.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 55

Тема: Nicks,avatars...

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547

    Nicks,avatars...

    Vav foruma na dostav4ika mi ima6e takava tema,koqto mi dopasna,a i ne q vidqh tuka..
    Ta..s kakvo se svarzva nick-a vi,ot kade proizliza,za6to ste izbrali imenno tozi avatar,podpis...imat li nqkakvo po-specialno svarzvane i tn...
    Za men:Zna4i nick-a mi e ot bebe i e izmislen ot sestra mi i do dnes po4ti vsi4ki mi kazvat taka,koeto vsa6tnost nqma ni6to ob6to s imeto mi(Andreqna),daje nqkoi hora ne znaqt kak to4no se kazvamII mi e ne6to kato vtoro ime;Pa i nick v IRC
    kolkoto do avatara...prosto mn se kefq na 2pac..kartinkata v podpisa e ,za6toto sam fenka na me4o puh,a za drakon4eto prosto taka..
    a texta e ot edna ot lubimite mi pesni na 2pac-BAby Don't Cry i q svarzvam s nqkoi vajen za men 4ovek..

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Nicka mi nqma nishto obshto s men, firmata na maika mi e Bolid1 i tova behse purvoto koeto mi doide na um da napisha Avatara mi e takuf shtoto mn si lofkam kotenca i vuobshte jivotni A puk kartinkata v podpisa mi e logoto na OPA


  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    In ThE MiDDlE oF NoWhErE
    Мнения
    148
    Ами ника ми е такъв,защото така ме наричат приятелките ми.Аватара ми е такъв,защото много ми хареса.Много е сладичко.А подписа не знам и аз защо.Това е част от стихотворение на Дамян Дамянова и много ми хареса и го написах.Няма някаква лична стойност за мен.Просто е хубаво и ми допадна
    Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати... те се усещат в сърцето.


  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    Bolid1 a kakvo to4no predstavqva OPA))

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  5. #5
    mi nicka mi e takuv shtoto oh mi neznam kefi si me dosta a i imashe edin tup rapar koito mi vikash taka che sum prechila tochno na tozi individ i az reshih che me kefi i si izbrah tozi nock,a avatara mi nenam toi mnogo me kefi zaradi gothkata nai iakoto e che tva po priiincip e risunka a ne kartikna

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Ami Nicka mi idva 0t tfa 4e 0bi4am adski mn0g0 zelenite maslinki! Kartinkite v p0dpisa mi sa burkan maslini(ve4e 0bqsnih 6t0) i Orlando Blum(koito mnogo haresfam i uvajavam kat0 aktior).A avataryt mi sa edni slatki peperudki(ukra6eniq za k0sa) v znak 4e haresfam N06tnata pipiruda St0ika i sam neina fenka! :}}

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    ta ... tedo_davis ... az sam Teodor ... na kratko Tedo ... davis ... idva ot familiqta na Jonathan Davis ... vokala na ilubima moq grupa - KoRn
    Avatarite ... mi kefq se na Vampir4eta ... padam si Love Metal-4e

    ina4e shte si slagam na Avril Lavigne ... no drugata sedmica 4e sq tuka v selo nemoga da im smalq pixelite i moderatorite shte mi se razvrqkat ... a tova OPA .//... e ... nqma da kaja kvo e
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  8. #8
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Ника ми произлиза от една приятелка,която има подобен.Но може да се счита,че тва абнормал идва от това,че наистина съм леко лудичка.Аватара - луда фенка съм на Аврил Лавин.В подписа са включени снимка на Аврил(вече знаете защо),снимка на Wade Robson(просто е супер голям сладур и много ме кефи) и снимка на Нед и Зара от БигБрадър(фенка съм на шоуто и най-вече на Зара).Еми мисля че това е всичко

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    Tc...mai lipsata mi vav foruma dava otrajenie...zabelqzvam,4e dosta user-i imat OPA v podpisa si...e dano nqkoi se nameri da obqsni i na men))interesno mi e prosto...ako e strogo sekretna taina nqkoi da prati LS

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Du6ka i az ne znam

  11. #11
    Guest
    Ника ми е Аврил Лавин по простата причина, че вече не могат да се сменят никовете... Иначе веднага бих го сменила на нещо от рода w8in4u... Този ми обръзна вече тъй като не съм фенка на Аврил... Ама ще си седя с него като няма друг избор...
    А пък за аватара ми той също е на Аврил, не за друго ми просто, защото самата Аврил е много сладка и ми харесва как стой като за аватарче ...

    *Добре, че ме подсетихте и да си сложа ОПА в подписа ...

    Peace

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от ^AvRiL^LaViGnE^
    Ника ми е Аврил Лавин по простата причина, че вече не могат да се сменят никовете... Иначе веднага бих го сменила на нещо от рода w8in4u... Този ми обръзна вече тъй като не съм фенка на Аврил... Ама ще си седя с него като няма друг избор...
    А пък за аватара ми той също е на Аврил, не за друго ми просто, защото самата Аврил е много сладка и ми харесва как стой като за аватарче ...

    *Добре, че ме подсетихте и да си сложа ОПА в подписа ...

    Peace
    I ti li si v OPA ?
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    HAhaha napravo me kefite,da ne bi tova da e nqkoq taina organizaciqKajete i na nas,moje da se vklu4im

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    moq nick e svurzan s Linkin Park
    predi da stana LiNkiN4eTo bqh Linkin_{F}_Park no v mIRC priqtelite mi mi vikagha - Linki , Link , Linkin4e ... i ot tam doide sega6niq mi nick avatara mi e 4ast ot klipa na Faint na [Lq] a podpisa mi sa snimki na drugi moi lubimi izpulniteli na cherna muzika - Eminem , Snoop Dog i DMX , za6toto osven [LP] slu6am i 4erno

  15. #15

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    63
    хахаах айде кажете какво е това ОРА ,че и намен ми стана интересно

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    moqt nick e qsen ;_0
    : AMG Corporation ::

  17. #17
    Моя ник е щото много се кефя на Вин...а пък аватара щото се кефя на китарки и снимката много ми харесва...подписа, щото съм хипер чистница и Моника от Приятели ме радва зверски хахаха Просто ме кефи актрисата...ммммм а на мен що не ми кажете как да си сложа ОПА ? Искам и аз ... нали знайте =/
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    DeaTHroW-ReCoRDs(ReC)
    е звукозаписно студио..там е записвал и Пак... а той мн ме радва..
    аватара ми се падна от едно тестче ..олицетворява характера ми..
    а надписа в подписчето е от филма тупак резюрекшън...мн ме радва..ии
    ОПАААААААА

    ..But why?...

  19. #19
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Nicka mi e qsen az sam edno momchence :P i za tfa taka kotkata idiot za avatar mi dpadna ako bqh kotka 6tqh da byda kato neq tfa malkoto risuvaneto 4ove4e s kitarata e Alexi Laiho vokalista na Children of Bodom na koito sam golqm fen pytniq znak na koito pi6e "Towards dead end" e ot saita na bodom i vsy6tnost tfa e pyrvata tqhna pesen koqto 4uh i po koqto se zapalih ako ne se lyja zna4i "kulite na kraq na smyrtta" :P i taka
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    nika mi e takuv zashtoto obojavam zelenoto i obi4am da se obli4am cqlata v zeleno..a avatara 4esto go smenqm...v momenta tazi veshtica me kefi mn...a podpisa mi e neshto kato deviz

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

  21. #21
    никА ми...вокалистКАТА на една от любимите ми групи
    аватара...ми просто любимата ми група е linkin park
    подписа-по същата прчина(става дума за едната картинка,а другата няма да кажа пък защо е там :P някой ден ще разберете).a текста...някъде го намерих,ама не помня точно къде

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от pile
    хахаах айде кажете какво е това ОРА ,че и намен ми стана интересно
    a na men o6te pove4e
    kajete 4e nasiakade iz foruma go sre6tam i neznam kvo e

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    744
    Никът ми е такъв, защото много обичам да танцувам и когато го правя се чувствам много добре. Исках да съм с друг, но беше зает, а пък и вече не мога ди си сменя този. Аватара си го сменям сравнително често. В момента просто кученцето ме кефи и ме кара да се усмихвам. Подписът е една мисъл, която много ми харесва...

    P.S. Наистина какво е това OPA
    ... Кой, ако не аз
    .... Кога, ако не сега...

  24. #24
    Цитирай Първоначално написано от pile
    хахаах айде кажете какво е това ОРА ,че и намен ми стана интересно
    nenenenene nikoi niama da izdava kvo e OPA

  25. #25
    moqt nick"B_i_G" idva ot "the notorious b.i.g." e ne idva ot big brother da poqsnq za horata koito prodaljavat da me pitat dali sam golqm fen na big bradar, koeto ina4e e dosta tupo predavane koeto ne sum gledal pove4e ot 5 mins...malko se otklonih de...
    drugite snimki si govorqt sami za sebe si...
    (ne 4e nqkoi go interesuva ot kade idvat teq ne6ta...i mai nikoi nqma da go pro4ete ama za6to li si pravih truda..)

    look into the eyes of a killer man, look into the eyes of a pig
    look into the eyes of a killer man, slam, damn boy, i wish you did

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си