.
Затворена тема
Резултати от 1 до 16 от общо 16
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858

    Перпето Мобиле

    Ако не знаете какво е това да изясня. Това е преведено буквално вечен двигател нещо което се движи вечно без да му въздейства човека. За сега е казано че това нещо е възможно да се направи само в космоса. На мен ми стана интересно като ми го каза даскалката по физика и сега мисля че почти съм успял да го направя с още двама приятели. Само трябва да го построим и да видим дали работи. Не ми се вярва да сме успяли щото толко много хора са се мъчили да го направят но никой не е успял. Но все пак имаме някакъв шанс. Вие как мислите дали е възможно да се построи вечен двигател

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    symnqwam se
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    И аз ама имаме някъв шанс само ни трябва вечна топлина от някъде. Слънцето абсурд щот земята се движи и през ноща няма да бачка. Стигнахме до идеята да ползваме минерален извор щото те винаги са отпли дори и през зимата ама минералния извор може да пресъхне. И засега оставаме на идеята да направи дупка със сонда достатъчно дълбоко че да се усеща топлинта от земното ядро и да използваме. Ама кинти за сонда отде . Само топлото ни е проблем другото сме го измислили вече

  4. #4
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Мнения
    301
    Правен е проект за това и мисля, че беше успешен, но е прикрит и незнам кво са го направили. Може строго секретно да е станало нещо.
    За енергия е използвана "Земната Гравитация"
    Сам можеш да разбереш, че е възможно и на земята - просто трябва и ти да измислиш неква машина която да работи на принципа на гравитацията. Но трябва доста книжки да прочетеш за да стигнеш и ти до там
    Търгувайте или си останете бедни. Ако не търгувате рентабилно, няма да търгувате дълго, а ако изобщо не търгувате, подписвате съдбата си точно толкова сигурно, колкото и ако тръгнете да скачате от самолет без парашут.

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Не май не е направено нищо успешно мноо търсих в нет-а никъде даже няма намек за това да е направено. А пък сега тъкмо като си мислех че съм успял се сетих за нещо дето миналата година го учех по физика и всичко се срина. Обаче няма да се откажа имам нова идея Все пак 10х за това с земната гравитация може нещо да ми хрумне :P

  6. #6
    Mnogo se samniavam

  7. #7
    Guest
    abe i kav 6te e toq dvigatel kade 6te sedi samo kva 6te mu e functiona
    i ot mineralen izvor nqma dostata4no toplina da pomogne ,spored men moje da ima mnogo po dobar na4in ot tozi s vodata koito ako se zamisli6 mnogo lesno 6te se seti6 koi e . A tva s gravitaciqta sa6to ne e lo6a idea.
    A za da imate pari za proekta parvo trqbva da si predlojite ideite nq nqkoi firmi ili kakvoto se setite za sponsorstvo.Aide uspeh s dvigatelite i ako stanat da ni kaje6

  8. #8
    Guest
    btw mnogo se sumnqvam che tova moje da stane pone za sega ne mi se vqrva no sled vreme si4ko moi da stane

  9. #9

    Re: Перпето Мобиле

    Цитирай Първоначално написано от ^efas^^
    Ако не знаете какво е това да изясня. Това е преведено буквално вечен двигател нещо което се движи вечно без да му въздейства човека. За сега е казано че това нещо е възможно да се направи само в космоса. На мен ми стана интересно като ми го каза даскалката по физика и сега мисля че почти съм успял да го направя с още двама приятели. Само трябва да го построим и да видим дали работи. Не ми се вярва да сме успяли щото толко много хора са се мъчили да го направят но никой не е успял. Но все пак имаме някакъв шанс. Вие как мислите дали е възможно да се построи вечен двигател

    Чесно казано не знам, но все пак ви пожелавам успех. Хубавото е, че покрай това търсене наПерпетуум Мобиле са били създадени нови открития. Така, че Дерзайте!

  10. #10
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Mi i az siln0 se symnqvam da uspee6! No vse pak stiskam palci :P

  11. #11
    ako ti i tvoite priqteli go pravite 10000000000000000000000000000% nqma da stane

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    abe i kav 6te e toq dvigatel kade 6te sedi samo kva 6te mu e functiona
    i ot mineralen izvor nqma dostata4no toplina da pomogne ,spored men moje da ima mnogo po dobar na4in ot tozi s vodata koito ako se zamisli6 mnogo lesno 6te se seti6 koi e . A tva s gravitaciqta sa6to ne e lo6a idea.
    A za da imate pari za proekta parvo trqbva da si predlojite ideite nq nqkoi firmi ili kakvoto se setite za sponsorstvo.Aide uspeh s dvigatelite i ako stanat da ni kaje6
    Споко ве пич то не е нещо угромно не се искат мноо средства нещото е просто като мелница и относно функцията му като го направим който иска да извършва работа ще намери каква да е я електричество я нещо друго.
    Няма невъзможни неща :P

  13. #13
    Такова нещо е правено но създателят не се знае къде е и кои е как мислите кои би го оставил да пусне това на пазара та нали хиляди компании ще фалират както изчезна и онзи българин които запали двигател на кола с вода и няколко капки нещо си монополистите от горивната индустрия се погрижеха този проект да се забрави....
    НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ЗАБРАВИМ... НИЕ НИКОГА НЯМА ДА ПРОСТИМ... СМЪРТ ЗА ТУРЦИЯ!

  14. #14
    Супер фен Аватара на Verminaard
    Регистриран на
    Feb 2010
    Град
    Чирак-магесник от Льолин 4.
    Мнения
    2 536
    Това е тема от преду шест години бре,содомит!

    Sanity is for the weak
    Продъжение на гордата регистрация от 26.12.2006та с 3600+ поста.
    Кофата -> /кофата/ -> /к/ | Кофата = Bin | Bin -> /bin/ -> /b/ @_@

  15. #15
    Мега фен Аватара на KumchoValcho
    Регистриран на
    Dec 2009
    Мнения
    4 794
    Според мен отдааааавна е измислен, друг е въпроса, че определени хора няма да допуснат да стигне до обществото
    Възможно е, въпреки че противоречеше на дадени принципи във физиката. Физиката може да се пренапише

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си