.
Отговор в тема
Страница 1 от 6 12345 ... ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 138

Тема: Linkin Park

  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943

    Linkin Park

    kakvo mislite za Linkin Park? tova e liubimata mi grupa! mislq,4e sa mnogo dobri,imat jestoki pesni s mnogo smisleni textove! dokato slu6am tqhnata muzika se 4uvstvam strahotno...parvata im pesen,koqto 4uh be6e Runaway dori 4etoh,4e te darili $100 000 za postradalite ot valnite cunami
    sega e va6 red...
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    мразя линкин парк...нито една песен
    не ми харесва, честно...скоро слушах
    тука няква тяхна пак...и пак не ми хареса
    деа знам...някъв rapcore
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    Guest
    LINKIN PARK RULE ALL

    TЕ СА НАЙ НАЙ НАЙ ДОБРИТЕ! РЕСПЕКТ! ONE STEP CLOSER МИ Е ВТОРИ ХИМН! ТОВА Е НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ НАЙ ЯКАТА ГРУПА В СВЕТА НЯКОГА ЖИВЯЛА НА ЗЕМЯТА! НЯМАМ ДУМИ!
    1вия албум е класика - втория е малко по студен но е як! 1вия оваче го слушаь 2 години!!!!! и не ми омразна! супер са ааааааааааа темата рулира и тя!
    FORCA LINKIN PARK

  4. #4
    ami po princip ne slu6am metal no tova koeto s1m 4uvala me kefi

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от Verliebt_Maedchen
    ami po princip ne slu6am metal no tova koeto s1m 4uvala me kefi
    Аммм LP хич не мязат на метал...
    Мене са ми безразлични ! Преди правеха яка музика ! Преди 2-3 г0дини ! Сега комерс си падат
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  6. #6

    Re: Linkin Park

    охо... имах един период, в който беше главно Линкин, Линкин и пак Линкин... бях им луда фенка (в началото, когато не беше "модерно" едва ли не да кажеш, че се кефиш на ЛП)
    сега пак си ги слушам отвреме-навреме имат доста добри песни, но в момента съм на рок и ретро вълна
    Няма нищо по-хубаво от гърненце с мед... освен две гърненца!

  7. #7
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    In ThE MiDDlE oF NoWhErE
    Мнения
    148
    Ето това е изтината.ЛИНКИН ПАРК Наистина са най-яката група съществвала някога.Тяхната музика е най-страхотното успокоително.Когато ми е нещо кофти си пускам нещо тяхно и сам като нов човек.Първата,коят чух беше Crawling .От тогава те са моите идоли.ОБОЖАВАМ ГИ
    Най-добрите и красиви неща на света не могат да бъдат видяни, нито докоснати... те се усещат в сърцето.


  8. #8
    Много ми е противна тази групичка....

  9. #9
    LP са просто супер!! Обожавам гиииии Любимата ми тяхна песен е Numb!!! А сега и като направиха албума с Jay-Z ... просто нямам думи!! Те са най-добрите !!
    Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб!!

  10. #10

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    10

    hehe

    Kittie_ съжалявам, че ще те разочаровам, ама явно толкова и ги знаеш. LP имат 7 албума!!! Не съм им фен, в никакъв случай. Предпочитам да знам какъв стил слушам. Те повече си приличат на чалгаджиите. Дават мило и драго, само да се харесат. Текстовете им са добре преработени стари парчета, за което мога само да съжалявам. Мразя звука на китари, лудеене на барабани и някакъв да ми се прави на DJ. Ако ще се говори за такъв тип музика, то по-добре да слушате pApA rOaCh и Limp Bizkit. Те поне минават за някакъв стил. Незнам за вас, ама на мене по излъчване тия момченца ми приличат на някаква бойбанда... Ха дано ви е станало ясно, че LP и чалгата скоро музика няма да станат.
    Мога да изпиша още поне 12-13 листа с "похвали" за Linkin Park, ама надали ще е разумно... Единственото нещо, което мога да кажа и никой няма как да го обори е: "LINKIN PARK са харесвани главно(само) от момичета.... можете да си представите какво трябва да говори това за тях... "
    Happy Horrordays 2 All!!!
    When everything is falling and falling is everything I will come from your deepest dreams and will save you from the disaster...

  11. #11
    И мен не ме кефят. Имат някои свестни песнички, но като цяло доста ме дразнят. Абе, изказването на Cradle_Fan беше лаконично, но точно

  12. #12

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    On The Dark SIde Of The Moon
    Мнения
    98
    Цитирай Първоначално написано от WayneStatic
    Kittie_ съжалявам, че ще те разочаровам, ама явно толкова и ги знаеш. LP имат 7 албума!!! Не съм им фен, в никакъв случай. Предпочитам да знам какъв стил слушам. Те повече си приличат на чалгаджиите. Дават мило и драго, само да се харесат. Текстовете им са добре преработени стари парчета, за което мога само да съжалявам. Мразя звука на китари, лудеене на барабани и някакъв да ми се прави на DJ. Ако ще се говори за такъв тип музика, то по-добре да слушате pApA rOaCh и Limp Bizkit. Те поне минават за някакъв стил. Незнам за вас, ама на мене по излъчване тия момченца ми приличат на някаква бойбанда... Ха дано ви е станало ясно, че LP и чалгата скоро музика няма да станат.
    Мога да изпиша още поне 12-13 листа с "похвали" за Linkin Park, ама надали ще е разумно... Единственото нещо, което мога да кажа и никой няма как да го обори е: "LINKIN PARK са харесвани главно(само) от момичета.... можете да си представите какво трябва да говори това за тях... "
    Happy Horrordays 2 All!!!
    PaPa RoAch & Limp Bizkit sa naistina mnogo gotini grupi...za Lp nali mi znaete kakvo e mnenieto...prosto 6te podkrepq Static-a...kato gledam i
    za Static-x nqma da kaja lo6i dumi...prosto iskam da vi kaja...slu6aite pove4e METAL grupi za6toto Lp opredeleno ne sa takuv stil...si tova e ot mene..


    p.s. Monka & Linkin4eto da ne se zasqgat sega..vseki si ima svoe mnenie!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    ужасТ не ме кефят..ама хич..

    ..But why?...

  14. #14
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Linkin Park adskiq death metal prosto....osobeno taq poslednata s J-z e takyv metal 4e prosto sled taq pesen gledam stereo .... Dimmu Borgir, Cannibal Corpse, Sepultura i Children of Bodom vzeti zaedno ne mogat da im se merqt na prystite.....(za nqkoi nerazbrali 4algari ot rodna a Eli zexita i drugi v momenta ironiziram) LP sa nakfi ligavi amerikanski mom4enca neka si pravqt muzikata neka si imat fenovete neska sa jivi i zdravi ama samo da ne mi se pi6at metali
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  15. #15
    LP sucks.Истината е EMINEM!!!


    Той не умира!!!

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Linkin Park са ми вдъхнали отново живота Песните им значат толкова много за мен.Сякаш душата ми е в тези песни.Няма да твърдя, че са най-добрите, но лично за мен са Незнаете колко много са ми помогнали и въобще не са лигави или нещо такова.Всеки от тях е преживял своята лична драма и е излял мъката, радостта, разочарованието в песните. Аз съм сигурна, че всеки от вас ще си намери песен на ЛП, но просто нито се заслушвате нито нищо.И твърдите, че не метъл.Да наистина не са.Но за мен няма значение какви са щом ми помагат.И жестоко се лъжете като казвате, че няма фенове момчета.Има аз даже познавам много.И не мога да разбера какво от това, че слушате някакви по-тежки бадни, приличащи на кошмарите от сънищата Всеки ще защитава своите любимци, но не трябва да обижда тези на другите И защо не харесвате ЛП Защото са смесица от стилове и обявени за комерс ли Просто се заслушайте в някоя от техните песни и ще откриете магията и силата на ЛП.Ще разберете, че не сте сами, че някой ви разбира и ще поплачете.И след това ще се почувствате много по-добре.Просто за ЛП нямам думи РЕСПЕКТ
    Честър,Майк, Джо, Роб, Брад, Финикс страхотни сте момчета прдължавайте все така да ми вдъхвате уверност, сила и щастие :P

  17. #17
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Linkin Park са ми вдъхнали отново живота Песните им значат толкова много за мен.Сякаш душата ми е в тези песни.Няма да твърдя, че са най-добрите, но лично за мен са Незнаете колко много са ми помогнали и въобще не са лигави или нещо такова.Всеки от тях е преживял своята лична драма и е излял мъката, радостта, разочарованието в песните. Аз съм сигурна, че всеки от вас ще си намери песен на ЛП, но просто нито се заслушвате нито нищо.И твърдите, че не метъл.Да наистина не са.Но за мен няма значение какви са щом ми помагат.И жестоко се лъжете като казвате, че няма фенове момчета.Има аз даже познавам много.И не мога да разбера какво от това, че слушате някакви по-тежки бадни, приличащи на кошмарите от сънищата Всеки ще защитава своите любимци, но не трябва да обижда тези на другите И защо не харесвате ЛП Защото са смесица от стилове и обявени за комерс ли Просто се заслушайте в някоя от техните песни и ще откриете магията и силата на ЛП.Ще разберете, че не сте сами, че някой ви разбира и ще поплачете.И след това ще се почувствате много по-добре.Просто за ЛП нямам думи РЕСПЕКТ
    Честър,Майк, Джо, Роб, Брад, Финикс страхотни сте момчета прдължавайте все така да ми вдъхвате уверност, сила и щастие :P
    Ti mai polu4ava6 signali ot kosmosa!!
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Linkin Park са ми вдъхнали отново живота Песните им значат толкова много за мен.Сякаш душата ми е в тези песни.Няма да твърдя, че са най-добрите, но лично за мен са Незнаете колко много са ми помогнали и въобще не са лигави или нещо такова.Всеки от тях е преживял своята лична драма и е излял мъката, радостта, разочарованието в песните. Аз съм сигурна, че всеки от вас ще си намери песен на ЛП, но просто нито се заслушвате нито нищо.И твърдите, че не метъл.Да наистина не са.Но за мен няма значение какви са щом ми помагат.И жестоко се лъжете като казвате, че няма фенове момчета.Има аз даже познавам много.И не мога да разбера какво от това, че слушате някакви по-тежки бадни, приличащи на кошмарите от сънищата Всеки ще защитава своите любимци, но не трябва да обижда тези на другите И защо не харесвате ЛП Защото са смесица от стилове и обявени за комерс ли Просто се заслушайте в някоя от техните песни и ще откриете магията и силата на ЛП.Ще разберете, че не сте сами, че някой ви разбира и ще поплачете.И след това ще се почувствате много по-добре.Просто за ЛП нямам думи РЕСПЕКТ
    Честър,Майк, Джо, Роб, Брад, Финикс страхотни сте момчета прдължавайте все така да ми вдъхвате уверност, сила и щастие :P
    споко фе..къв е проблема че не ме кефи стила......
    просто не ми допадат.....не само че са комерс..ми не ми харесват..и не намирам мойта песен в техните..не искам се заслушвам..
    просто не сички ги харесват..неможе едно нещо да се харесва на сички..тва е живота..

    ..But why?...

  19. #19

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Варна
    Мнения
    10

    хехехе

    Сега, ще ме извинявате за думите ми, обаче говоря от името на всички. TaStY^GiRl ще ти кажа следното, музика, която те кара да плачеш не е музика. Явно нещо наистина имаш проблеми, момичето ми. Музиката е направена за да те развлича, а не да ревеш. ЛП може и да са смисъла на живота ти, но явно те е страх да погледнеш от истинската страна. Те правят музика, колкото да събират паричките на такива като теб, които дават мило и драго да ги чуят. Защо не ги харесвам ли? Защото са лигави. Когато на човек му е кофти най-лесно е да се свие в ъгъла и да се разплаче, както явно правиш ти. Ако желаеш мога да ти пратя доста текстове на така наречените от теб "тежки банди, приличащи на кошмари", където има много повече чувство от която и да е песен на ЛП. Явно просто си падаш по лигавите песнички. Колкото до това, че момчета също ги слушат, вярно е и аз познавам такива. В колекцията им с музика са наредени : ЛП, Кондьо, Кати и каквито там бяха... И това ако му викаш музика, жива и здрава да си да видиш, че грешиш! Айде приятно ви слушане на ЛП и реване! Истински силните духом хора слушат музика, каляваща душата и ума! Мерси за вниманието, дано някога и вие прослушате музика... Поздрави на всички рокаджии и метъли!
    Metal Christmas, Heavy New Year and Happy Horrordays!
    When everything is falling and falling is everything I will come from your deepest dreams and will save you from the disaster...

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Hmm neshto ne ste me razbrali.Az ne sam kazala nikade, che placha na LP.No go kazwam sega DA placha e i ? Placha zashtoto taka si otdyhvam.No ot problemi ne bqgam.Sama se opravqm.I ne ti iskam txt na tvoite bandi po prostata prichina che az si imam banda sys txt koito mi pogat.A kolkoto do komersa nqmam nito edin album na LP! Sichki pesni sa mi na PC i na zapisvani ot PC Cd-ta taka che...
    P.S. Sorry all che pisha na latinica.Precaka mi se Flex Type

  21. #21
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Linkin Park са ми вдъхнали отново живота Песните им значат толкова много за мен.Сякаш душата ми е в тези песни.Няма да твърдя, че са най-добрите, но лично за мен са Незнаете колко много са ми помогнали и въобще не са лигави или нещо такова.Всеки от тях е преживял своята лична драма и е излял мъката, радостта, разочарованието в песните. Аз съм сигурна, че всеки от вас ще си намери песен на ЛП, но просто нито се заслушвате нито нищо.И твърдите, че не метъл.Да наистина не са.Но за мен няма значение какви са щом ми помагат.И жестоко се лъжете като казвате, че няма фенове момчета.Има аз даже познавам много.И не мога да разбера какво от това, че слушате някакви по-тежки бадни, приличащи на кошмарите от сънищата Всеки ще защитава своите любимци, но не трябва да обижда тези на другите И защо не харесвате ЛП Защото са смесица от стилове и обявени за комерс ли Просто се заслушайте в някоя от техните песни и ще откриете магията и силата на ЛП.Ще разберете, че не сте сами, че някой ви разбира и ще поплачете.И след това ще се почувствате много по-добре.Просто за ЛП нямам думи РЕСПЕКТ
    Честър,Майк, Джо, Роб, Брад, Финикс страхотни сте момчета прдължавайте все така да ми вдъхвате уверност, сила и щастие :P
    Ti mai polu4ava6 signali ot kosmosa!!
    Хаааахахахах много на място :P Тц кфи са тези магиии сили,за които говориш..ЛП да не би да са някфи уика хаха Направо се чувствам леко психеделик

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Цитирай Първоначално написано от Momchence
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Linkin Park са ми вдъхнали отново живота Песните им значат толкова много за мен.Сякаш душата ми е в тези песни.Няма да твърдя, че са най-добрите, но лично за мен са Незнаете колко много са ми помогнали и въобще не са лигави или нещо такова.Всеки от тях е преживял своята лична драма и е излял мъката, радостта, разочарованието в песните. Аз съм сигурна, че всеки от вас ще си намери песен на ЛП, но просто нито се заслушвате нито нищо.И твърдите, че не метъл.Да наистина не са.Но за мен няма значение какви са щом ми помагат.И жестоко се лъжете като казвате, че няма фенове момчета.Има аз даже познавам много.И не мога да разбера какво от това, че слушате някакви по-тежки бадни, приличащи на кошмарите от сънищата Всеки ще защитава своите любимци, но не трябва да обижда тези на другите И защо не харесвате ЛП Защото са смесица от стилове и обявени за комерс ли Просто се заслушайте в някоя от техните песни и ще откриете магията и силата на ЛП.Ще разберете, че не сте сами, че някой ви разбира и ще поплачете.И след това ще се почувствате много по-добре.Просто за ЛП нямам думи РЕСПЕКТ
    Честър,Майк, Джо, Роб, Брад, Финикс страхотни сте момчета прдължавайте все така да ми вдъхвате уверност, сила и щастие :P
    Ti mai polu4ava6 signali ot kosmosa!!
    А аз откога го говоря това ама никой не ми вярва

  23. #23
    Аз не ги харесвам. Не ми допадат. Няма да ги обиждам, щото има хора, които им се кефят. Обаче то си е нормално. Едно да се харесва на едни, друго на други.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Linkin Park са ми вдъхнали отново живота Песните им значат толкова много за мен.Сякаш душата ми е в тези песни.Няма да твърдя, че са най-добрите, но лично за мен са Незнаете колко много са ми помогнали и въобще не са лигави или нещо такова.Всеки от тях е преживял своята лична драма и е излял мъката, радостта, разочарованието в песните. Аз съм сигурна, че всеки от вас ще си намери песен на ЛП, но просто нито се заслушвате нито нищо.И твърдите, че не метъл.Да наистина не са.Но за мен няма значение какви са щом ми помагат.И жестоко се лъжете като казвате, че няма фенове момчета.Има аз даже познавам много.И не мога да разбера какво от това, че слушате някакви по-тежки бадни, приличащи на кошмарите от сънищата Всеки ще защитава своите любимци, но не трябва да обижда тези на другите И защо не харесвате ЛП Защото са смесица от стилове и обявени за комерс ли Просто се заслушайте в някоя от техните песни и ще откриете магията и силата на ЛП.Ще разберете, че не сте сами, че някой ви разбира и ще поплачете.И след това ще се почувствате много по-добре.Просто за ЛП нямам думи РЕСПЕКТ
    Честър,Майк, Джо, Роб, Брад, Финикс страхотни сте момчета прдължавайте все така да ми вдъхвате уверност, сила и щастие :P
    mnogo mi haresa mnenieto ti!!! i az mislq po sa6tia na4in! jestoka grupi4ka!!! mnogo ti blagodarq ,4e pisa v temata!!!
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  25. #25
    Guest

    Re: хехехе

    Цитирай Първоначално написано от WayneStatic
    Сега, ще ме извинявате за думите ми, обаче говоря от името на всички. TaStY^GiRl ще ти кажа следното, музика, която те кара да плачеш не е музика. Явно нещо наистина имаш проблеми, момичето ми. Музиката е направена за да те развлича, а не да ревеш. ЛП може и да са смисъла на живота ти, но явно те е страх да погледнеш от истинската страна. Те правят музика, колкото да събират паричките на такива като теб, които дават мило и драго да ги чуят. Защо не ги харесвам ли? Защото са лигави. Когато на човек му е кофти най-лесно е да се свие в ъгъла и да се разплаче, както явно правиш ти. Ако желаеш мога да ти пратя доста текстове на така наречените от теб "тежки банди, приличащи на кошмари", където има много повече чувство от която и да е песен на ЛП. Явно просто си падаш по лигавите песнички. Колкото до това, че момчета също ги слушат, вярно е и аз познавам такива. В колекцията им с музика са наредени : ЛП, Кондьо, Кати и каквито там бяха... И това ако му викаш музика, жива и здрава да си да видиш, че грешиш! Айде приятно ви слушане на ЛП и реване! Истински силните духом хора слушат музика, каляваща душата и ума! Мерси за вниманието, дано някога и вие прослушате музика... Поздрави на всички рокаджии и метъли!
    Metal Christmas, Heavy New Year and Happy Horrordays!

    ХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕХЕ Уеинчо са праи на психоаналитик след кат е прочел 2 мнение на Теистито! Уеин само че преди да станеш прихиатар/психоаналитик трябва да СЕ ИЗЛЕКУВАШ САМИЯ ТИ!

    L I N K I N P A R K - T H E B E S T !

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си