.
Отговор в тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 146

Тема: 4alga

  1. #1
    Guest

    4alga

    slu6ate li 4elga?mrazite li q?

  2. #2
    MRAZIA IA ebati komera deto e,ujas nekaf....

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    krasta

  4. #4
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Нито челга , нито чалга слушам , а нямам и абсолютно никакво намерение :P

  5. #5

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    On The Dark SIde Of The Moon
    Мнения
    98
    Цитирай Първоначално написано от aBnOrMaL_BaBy
    Нито челга , нито чалга слушам , а нямам и абсолютно никакво намерение :P
    ama estestveno 4e te podkrepqm

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    krasta
    6te pokaja na si4ki 4algari ... ei tva deto go pokazva tvoq Eminem ( na snim4icata)
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Estestveno 4e ne slusham dolu 4algata


  8. #8
    Аз пък слушам предимно чалга и не ме е срам да го кажа. И въобще не мога да разбера какво имат някиои хора против чалгата. Едно е да не харесваш чалгата и да не я слушаш, само че съвсем друго е да псуваш тея, които и се кефят, защото много от вас го правят, за това сега го казвам, за да се въздържате от такива мнения.
    Лично аз намирам много смисъл в текстовете на песните, а и мелодиите са хубави (нищо, че са крадени!). Естествено има някои песни...които разбирам защо хората не ги харесват като например "Тез червени домати", въпреки че на мен ми харесва де, но...разбирам, че много хора не си падат по такива песни, които се слушат най-често в нетрезво състояние.
    И още нещо, аз предпочитам да наричам "чалгата" поп фолк, защото като някои каже "чалга" в съзнанието на повечето хора изникват песни като "Напипай го", което далеч не изчерпва тази дума.

  9. #9
    A ti kak misli6? Mnoo qsno 4e q MRAZQ
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  10. #10

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    v me4tite si
    Мнения
    67
    emi az slu6am pop folk i mi haresva namiram q za mn vesela muzika pove4eto pesni si imat smisal...ne sum protiv i drug tip muzika za6toto vsqkakuv stil mi haresva..
    Vurvi napred i nikoga ne se obru6tai dori v surceto ti stra6no da boli vurvi i nazad nedei se vzira i znai 4e tozi koito te obi4e 6te doide sam oblqn v sulzihttp://dollavs2.hit.bg/avatars/meaningful/dollzhitbgmean014.gif

  11. #11
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Planet Earth
    Мнения
    187
    ne, ne mrazq chalgata... ne q slusham, no ponqkoga na kuponche i v kompaniq se sluchva da se kefq i da metna po nqkoi giubek... osobeno kato sme na gradus, po-podhodqshta muzika za raztvarka nqma
    kefq se na nqkoi pop folk baladi, chiqto tema ne e dulgi bedra, golemi cici i vsqkakvi takiva... v posledno vreme chalgata zapochna da se opitomqva i da pridobiva po-choveshko zvuchene i naistina stava za slushane...
    If today was perfect, there would be no need for tomorrow...

  12. #12
    Аз не се кефя пък на чалга. Мразя чалгата, а не чалгарите. Те просто са заблудени, ама ще им дойде акъла в главата. Тва е все едно някой да каже : "Мразя метълите, защото метъла е тъпа музика" ( без да ги познава)...Тъй че чалгата sux а чалгарите не толкова много
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  13. #13
    ami az izvestno vreme mrazeh 4algata povliana ot mnogo hora.No savsem spokoino moga da kaja"DA,KOPELETA SLU6AM 4ALGA" i na men tva mi haresva.Makar 4e slu6am i tehno i drugi.No ne moga bez 4alga opredeleno

  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Аз пък слушам предимно чалга и не ме е срам да го кажа. И въобще не мога да разбера какво имат някиои хора против чалгата. Едно е да не харесваш чалгата и да не я слушаш, само че съвсем друго е да псуваш тея, които и се кефят, защото много от вас го правят, за това сега го казвам, за да се въздържате от такива мнения.
    Лично аз намирам много смисъл в текстовете на песните, а и мелодиите са хубави (нищо, че са крадени!). Естествено има някои песни...които разбирам защо хората не ги харесват като например "Тез червени домати", въпреки че на мен ми харесва де, но...разбирам, че много хора не си падат по такива песни, които се слушат най-често в нетрезво състояние.
    И още нещо, аз предпочитам да наричам "чалгата" поп фолк, защото като някои каже "чалга" в съзнанието на повечето хора изникват песни като "Напипай го", което далеч не изчерпва тази дума.
    Съгласна съм с ^npocTo^a3^f^!!!
    Аз слушам почти всичко и не се срамувам да кажа, че слушам предимно чалга!
    Много е странно... хората който не слушат чалга псуват феновете й, че били селяни, че били прости и т.н. А примерно аз като изобщо не харесвам метъла защо не го псувам. Всеки си има право на личен избор.
    Аз не мога да си предствя да се облека цялата в черно, да си лакирам ноктите в черно, да си сложа шипове по врата и китките и да ходя в парковете с бутилка бира и да си 'прая кефа'
    Разбиранията ми за купон са далеч по-различни. Не мога да си предства да се забавлявам слушайки техно, рапирайки и т.н... просто средата, в която съм и хората, с които общувам са далеч по различни....

    PEACE!
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  15. #15
    По принцип мразя не само чалгата, но и всякаква музика, чиито ритми наподобяват този стил. Вземете ме за простак, но на мен и Горан Брегович не ме кефи именно поради тази причина. Иначе нямам нищо против нея - за всеки влак си има пътници, но няма да приема тези пътници да ме карат аз да я слушам.
    Големият парадокс е, че тази година попаднах в клас, където почти всички слушат чалга (другите нямат нищо против нея - слушат я по купони). И от нашата класна стая непрекъснато звучи "Доко,доко" или пък "Гъци,гъци". Аз пък съм метълче и се досещате как ми понася... И все пак част от тези съученици са симпатични... Само дето не ходя с тях по купони...

  16. #16
    Spred me ima ogromna razlika megdu folk i 4alga.ot 4algata az slu6am samo dgamonete,a ne gaci-gaci i doko-doko.a se pak folka e anelia,raina,ivana,gergana :P

  17. #17
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Na4i myknal sam se dosta vreme v club O'Azis v sofia.... 6e kajete toq e 4algar ... mi ne znam kyf sam .. meles....ne hodih tam zaradi muzikata....priatelite mi bqha 4algari.....t.e. ne bqha i te mnogo 4lagari....te hodiha predimno zaradi lekite momi4eta v tazi diskoteka.... se6tate se i az pokrai tqh .. pak stava6e ponqkoga kupon vrytfah po nqkoi i drug kiu4ek na bara .... stavaha poboi6ta sled tfa...v smisal 4algata ne q uvajavam gram kato muzika no ne mi pre4i i moga da si pravq kupona I na neq dano ne ste me razbrali pogre6no :P :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  18. #18
    Еми, Momchence, така ти харесва - така правиш. Аз лично не мога да си представя да слушам музика и да танцувам на музика, която не уважавам, както пише в подписа ти. Аз винаги слушам музика, която уважавам и не мога да проумея хората, които танцуват на нея, за да става купона... За мен лично няма да е купон да тазцувам на музика, която не харесвам...(почнах да се повтарям от неразбиране). Но, различни хора - различни вкусове.

  19. #19
    Cyberdyne_101
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от SweeT^Puppy
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Аз пък слушам предимно чалга и не ме е срам да го кажа. И въобще не мога да разбера какво имат някиои хора против чалгата. Едно е да не харесваш чалгата и да не я слушаш, само че съвсем друго е да псуваш тея, които и се кефят, защото много от вас го правят, за това сега го казвам, за да се въздържате от такива мнения.
    Лично аз намирам много смисъл в текстовете на песните, а и мелодиите са хубави (нищо, че са крадени!). Естествено има някои песни...които разбирам защо хората не ги харесват като например "Тез червени домати", въпреки че на мен ми харесва де, но...разбирам, че много хора не си падат по такива песни, които се слушат най-често в нетрезво състояние.
    И още нещо, аз предпочитам да наричам "чалгата" поп фолк, защото като някои каже "чалга" в съзнанието на повечето хора изникват песни като "Напипай го", което далеч не изчерпва тази дума.
    Съгласна съм с ^npocTo^a3^f^!!!
    Аз слушам почти всичко и не се срамувам да кажа, че слушам предимно чалга!
    Много е странно... хората който не слушат чалга псуват феновете й, че били селяни, че били прости и т.н. А примерно аз като изобщо не харесвам метъла защо не го псувам. Всеки си има право на личен избор.
    Аз не мога да си предствя да се облека цялата в черно, да си лакирам ноктите в черно, да си сложа шипове по врата и китките и да ходя в парковете с бутилка бира и да си 'прая кефа'
    Разбиранията ми за купон са далеч по-различни. Не мога да си предства да се забавлявам слушайки техно, рапирайки и т.н... просто средата, в която съм и хората, с които общувам са далеч по различни....

    PEACE!
    Лелеее се едно аз съм го писал....

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    Слушам абсолютно всякаква музика, в това число и чалга.
    За мен музиката е просто забавление и ако някоя песен ми хареса не ме интересува особено какъв стил е.
    Няма как определена музика да е тъпа, слеска и т.н. Бъдете малко по-толерантни и когато нещо не ви харесва не го отричайте напълно, все има кой друг да го хареса.
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  21. #21
    МРАЗЯ чалгата повече от всичко...това е една гадна помия, която залива за съжаление простолюдието. Чалгата не е музика...тя е манталитет (на мангали, турци и българи, които май не са чели Вазов и не си знаят историята). Това е циганско - турска музика (ако може да се нарече така). Просто не знам дали сме българи или мангали
    Достатъчно красноречиво за простотията на чалгарите е въртенето на кючеци от дебелогъзи, облечени в розовко, перхидролени селянки

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2002
    Град
    в леглото :-)
    Мнения
    701
    не мразя чалгата,просто ме дразни.
    няма нищо хубаво в тая музика.
    повечето изпълнители дори не могат да пеят...

    Cradle_Fan съгласна съм с теб!!!!
    But since you been gone
    I can breathe for the first time
    I'm so movin' on, yeah yeah
    Thanks to you, now I get what I want
    Since you been gone

  23. #23
    sux!!!mrazq 4algata kato q 4uq i mi stava lo6o

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  24. #24
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    MRAZA 4algata !!!! MRAZA i pove4eto 4algari sega 6te me obvinite,4e obijdam 4algarite.. emi kak da ne gi obijdam be.. poglednete gi POVE4ETO(kazvam pove4eto,a ne vsi4kite ) na kakvo prili4at.. momi4eta .. to4no kato KURVI sa.. ne samo se obli4at taka,no i se durjat taka ! kak da uvajavam hora,koito se kefqt na gubeci ?! verno imam mnogo friends,koito slu6at 4alga(za sujalenie)no pone te sa se dokazali kato inteligentni hora,ne sa vinovni,4e nqmat vkus i slu6at tazi ciganiq,nare4ena 4alga
    sega sigurno 6te 4uq mnogo napadki po moi adres,ama bqh dluja da kaja kFo mislq
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  25. #25
    Цитирай Първоначално написано от ^npocTo^a3^f^
    Аз пък слушам предимно чалга и не ме е срам да го кажа. И въобще не мога да разбера какво имат някиои хора против чалгата. Едно е да не харесваш чалгата и да не я слушаш, само че съвсем друго е да псуваш тея, които и се кефят, защото много от вас го правят, за това сега го казвам, за да се въздържате от такива мнения.
    Лично аз намирам много смисъл в текстовете на песните, а и мелодиите са хубави (нищо, че са крадени!). Естествено има някои песни...които разбирам защо хората не ги харесват като например "Тез червени домати", въпреки че на мен ми харесва де, но...разбирам, че много хора не си падат по такива песни, които се слушат най-често в нетрезво състояние.
    И още нещо, аз предпочитам да наричам "чалгата" поп фолк, защото като някои каже "чалга" в съзнанието на повечето хора изникват песни като "Напипай го", което далеч не изчерпва тази дума.
    BRAVO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си