.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 27

Тема: Eminem

  1. #1

    Eminem

    Kakvo mislite za nego?AZ super mnoo mu se kefia....8 miles ne e 4ak tolkova gotin toq film oba4e muzikata na EM e prosto....az sam super fen na LOSE YOURSELF i HOW COME ....kogoto raboti sam me kefi pove4e otkolkoto s D12...Kvo 6e kajete za ENCORE

  2. #2
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    oo mnogo se kefq na Eminem...
    super sladak e.. pesnite mu sa mnogo qki.. filma mu men me kefi.. gotin e.. abe Eminem kato cqlo e super pi4,super pevec i adski mnogo me radva.. golqma fenka sam mu
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  3. #3
    ei tva e super 4ove4ec.super mu se kefa.SUPER EEEEEEE

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    sf
    Мнения
    134
    oooooooo az sa6to sam mu stra6na fenka.imam mu knigata staqtami e po4ti cqlata v negovi plakati i mu imam vsi4kite albumi izlezli v bg.
    SUPER MN MN MN MU SE KEFQ(OT VSQKADE)!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Всичките му песни ми звучат еднакво Тва май се наричаше style .Ами честно казано,първите му парчета ми харесваха повече,сега ме кефи Lose it... не помня дали беше така

  6. #6
    Цитирай Първоначално написано от adult
    Всичките му песни ми звучат еднакво Тва май се наричаше style .Ами честно казано,първите му парчета ми харесваха повече,сега ме кефи Lose it... не помня дали беше така
    just lose it

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    така...много отдааааавна ме радваха две три песни...
    ама ся супер мноу ме дразни..щото се поооосъзнах..така..не ме кефи....три думи..супер ясна съм..кво да напрая..тъп е..
    в сяка песен псува някой..(ае поечето..) и така..и пак..и не спира...
    бе рапа не се състои само в тва...
    кво си мисли че песните му са хитове...
    хит е когато някоя песен се хареса на всички дет слушат такааа музика..просто не мекефи момчето..
    и знаете ли ква е главната причина? и мен ми звучи сичкчу еднакво...реди еднакви рими....праи еднакви песни...
    бе.. Бял е...!
    и точка..и не съм расистка..някой да не си го помисли? нищо не ме кефи в него..

    ..But why?...

  8. #8
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    така...много отдааааавна ме радваха две три песни...
    ама ся супер мноу ме дразни..щото се поооосъзнах..така..не ме кефи....три думи..супер ясна съм..кво да напрая..тъп е..
    в сяка песен псува някой..(ае поечето..) и така..и пак..и не спира...
    бе рапа не се състои само в тва...
    кво си мисли че песните му са хитове...
    хит е когато някоя песен се хареса на всички дет слушат такааа музика..просто не мекефи момчето..
    и знаете ли ква е главната причина? и мен ми звучи сичкчу еднакво...реди еднакви рими....праи еднакви песни...
    бе.. Бял е...!
    и точка..и не съм расистка..някой да не си го помисли? нищо не ме кефи в него..

    ..But why?...

  9. #9
    az pa mu imam samo novia....i drugite ot 4asti na MP3...oba4e sam super vmania4ena po nego....a kvo mislite za komersa no koito se gradi karierata mu

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    manqk super bql rapur

  11. #11
    Няма да се впускам в някви обяснения и подробности...просто ще кажа че го обожавам тоя човек.............

    Everything around you is HIP-HOP!!!

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Jul 2004
    Мнения
    943
    kefi me eminem,opredeleno! ima gotini pesni,haresvat mi. i mi haresva filma,koit napravi 8 miles! vse pak e edinstvenqt bql rapyr,koito e priznat ot 4ernite rapyri! dosta barzo se izdigna!
    No MaN, No CrY!!!
    \m/

  13. #13

    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    3
    ami mnooooooooooogo ama mnogo me kefi
    няма такъф

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    ок най-д0брия бял рапър...
    преди правеше г0тини неща парчетата му бяха убииствен0 яки !
    А сега...някъф к0мерс и лигави песчнички все 0ще ме кефи, н0 не какт0 преди !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  15. #15
    E super ne 4ovek e toq.Mnoo me radva

  16. #16
    Мега фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    веселите пейки
    Мнения
    5 103
    Nqa takyf 4owek...mnoooooogo go obi4am i mnogo go uwajawam za wsi4ko koeto e postignal...Imam mu mai wsi4ki pesni i dosta freestyle-owe...super e dobyr spored men...
    ewala

  17. #17
    Guest
    Ми преди ме кефеше , ма тва ако си мислите , че го слушате е истински рап или хип-хоп жестоко се лъжете. 2 Pac is da man , nigggazzzzzz !!!!!!!

  18. #18
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Супер тъпа музика супер банална и супер комерсиална. Все пее за едно също как като бил малък баща му го изоставил пък майка му била курва. Нищо интересно

  19. #19
    ammm ne mi dopada mnogo no kato rapar e mnogo preuspial,kefi me fakta che ima tatoo na dashteria si,mnogo milichko mi se struva a HOW COME mnogo me kefi naistina mu svaliam shapka za tva parche haresva mi i just lose it ne e llosho,ave znae kvo pravi toia choek,vupreki che go mrazia ne moga da ne otrecha che pravi dobra muzika nai veche za fenovete na stila

  20. #20
    Да кефи ме.Постигнал е много и е първия бял рапър.Наистина е доказал,че гласа,а не цвета на кожата определя изпълнителя.Харесва ми също това,че много обича дъщеричката си въпреки,че с майка и не се разбират.Любимите ми негови песни са How come,Just lose it и 8 Mile.
    Наскоро научих,че се занимава с благотворителност,дарил е средства за семействата на загиналите след цунамито в Азия,има фондация за борба със спина и т.н.,което е похвално.

  21. #21
    Eminem e mnogo gotin, i pesnite sa mu mnogo gotini, stra6no mnogo mu se kefq

  22. #22
    eminem e super pevec filma e super gotin
    mnogo me kefqt penite mu lubimite mi pesni na emiminem sa:
    1.lostyourself
    2.how come
    3.mochingbird

  23. #23
    na men li4no cleanin up my clset me kefi mn i sing for the moment koqto ne e negova a na aerosmith

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2005
    Град
    sofia
    Мнения
    790
    ne me kefi eminem dori me drazni

  25. #25

    Регистриран на
    Jul 2005
    Град
    oblacite
    Мнения
    9
    И аз съм му фенка на Eminem само дето последния му албум е доста лигав..Иначе много сладък,талантлив и абе супер си е човека само да не прави толкоз лигави парчета..
    To Be Good Is Not Good Enough,When You Dream Of Being Great!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си