.
Затворена тема
Резултати от 1 до 23 от общо 23

Тема: mi6nicite!

  1. #1

    mi6nicite!

    zna4i,v edin russkiq forum vidqh temkata,4e sega v holivud ima novata moda da ne brasnat mi6nicite.i dazhe kosmite tam boqdisvat v razli4ni cvetove.az li4no mislq 4e e ne6to bazik.oba4e znam,4e ima hora koito obi4at takiva raboti.predpolagam 4e vsi4ki 6te kazhete 4e tva e gadno.6te vidim ima li razli4ni mneniq?
    стига приказки!

  2. #2
    Аз заставам зад тази идея, но да не са някакви 10 санта косми, ами да са късички.

  3. #3
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Какъв е смисъла на тази "идея" Хората вече от скука какви неща измислят...

  4. #4
    mislq 4e e mnoo tupo!!!!

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  5. #5
    Xax, glupava rabota, 4udqt se s kakvo da se zahvanat horata, 4e da sa atraktivni Az li4no bih kazala po vaprosa - BLQK!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    325
    хахах кой ли ще го пробва

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Zvu4i mi tupo...


  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ямбол
    Мнения
    300
    Цитирай Първоначално написано от Sunny_stz
    mislq 4e e mnoo tupo!!!!

  9. #9
    Изключително много мразя косми под мишницата. Мисля, че никъде другаде косми не ме побъркват толкова колкото под мишниците. Добре че не се влияя от модните тенденции.
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    Аз не бих ги пускалаДаже и пари да ми дават(е,зависи колко)
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  11. #11
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    [b]BLQK!!! Tyka pove4eto momi4eta i jeni si hodiat s kosmi pod mi6nicite i e ebasi gadnoto! NE GO PROBVAITE-SMURDI!!!

  12. #12
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    au,po tapa ideq NE bqh 4uvala...hora MOLQ VI NE probvaite.. imaite milost kum drugite ..
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  13. #13
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    [b]BLQK!!! Tyka pove4eto momi4eta i jeni si hodiat s kosmi pod mi6nicite i e ebasi gadnoto! NE GO PROBVAITE-SMURDI!!!
    az ne mislq che povecheto momicheta si hodqt s kosmi pod mishnicite. prosto trqa da nqmash uvajenie kym sebe si za da trygnesh taka...

  14. #14
    Според мен това е супер тъпо...Измислено от някой човек с болен мозък и без работа...

  15. #15

    4estno vi kazha

    i na men ne mi mnogo haresva tazi ideq.no trq da vi kazha 4e sega ne stava duma za higiena,a samo struva li vi nqkak vazbuzhda6to?v onzi forum edin 4ovek otgovori 4e mnogo mu kefi i negovoto momi4e sprqlo da se brasne,oba4e ne sprqlo da se mie.tam o6te ima6e snimki na razli4ni izvestni aktrisi s boqdisvani kosmi pod mi6nicite im.misla 4e e fotomontazh.za sozhaleniq ne pomnq adresa na onzi forum...
    стига приказки!

  16. #16
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    [b]BLQK!!! Tyka pove4eto momi4eta i jeni si hodiat s kosmi pod mi6nicite i e ebasi gadnoto! NE GO PROBVAITE-SMURDI!!!
    az ne mislq che povecheto momicheta si hodqt s kosmi pod mishnicite. prosto trqa da nqmash uvajenie kym sebe si za da trygnesh taka...
    Az govoria za Germania

  17. #17
    мммм гадно ужассс тез хора други занимания нямат ли си
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  18. #18
    Guest

    Re: 4estno vi kazha

    Цитирай Първоначално написано от nar
    i na men ne mi mnogo haresva tazi ideq.no trq da vi kazha 4e sega ne stava duma za higiena,a samo struva li vi nqkak vazbuzhda6to?v onzi forum edin 4ovek otgovori 4e mnogo mu kefi i negovoto momi4e sprqlo da se brasne,oba4e ne sprqlo da se mie.tam o6te ima6e snimki na razli4ni izvestni aktrisi s boqdisvani kosmi pod mi6nicite im.misla 4e e fotomontazh.za sozhaleniq ne pomnq adresa na onzi forum...
    DAi da gi vidim tiq pics!

  19. #19
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi ne bih probvala :P

  20. #20
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    tova e ummmm mn ama mn gadno, ujasno.... za men!


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  21. #21

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    az ako znaeh...
    Мнения
    9
    aaa stiga be!Tva otvratitelno!!Ne stiga 4e 6a sprat da se brusnat mi 6te se i boqdisvat!puuuu 6a sa razmina mai s ve4erqta neska-tva e super gadno!
    Всяка грешка е човешка,човек понякога греши,но често пъти малка грешка голямо щастие руши!

  22. #22
    Guest
    Sega 6te vi preporu4am ne6to:BRUSNETE I NE BOQDISVAITE AKO NE BRUSNETE.6te stanete kat edna det ima celi Rodopi pod mi6nicite si a povqrvaite gledkata ne e priqtna ama nikak priqtna ne e a tva e izmisleno ot nekoi deto e leko tralala.

  23. #23
    Темата е стара!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си