.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 39
  1. #1
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325

    За отношенията между феновете

    ...на различни стилове музика....
    въпроса е ЗАЩО по
    дяволите са тези тъпи и безсмислени
    конфликти между метъли,рапъри,чалгари,
    пънкари и квито още се сетите...
    и в нашия форум доста често се срещат
    индивиди с такова мислене...псуващи
    всеки който се осмели да каже че слуша
    различна музика..
    п.п. темата я взех от един друг форум,
    надявам се да не ме линчувате
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  2. #2

    Re: За отношенията между феновете

    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    ...на различни стилове музика....
    въпроса е ЗАЩО по
    дяволите са тези тъпи и безсмислени
    конфликти между метъли,рапъри,чалгари,
    пънкари и квито още се сетите...
    и в нашия форум доста често се срещат
    индивиди с такова мислене...псуващи
    всеки който се осмели да каже че слуша
    различна музика..
    п.п. темата я взех от един друг форум,
    надявам се да не ме линчувате
    ami da mnogo si prava-emi izglega 4e horata,koto ne se poznavat misliat za sebe si po muzikata koita haresvat.Spored men tva taka e mnogo 6it

  3. #3
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Az ne gi razbiram teia sporove! Spored men tezi hora koito sly6at samo edin stil i ne priznavat drygo sa stra6no ograni4eni i tesnogrudi!

  4. #4
    emi prosto e ne vsichki imame ednakvi interesi ednakvi hora niama,i vseki si obicha stila i smiata che negovia e nai gotinia...normalno e!!!!
    i vse pak az da si kaja METAL IS THE BEST

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Az ne gi razbiram teia sporove! Spored men tezi hora koito sly6at samo edin stil i ne priznavat drygo sa stra6no ograni4eni i tesnogrudi!
    blagodaria ti az sum ogranichena znachi

  6. #6
    Guest
    "Spored men tezi hora koito sly6at samo edin stil i ne priznavat drygo sa stra6no ograni4eni i tesnogrudi!"
    no ti si 2 pati po tesnogleda ot tqh zashtoto ne davash pravo na izbor na horata s razlichno mislene da da badat! Predi godini bqh metal...po vsichki paragrafi! mrazeh sichko drugo METALA beshe edinstvenata muzika za men, no ne spirah nikoi da slusha kakvoto iskah, ne bazirah mnenieto si za nqkoi po kakvo slusha! ispadash v paradox slance...

  7. #7
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Moje bi ne ste me razbrali pravilno.Imah predvid horata koito sly6at samo 4alga primerno ili rap ili kakvoto tam iskate i smiatat 4e vsi4ko drygo e tupo i ne zaslyjava vnimanieto im! Karat se s fenovete na drygi stilove i niamat kapka tolerans!

  8. #8
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Мнооо се дразня от такива спорове, ама няма как да не участвам, щото който и стил да обидят, аз все го слушам!!!
    Не можаха ли метълите да разберат, че чалгарите не са "прости селяни"
    Не можаха ли рапърите да разберат, че метълите не са "заблудени типове с мазни коси"
    И не можаха ли чалгарите да разберат , че не всики рапъри са като Мишо шамара?

    И няма ли най после да спрат хората да търсят причини да се мразят и нападат???

    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Moje bi ne ste me razbrali pravilno.Imah predvid horata koito sly6at samo 4alga primerno ili rap ili kakvoto tam iskate i smiatat 4e vsi4ko drygo e tupo i ne zaslyjava vnimanieto im! Karat se s fenovete na drygi stilove i niamat kapka tolerans!
    emi az tochno taka smiatam de

  10. #10
    Ami az i v drugi mneniq sym kazvala, che ne precenqm horata po muzikata, koqto slushat. Spored men tezi razpri sa typi. Vseki trqbva da uvajava mnenieto i vkusa na drugiq. Po tozi nachin se nauchavame da uvajavame chovechestvoto(v t.ch. i sebe si).
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  11. #11
    Guest

    Re: За отношенията между феновете

    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    ...на различни стилове музика....
    въпроса е ЗАЩО по
    дяволите са тези тъпи и безсмислени
    конфликти между метъли,рапъри,чалгари,
    пънкари и квито още се сетите...
    и в нашия форум доста често се срещат
    индивиди с такова мислене...псуващи
    всеки който се осмели да каже че слуша
    различна музика..
    п.п. темата я взех от един друг форум,
    надявам се да не ме линчувате
    Защото са малоумници за тва.

    Всеки човек е свободен да слуша каквато си иска музика и по това какво той слуша не могат да се правят изводи какъв е, що е и.т.н.

    Аз слушам ВСИЧКО, което ме кефи. Не робувам като некъв идиот само на един вид музика и да отричам всичко останало.

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    Хм е това никога не съм го разбирала.
    Как някой определя другите по някакви такива външни(съвсем нищо не значещи) белези?
    НЕ спирам да се чудя кога хората ще се научат да бъдат по-толерантни? И кога ли ще започнат да уважават правото всеки да е различен, да бъде себе си? Не спираме да се оплакваме, че сме като стадо овце, че всички са еднакви и т.н., а едновременно с това не даваме право да другите да изразят себе си както намерят за добре(напр чрез определен стил музика)...
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  13. #13
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    piqn sym i tova e polojenieto !
    Левски шампион але але!

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от Гал
    Хм е това никога не съм го разбирала.
    Как някой определя другите по някакви такива външни(съвсем нищо не значещи) белези?
    НЕ спирам да се чудя кога хората ще се научат да бъдат по-толерантни? И кога ли ще започнат да уважават правото всеки да е различен, да бъде себе си? Не спираме да се оплакваме, че сме като стадо овце, че всички са еднакви и т.н., а едновременно с това не даваме право да другите да изразят себе си както намерят за добре(напр чрез определен стил музика)...
    Точно така ! Тва си е супер вярно ... всеки има право да слуша каквото си иска и никой не трябва да му се бърка...!
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    prosto obi4ame da se karame

  16. #16
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Ok obe6tavam pove4e da ne psuvam nikoi otnosno muzikata koqto slu6a :P "Izvinqvaite mili drugar4eta, pove4e nqma da pravq taka" :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Ok obe6tavam pove4e da ne psuvam nikoi otnosno muzikata koqto slu6a :P "Izvinqvaite mili drugar4eta, pove4e nqma da pravq taka" :P
    luulllllllll =D>

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Ами тъпо си е..наистина Но просто няма как едната страна да се убеди в противното и тн..Мнооого ми е трудно например да си представя как един скинар може да бъде убеден,че пънкарите са много добри деца,които въобще не се друсат и не са изпаднали пияндета..един рапър-че например сред метълите има и много интелигентни хора,които поддържат наистина добра лична хигиена хах..а за прословутата тъпотия на чалгарите да не говорим

  19. #19

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    On The Dark SIde Of The Moon
    Мнения
    98
    Цитирай Първоначално написано от FeitiCeiRa
    например сред метълите има и много интелигентни хора,които поддържат наистина добра лична хигиена
    mm e az kato sum metal misli6 4e nqma da se kupq li..hmm!
    dokolkoto se otnasq do 4ALGARITE - aide moderatorkata iska da gi nari4am Folk Fenove....6te kaja 4e vinagi si imam 1 naum za tqh..

  20. #20
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от FeitiCeiRa
    Ами тъпо си е..наистина Но просто няма как едната страна да се убеди в противното и тн..Мнооого ми е трудно например да си представя как един скинар може да бъде убеден,че пънкарите са много добри деца,които въобще не се друсат и не са изпаднали пияндета..един рапър-че например сред метълите има и много интелигентни хора,които поддържат наистина добра лична хигиена хах..а за прословутата тъпотия на чалгарите да не говорим
    Eiii kade se zagubi ti po4na da mi lipsva6 :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Цитирай Първоначално написано от FeitiCeiRa
    Ами тъпо си е..наистина Но просто няма как едната страна да се убеди в противното и тн..Мнооого ми е трудно например да си представя как един скинар може да бъде убеден,че пънкарите са много добри деца,които въобще не се друсат и не са изпаднали пияндета..един рапър-че например сред метълите има и много интелигентни хора,които поддържат наистина добра лична хигиена хах..а за прословутата тъпотия на чалгарите да не говорим
    Eiii kade se zagubi ti po4na da mi lipsva6 :P
    ..искаш да кажеш да ти липсват тъпите ми мнения ли хахха Ами всъщност като се замисля май наистина не съм влизала скоро във форума..

  22. #22
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от FeitiCeiRa
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Цитирай Първоначално написано от FeitiCeiRa
    Ами тъпо си е..наистина Но просто няма как едната страна да се убеди в противното и тн..Мнооого ми е трудно например да си представя как един скинар може да бъде убеден,че пънкарите са много добри деца,които въобще не се друсат и не са изпаднали пияндета..един рапър-че например сред метълите има и много интелигентни хора,които поддържат наистина добра лична хигиена хах..а за прословутата тъпотия на чалгарите да не говорим
    Eiii kade se zagubi ti po4na da mi lipsva6 :P
    ..искаш да кажеш да ти липсват тъпите ми мнения ли хахха Ами всъщност като се замисля май наистина не съм влизала скоро във форума..
    kak moja da go kaje6 az usetih 4e te nqma pone nqkoi moje6 da byde6 siguren 4e se se6ta za teb :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  23. #23
    mi kvo da vi kaja.Vinagi 6te si buda protiv nekvi folk-toqgi det se opitvat da me zaribqvat.

  24. #24

    Re: За отношенията между феновете

    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    ...на различни стилове музика....
    въпроса е ЗАЩО по
    дяволите са тези тъпи и безсмислени
    конфликти между метъли,рапъри,чалгари,
    пънкари и квито още се сетите...
    и в нашия форум доста често се срещат
    индивиди с такова мислене...псуващи
    всеки който се осмели да каже че слуша
    различна музика..
    п.п. темата я взех от един друг форум,
    надявам се да не ме линчувате
    mi da ti kaja 4esno i az sum na su6toto mnenie spored men tva e napulno bezsmisleno

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  25. #25

    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    na zemqta!
    Мнения
    63
    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    Мнооо се дразня от такива спорове, ама няма как да не участвам, щото който и стил да обидят, аз все го слушам!!!
    Не можаха ли метълите да разберат, че чалгарите не са "прости селяни"
    Не можаха ли рапърите да разберат, че метълите не са "заблудени типове с мазни коси"
    И не можаха ли чалгарите да разберат , че не всики рапъри са като Мишо шамара?

    И няма ли най после да спрат хората да търсят причини да се мразят и нападат???

    saglasna sam! :P :P :P

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си