.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1
    LifelezZ
    Guest

    най-романтичното филмче

    Кажете кое е най-романтичното филмче , което сте гледали...И ако не ви мързи...разкажете за кво става въпрос

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Последният романтичен филм който гледах-мога да кажа че по-романтичен досега не съм гледала-беше Love Actually-много яко филмче,по Коледа го гледах.Филмът прелива от любов и щастие,не може да се разкаже,защото има няколко сюжета вътре.Препоръчвам ви го горещо

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    ами..може би.....запази последния танц..много си го обичам и пак има една любовна история...
    разказва се...за
    мляко и шоколад...(бяло момиче и черно момче..)
    разказва се за мечти....за балет..и т.н.

    ..But why?...

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Living in a permanent imagination...
    Мнения
    308
    Цитирай Първоначално написано от adult
    Последният романтичен филм който гледах-мога да кажа че по-романтичен досега не съм гледала-беше Love Actually-много яко филмче,по Коледа го гледах.Филмът прелива от любов и щастие,не може да се разкаже,защото има няколко сюжета вътре.Препоръчвам ви го горещо
    Тъмбс ъп!!Сууууууупер як филм А също яко романтично филмче е Дневникът на Бриджит Джоунс!

  5. #5
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    Love Actualy - който казаха е повече от идеален.
    Win A Date With Tad Hamilton - също не е кой знае какво, но върши работа.
    50 First Dates - въпреки идоитските си майтапи, минава за романтична комедия.
    Следващите са тийн комедийки който пак запълват времето:
    A Cinderella Story
    Girl Fever
    Mean Girls
    The Prince and Me
    The Girl Next Door
    The Princess Diaries 2 - Royal Engagement

  6. #6
    "Запази последния танц" е много чко филмче и много се изкефих като го гледах. Но за мен най-романтичното филмче е "Цар Лъв". Не е игрално, но все пак си остава най-готиният филм на всички времена за мен.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    Грозна като смъртта
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  8. #8
    Cyberdyne_101
    Guest
    Ами за мен по голяма романтика от Терминатор няма :P обаче един път попаднах на едно филмче (ама сигурно преди 5-6 години) с Мариса Томей и Робърт Дауни Мл. Само ти (Only you май беше и оригиналното заглавие)..... Горещо го препоръчвам
    С няколко думи като малка главната героиня търси своя "спътник по душа" и с помощта на няква игра изскочи името му.......и след 14 години тва име пак изскача изненадващо......следва пътуване до Италия, романтика, любов, ала бала....
    Абе заслужава си филмчето.....

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    Романтично филмче а така!Значи не знам дали пада много към романтичните ама "Съседка за Секс" повечето са го гледали за т'ва няма да разказвам за какво става дума както и "Треска за шоу" в него се разказва за балетисти и техния живот извън школата за любов помежду им за приятелство родители който искат децата им да преуспеят заради тях наистина яко филмче!

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    Цитирай Първоначално написано от Грахче
    Грозна като смъртта
    i na men grozna kato smartta mi haresvaadski mnogo!!! jestok film!
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  11. #11
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2003
    Град
    Burgas
    Мнения
    387
    "Troy","50 First Dates","The Stepford Wives"

    LovE,PeAcE 'n' HarMonY

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Цитирай Първоначално написано от Грахче
    Грозна като смъртта
    на мене този + A Cinderella Story
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  13. #13
    "How To Deal", "Troy".. има и други ама в момента не мога да се сетя
    Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб!!

  14. #14
    amiii "Kakvo iska edno momiche"tva mi e liubimiq film razkazva se za edno momiche koeto nqma bashta i trygva da go tyrsi i kogato go namira toy e edin ot nai vajnite hora v Angliq kaf beshe tam nqkaf ministyr ili neshtu takoa ne znam no toy e sgoden za edna jena koqto izobshto ne haresva glavnata aktrisa i se opitva da q izgoni za da nameri bashta si na glavnata aktrisa pomaga edno mnogo gotino momche v koeto tq se vliubva a i toy v neq i t.n. i t.n. gledaite go mn e hubavo aa btw Grozna kato smyrtta e S/R



    Az SyM sI gAzE i Za DrUgItE hIcH nE mE e*e !!!

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Мнения
    845
    Cruel Intentions - Seks igri
    Iii neveroqten film.Nqma da razkaja nishto trqbva da go gledate i togava pak shte si talk
    Keep smilin'

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    Titanic
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  17. #17
    Ами наскоро гледах "Наистина любов" и много ми хареса,защото в него наистина има много любов.Както каза някой - прелива от любов.
    А принципно любимия ми романтичен филм,макар,че не е точно комедия е "Диви и красиви".Няма да ви го разказвам,вземете си го на видео да го гледате и няма да останете разочаровани.Много е яко филмчето!


  18. #18
    Mi...mislq che e `A walk to remember` ..mn e tujen
    a drugiq e `Save the last dance`
    :]
    Don't worry, be happy



  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2003
    Мнения
    822
    Пък оня ден гледах един дето ме разби отвсякъде!

    Уикър парк! Препоръчвам го на всички! Страшен е!
    - Обичаш ли ме?
    - Повече отколкото може.
    - Колко може?
    - Не може.
    - Въобще ли?
    - Изобщо.


  20. #20
    titanic

  21. #21
    [color=violet]A Cinderella Story e straxoten film.Stava dyma za prikazkata za neshty kato Pepelqshka ama v nashi dni.Napraven e syper.Puk i momcheto si go biva

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    "Crazy Beautiful" и "50 първи срещи"(Особено първия, сигурно е най-романтичния филм, който някога съм гледала)
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  23. #23
    Мега фен Аватара на sherry
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    ~KisS ThE RaIn~
    Мнения
    3 851
    edin ot nai-romanti4nite filmi e Titanik.Sa6to taka 10-te ne6ta koito mrazq v 4et.Osobeno kogato mom4eto otiva na trenirovkata na momi4eto i vzima mikrofona i i pee pesen pred celiq stadion
    Ако ме прогониш, ще изгасна.
    Ала доближиш ли се, ще се стопя.
    Да те имам е така опасно!
    (Да те нямам значи да умра.)

  24. #24
    A Cinderella Story strahoten e naistina
    So never mind the darkness, we still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever even cold November rain...

  25. #25
    Guest
    A Cinderella Story - няма равен просто, всеки път плача като го гледам. А и плюс това главните герои са много красиви, а аз обожавам да гледам красиви хора във филмите(за една главна роля това е просто задължително, особено в романтично филмче...)

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си