.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 19 от общо 19

Тема: intimni gelove

  1. #1

    intimni gelove

    q kazhete opitvali li nqkakav gel za intimna higiena? ima li razlika ot du6 gelove?vsmisal,ako polzva6 du6-gel trqbva li da si kupi6 intimen dopolnitelno?mersi na vsi4ki!
    стига приказки!

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Моят съвет е да не използваш интимни гелове,особено душ гелове на интимните места Виж тук http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2524
    и тук най-вече: http://www.teenproblem.net/forum/viewtopic.php?t=2675 ,виж най-долното мнение

  3. #3

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    bulgaria
    Мнения
    7
    mi nz az li4no polzvam intimen gel na AVON i sum mnogo dovolna no vse pak ti siprecenqva6 :P
    I'm verry naughty girl !!!!!!!!

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Na zEmQta
    Мнения
    249
    az sa6to sam dovolna ot AVON
    I tried so hard
    And got so far
    But in the end
    It doesn't even matter
    I had to fall
    To lose it all
    But in the end
    It doesn't even matter !

  5. #5
    И аз ползвам на Avon и съм си доволна
    Най-тежко е да разбереш,че си излишен там където някога си бил незаменим!

  6. #6
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Някоя от вас ходила ли е досега на гинеколог?

  7. #7
    mdaa..po-princip prez celiq zhivot se miq sas sapun ili dush-gel i ni6to mi nqma.i na ginekolog hodq,kak da he hodq?prosto pro4etoh onezi 10 stranici(nali se se6tate,za mirizlivite slivi vav foruma "sex") i se zamislih-mozhe bi po-dobre intimen gel,za6toto ne6to se pritesnih malko. porovih se v internet malko i stignah do izvod 4e mozhe,no tezi gelove trq da imat pravilen ph.sigurno vav tezi na avon vsi4ko e nared...
    стига приказки!

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Ами щом като ходиш на гинеколог,трябва да ти е каза че най-подходящото средство за измиване там долу е или бебешки сапун-което все пак си е сапун,или само с топла вода! Не мислете че като няма пяна и миризма и не се измивате добре! Иначе рискувате да си навлечете гъбички.Да ви кажа само за инфо-нито една циганка няма гъбички-защото се мият само с вода.Това че пише на геловете че има нормална киселинност-нищо не значи! Има някои гелове,които препоръчват гинеколозите,ако искате мога да ви ги кажа,просто в момента не се сещам за името.

  9. #9
    Фен Аватара на MaDdNeSs_GirL
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Монтана
    Мнения
    244
    Кво

  10. #10
    Ами преди имах един интимен гел на Ейвън,но вече ми свърши.Искам сега да си купя този на Красная Линия,но май се отказах от тези постове по-горе.Наистина ли са вредни?



  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Надявам се този линк да ви обясни някои неща.
    http://forum.bg-mamma.com/viewtopic....5%ED+%E3%E5%EB

  12. #12
    Мерси за линка.
    Наистина съдържа полезна информация!

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Sofia
    Мнения
    192

    Re: intimni gelove

    Цитирай Първоначално написано от nar
    q kazhete opitvali li nqkakav gel za intimna higiena? ima li razlika ot du6 gelove?vsmisal,ako polzva6 du6-gel trqbva li da si kupi6 intimen dopolnitelno?mersi na vsi4ki!
    Az polzvam intimen gel na Oriflame i mnogo mi haresva. Da ima razlika, za6toto normalnite gelove draznqt i 6tipqt. A dali trqbva da si kupi6? Mi kakto iska6. Vapros na li4na higiena.
    If you wanna love, fInd your love and fly above!

  14. #14
    ZNA4I AZ SAM POLZVALA NA LKTICID NA AVON I ORIFLAME NO NAY DOBRE SAMO S VODA I SODA I TRI PATI V SEDMICAT S BEBESHKI SAPUN

  15. #15
    az sum polzvala na krasnaq liniq s aloe,s ekstrakt ot pamuk,s neven,su6to taka na oriflame,na nivea,i lactacid!spored men ima razlika,za6toto tezi gelove sa prednazna4eni za tova mqsto i ne naru6avat ph balansa!az li4no sum dovolna nai-mnogo ot lactacid!!!preporu4vam go na vsi4ki!!!

  16. #16
    Guest
    zabravete za sapun ili du6 gelove po dobre samo s voda tolkova kato iskate intimen gel otidi na ginekolog a ne da gledate reklamite po televiziqta avon oriflem i t.n ginekolaga 6te ti kaje nai dobre i trqbva da e nqkoi za vsekidnevna upotreba za6toto ima nqkoi po silni samo za 1 2 pati sedmi4no 6te ti prepora4am intimni karpi4ki lactacid femina te sa vseki den kogato poiska6 li4no ginekologa mi mi gi kaza a v 4ujbina gi polzvat kato topal hlqb ima i gel no se polzva nai mn 2 pati v sedmicata i zapomni 4e intimniq gel e za van6no polzvane a ne vatre6no

  17. #17
    Супер фен Аватара на Glezanka
    Регистриран на
    Oct 2005
    Град
    Sunny Beach
    Мнения
    1 509
    Polzwala sum na Nivea i Avon.Po-dowolna sum ot Avon.Sapuni ne mi ponasqt(dori i bebeshki),obriwam se i mi draznqt.

  18. #18
    Мега фен Аватара на AliceSw
    Регистриран на
    Aug 2006
    Град
    a place called home
    Мнения
    5 391
    едно мога да кажа, по-гадно нещо от интимния гел на Ейвън (ароматизираният) няма, наскоро ми се наложи да ползвам, че не бях вкъщи, тва няма разлика с душ гел

    авторката, добре де, като ходиш на гинеколог що просто не питаш какава марка би ти препоръчал?!?
    Това е болест да съм влюбен в теб,
    това е болест, вярвам на приятел.
    Това е корист - целият живот,
    това е грешка, но тя не се повтаря....

  19. #19

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    tuk i tam
    Мнения
    201
    az takiva ne6ta ne polzvam samo vodi4ka i ponqkoga sapun bebe6ki Teo

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си