.
Отговор в тема
Страница 3 от 3 ПървиПърви 123
Резултати от 51 до 55 от общо 55

Тема: Nicks,avatars...

  1. #51
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    E,ve4e e razkrito kakvo e OPA...temata da si prodalji,ako ima o6te nqkoi,koito iska da postva otnosno avatars i nicks i tn...

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  2. #52
    Повече от фен Аватара на Liz
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Canada/Sf
    Мнения
    477
    Nick-a mi e liz ne za6toto az iskam a 6toto ne moje da se smeni..Slojih go samo za malko za raznoobrazie a to kvo stana...Ina4e idva ot imeto mi Elizabeth ...Avatara adski mnou mnou si me kefi 6toto e gotin..A i mnogo me kefi kozmetikata na maybelline i prosto avatara i podpisa sa si super..A i modela Adiana Lima mi e lubimiq model i e adski krasiva
    Podpisa prosto za6toto si e taka..
    Skoro 6te si smenq avatara oba4e...Mojebi za drug na maybelline.
    I am the substance and the one who has no substance.


  3. #53
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    МОя кръщелник беше у нас и стана дума че си падам по прилепи и тогава беше дошъл да ме регистрира в Мирката та избрахме да се пиша BaT_GirL на мене ми допадна.Аватара си го харесах не знам защо просто ми допадна.Новият албум на Деси Слава-Любовта е само чувство като заглавие много ме изкефи а и ДесиСлава ми е любимата певица та от там след време почна заглавието още повече да ми допада и реших да си го сложа за подпис.

  4. #54
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    ta ... tedo_davis ... az sam Teodor ... na kratko Tedo ... davis ... idva ot familiqta na Jonathan Davis ... vokala na ilubima moq grupa - KoRn
    Avatarite ... mi kefq se na Vampir4eta ... padam si Love Metal-4e

    ina4e shte si slagam na Avril Lavigne ... no drugata sedmica 4e sq tuka v selo nemoga da im smalq pixelite i moderatorite shte mi se razvrqkat ... a tova OPA .//... e ... nqma da kaja kvo e
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  5. #55
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Преди около 3 години се чудех какъв ник да си измисля и изведнъж ми хрумна, че много обичам малки кученца, а щеше да е тъпо само Puppy и сложих отпред едно SweeT
    Аватара и картинката в подписа ми са също (както се вижда) свързани с ника ми А .. и искам да изкажа особени благодарности на Murderdoll, защото ми помогна с аватара
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си