tema, tova se poluchava ot pretovarvane na servera v pikovite chasove. molia da ni izvinite za tova neudobstvo. s natiskane na nqkolko puti Refresh se opravia
    blagodaria vi za razbiraneto

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си