.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 30

Тема: Ранговете

  1. #1
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503

    Ранговете

    Искам да дам като идея(само като идея - не ме бийте) да се прибавят още рангове.Мисля че до "Мега фен" са твърде малко,при положение,че по другите форуми има и много повече.Примерно на 1000 мнения да има друг и на 2000 също ...Още 2 ранга-не е много сложно да се прибавят,дори въобще не е сложно.Нека останалите да определят какви да са те.Дано ceco да е съгласен с идеята и да не заключи темата.Мерси предварително. :P

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579

    Re: Ранговете

    Цитирай Първоначално написано от aBnOrMaL_BaBy
    Искам да дам като идея(само като идея - не ме бийте) да се прибавят още рангове.Мисля че до "Мега фен" са твърде малко,при положение,че по другите форуми има и много повече.Примерно на 1000 мнения да има друг и на 2000 също ...Още 2 ранга-не е много сложно да се прибавят,дори въобще не е сложно.Нека останалите да определят какви да са те.Дано ceco да е съгласен с идеята и да не заключи темата.Мерси предварително. :P
    az sym za! ama neka ima nqkvi predimstva na tezi s po golqm rank ... primerno nqkvi qki kartinki v Avatarite ... neshto takova ... ei i odeve pusnah tema s predlojenie da napravqt vseki regnat da moje dasi smeni nicka po 1 pat v godinata .... ama mmi iz4ezna temata.Kade mie !?!?!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  3. #3
    Tova ne e ot zna4enie, i Mega Fen e dostata4no, kakvo zna4enie imat rangovete puk
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Az sum suglasna, ama samo trqbva da se izmislqt natatuk rangove


  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    neka do 50 da go napravqt malko fen-4e ... gotino fen-4e ... qko fen4e i t.n. :} po zaribeno shte e ;P do kam 2000 3000 otgovora ;P da e kam kraq ... Gospod4e ala bala :} abre te shte si go izmislqt
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Пък аз искам сама да си определя ранга ! :P Ама ... хих няма да стане туи чуд0 ! И мене ми е все тая за ранга "повече от мега фен" и накрая сигурно хипер фен ... абе незнам ! То има ли някво значение всъщност
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  7. #7
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Цитирай Първоначално написано от aBeP4eTo
    Пък аз искам сама да си определя ранга ! :P Ама ... хих няма да стане туи чуд0 !
    Tva e nai-dobroto! Az v edin dryg forum kudeto vlizam si izbrah sama ranga i admina mi go sloji ama tyka s tolkova potrebiteli prosto niama kak da stane!

  8. #8
    eeeeee ne zehte li mnogo da iskate

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от Eliiiiiiiiii sexsito
    eeeeee ne zehte li mnogo da iskate
    S izvinenie zemi go mahni toq izrud ot Profila si shtoto me OTvrashtava !
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  10. #10
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    az sym kategori4no protiv da ima rang za nad 1000 mneniq samo shte stimulira flooderite da floodqt oshte pove4e (primeri za flooderi sa Elito Sexito i dyshterqta na satanata pone tiq sym zabelqzyl no sys sigurnost ima pone oshte 5-6 qki floodera) to predi mega fen se stavashe na 700 mneniq a sega se stava na 500 izvoda e 4e s cel po malko flood mneniqta za da stanesh mega fen namalqha i to s celi 200 i s vremeto se e dokazalo 4e tova e dobra ideq a vie s taq ideq iskate saita da vyrvi nazad otnosno rangovete edinstvenata gore dolu dobra ideq e nie sami da si izbirame kakvi da sa
    Левски шампион але але!

  11. #11
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    air_J opredeleno sym s tebe
    ideqta ne e lo6a, oba4e tova naistina 6e motivira fooderite na floodqt o6te pove4e, ne znam dali Satans doughter e flooder no eli sexito e opredeleno mnool jestok flooder, takiva kato neq prosto 6e zadrystqt i bez tova pylniq ni site s o6te pove4e gluposti
    po- dobre se otkajete

    Give me your best shot motherfucker!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    абе...верно ше ги мотивира ама много
    искам да може примерно да си определиш сам
    ранга...ужасно много искам

    п.п. ама верно зехме да ставаме нахални
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  13. #13
    emi to i az sum ZA da si izmislqme sami rangovete...sled kato stane6 mega fen i sam go izmislq6.daje v edin forum moje i kato si novak ama kakto i da e

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    ми..по скоро..примерно..секи напраил 2000 мнения...да си определеи сам ранга...... що не? има го и на други места...яко е..

    ..But why?...

  15. #15
    ama nie tuka za da trupame mnenia li sme[e osven tova]

  16. #16

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Монтана
    Мнения
    4

    RE:Ранговете

    Здравейте, понеже съм нова , след всичко което изчетох ми се струва , че няма смисъл от тези аватари! Била съм и в други форуми където useri-те се изпокараха за аватарите и ги махнаха Иначе като идея не е зле, дано да има някакво решение на проблема
    I'm cRazY aBouT tHe wAy yOu mAke mE feeL I JuSt gotTa hAve yOu HeRe aNd I wAnNa lEt yOu kNow I woN't eVer lEt yOu Go !!!

  17. #17
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860

    Re: RE:Ранговете

    az ne sym mnogo siguren 4e znaesh razlikata mejdu avatar i rang
    Левски шампион але але!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Цитирай Първоначално написано от Eliiiiiiiiii sexsito
    ama nie tuka za da trupame mnenia li sme[e osven tova]
    Sry 4e shte ti go kaja, ama mai ti si tuk za da trupash mneniq... Ponqkoga puskash tolkova bezsmisleni mneniq 4e 4ak se draznq... Vqrno e i az sum puskala tupi mneniq ama 4ak puk tolkova... Sry ama... tka mislq...
    Ta po temata... Az ve4e kazah... Neznam dali shte naprqvqt novi rangove, no dano da napravqt... Nqma da e mn losho


  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    412
    Ideiata e dobra i za de se predpazva foruma ot flooderZ imam i az 1 predlojenie.
    Koito floody s cel primerno da stigne 500 i da stane mega fen, da se vurne s 1 rang nazad vmesto da mine kum "mega fenovete" hahahaha
    Tva za nakazanie, 6toto i na mene mi pisna 1 ot gostite sas tupi zaiadlivi postove, drugo ot eliiiii sexito (sas taia raina na podpisa goliama kato neznam kvo) da pi postva za gluposti mnenia ot roda "haahah" i "s teb sum!"

  20. #20
    Вие тук сте заради ранговете или заради самия форум?

  21. #21
    az zaradi foruma-ako 6tete mi viarvaite

  22. #22
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Не може ли след определен брой мнения и да кандидатсвш за сменяне на ранга После, модераторите да разгледат мненията,ако досега не са и да решат дали заслужаваш

  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Град
    Nowhere :P
    Мнения
    659
    Az sum suglasna s LunaTrick, no kato kandidatsvash za rang da mojesh sam da si go izberesh... Btw edva li na nqkoi shte mu se zanimava da 4ete si4ki mneniq ama...


  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    In the dreams of the boys!
    Мнения
    429
    Според мен е най-яко всеки сам да си измисли някакъв ранг!
    Безсмислено е обаче след Мега Фен да има още такива, защото това само ще стимулира още повече флудерите да флудят с все сили!

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    Beyond the limits of the mind
    Мнения
    795
    То пък кво значение има рангът? Хич не ме топли къв е. Е, вярно че да си новак е кофти, ама лесно се минава тоя етап. Иначе нагоре не виждам смисъл да има още. Както каза моя човек Air_J това само ще стимулира флуудърите. Един вариант - като минеш 4000-5000 мнения, да ти дават ранг "як флуудър"

    Помни, че си уникален!!! Както и всички останали.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си