.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 31
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858

    Баща ви казвал ли ви е...

    че като станете на 18 години ще ви изхварли от къщата си. Бати шибаното моя така ми каза. Аз се надявах поне апартамент някъв да ми даде да не седя на улицата ама той нищо не спомена Ама май не говори серйозно все пак съм му син неможе да ме изхвърли като мръсно коте навънка, а пък и не си спомням да съм го вбесил нещо.

  2. #2
    Samniava me da govori seriozno ti si mu sin vse pak.Ne mu se vrazvai na prikazkite iavno e bil iadosan.

  3. #3
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Сигурно ти е бил накипял нещо или просто се е бъзикал. Дори и да го е мислил сериозно едва ли ще го направи, ако няма сериозна причина. И майка ми каза, че ако не вляза тая година никъде, трябва да изляза на квартира " За да се науча да бъда самостоятела мога да си водя гаджета да си ги чукам на спокойствие, да се науча да си готв и пера." Но искренно се съмнявам, че би ме изгонила от вкъши- все пак ми е майка и и пука за мен.

    Колкото до апартамента, баща ти не е длъжен да ти купува.
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  4. #4
    Ами на мен не са ми казвали,защото още съм далече от осемнайсетте,обаче мисля,че баща ти говори сериозно.
    Наистина е гадно,като си представиш,че ще те изхвърлят навън,като мръсно коте,но не мислиш ли,че на 18 години,човек вече е възрастен,зрял и би трябвало сам да се грижи за себе си?Все някога трябва да се пренесеш на квартира,под наем,в собствен апартамент или при някой приятел,нали?В крайна сметка нали не мислиш цял живот да живееш заедно с родителите си,няма ли по някое време да ти стане неудобно да им искаш джобни пари?
    Мисля,че ще е най-добре да си помислиш хубаво какво ще правиш занапред с живота си и да се посъветваш за това с някой твой приятел със сходен на твоя проблем!

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Na zEmQta
    Мнения
    249
    mi spored men ili ba6tati e bil piqn ili pak se e 6eguval,i ti si mu se varzal!Ne vqravam da go e kazal na seriozno,toi ti e ba6ta vse pak,edva li ti misli zloto...
    I tried so hard
    And got so far
    But in the end
    It doesn't even matter
    I had to fall
    To lose it all
    But in the end
    It doesn't even matter !

  6. #6
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    eh spoko ... ne znam i az shto ti go e kazal ama ako e super otgovoren kato chovek i si misli che taka shte te nauchi na sushtoto moje i da ne se e sheguval..az puk mn iskam da me izhvurlqt oshte sega che ne gi ponasqm veche

  7. #7
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Цитирай Първоначално написано от little_black_dress
    ....,защото още съм далече от осемнайсетте....
    но не мислиш ли,че на 18 години,човек вече е възрастен,зрял и би трябвало сам да се грижи за себе си

    Абе миличка, аз съм на 18 и мога съвсем отговорно и зряло да ти кажа, че все още не е "крайно време да бъда сама и да се грижа сама за себе си." Ще видиш, че когато си на 18 нищо не се променя- не ставаш изведнъж "зрял" и "сигурен", само защото си пълнолетен. За мен точно сега е времето , което най- много се нуждая от родителите си- самия стрес, че тяябва да кандидатстваш, да решаваш какво ще правиш с живота си , да се издържаш сам и т.н. е достатъчен, и без да те изхвърлят от къщи. Другото е, че на 18-19 години си все още ученик- много трудно би било, ако трябва да работиш и учиш едновременно, докато си още на училище. Да не говорим, че без образование не са много нещата,които можеш да работиш, а и не са особено добре платени.

    Естествено, че ако ме приемат в някой университет ще се изнеса от вкъщи. Но това трябва да стане по твое желание
    , и въобще не си мисли, че е лесно, само защото си на 18.
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  8. #8
    slu4va se ..i moq taka vika loshoto e 4e taq godina staam na 18....
    hahaha
    ball till i fall

  9. #9
    mene i sa me e gonil otku6ti,6oto moq e pulna otka4alka,ama pak go obi4am
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  10. #10
    sm361
    Guest
    em mn e vazmojno da ne se e bazikal..sq de da vi znam vzaimoootno6eniqta u vas...ama kfo ti puka ,ako imate mnoo razpravii po dobre kat stane6 na 18 sam da si se iznese6ne misli6 ))))))
    ili puk ako mu kae6 6e sam 6e si trugne6 toi 6e zeme da se zamisli
    btw na kolko si 4e tolko se pritesnqva6 ... da ne si na 17god i 11meseca ?
    ne se vprqgai tolkoz

  11. #11
    Guest
    i az sam taka , vikat mi 4e kato stana na 18 trqbvalo da imam sobstven dom , dran dran, TAPANARI

  12. #12
    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    Цитирай Първоначално написано от little_black_dress
    ....,защото още съм далече от осемнайсетте....
    но не мислиш ли,че на 18 години,човек вече е възрастен,зрял и би трябвало сам да се грижи за себе си

    Абе миличка, аз съм на 18 и мога съвсем отговорно и зряло да ти кажа, че все още не е "крайно време да бъда сама и да се грижа сама за себе си." Ще видиш, че когато си на 18 нищо не се променя- не ставаш изведнъж "зрял" и "сигурен", само защото си пълнолетен. За мен точно сега е времето , което най- много се нуждая от родителите си- самия стрес, че тяябва да кандидатстваш, да решаваш какво ще правиш с живота си , да се издържаш сам и т.н. е достатъчен, и без да те изхвърлят от къщи. Другото е, че на 18-19 години си все още ученик- много трудно би било, ако трябва да работиш и учиш едновременно, докато си още на училище. Да не говорим, че без образование не са много нещата,които можеш да работиш, а и не са особено добре платени.

    Естествено, че ако ме приемат в някой университет ще се изнеса от вкъщи. Но това трябва да стане по твое желание
    , и въобще не си мисли, че е лесно, само защото си на 18.
    Имах предвид,че би трябвало да си вече сигурен в себе си на 18 години и да се изнесе от тях след като влезе в университета!
    Освен това не си мисля,че е лесно да се справиш само,защото си на 18,а ПРОСТО ИЗРАЗИХ МНЕНИЕ!


  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    sf
    Мнения
    134
    mi az li4no mn iskam da se iznesa ot nas to4no za da znam 4e sama trqbva da se opravqm i sama si se grija za sebesi!no tova 6te e do mesec sled bala zada sam siguna za rabotata i jili6teto si

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    Баща ти няма право да те изгони от вас като станеш на 18, защото макар и пълнолетен ти си все още ученик(и въобще "учащ се" после, ако евентуално станеш студент) и според БГ законодателство родителите ти са длъжни да те издържат докато учиш.

    Ама така или иначе не ми се вярва да те изгони от вас. Все пак ти е баща и няма как да не му пука за теб. Предполагам го е казал, за да се шашнеш малко, да си по-отговорен и т.н.
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  15. #15
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    Цитирай Първоначално написано от "little_black_dress
    Имах предвид,че би трябвало да си вече сигурен в себе си на 18 години и да се изнесе от тях след като влезе в университета!
    Освен това не си мисля,че е лесно да се справиш само,защото си на 18,а ПРОСТО ИЗРАЗИХ МНЕНИЕ!

    Разбрах добре какво имаш предвид и казах, че не е задължително да си сигурен на 18. Освен това не се карам с теб, естествено, че си изразила мнение- имаш право на това... Просто моето мнение е малко по- различно... Имаше едно лафче "Не се карам с теб, просто изразявам мнение, различно от твоето" Peace!
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  16. #16
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    mi spored mene se e bazikal.. nadali kato stane6 na 18,to4no na RD-to ti te vzema i te iznasq ot vas
    prosto go e kazal na 6ega spored mene.. moje i da e bil seriozen,ama spoko toi nqma da te ostavi bez puknata para ili bez pokriv na glavata,taka4e nqma kakFo da se spi4a6
    na6te ne sa mi kazvali taka,a i se sumnqvam da stane,6toto brat mi e na 21,a o6te si e u nas,puk kamo li men da izhurlqt
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  17. #17

    Re: Баща ви казвал ли ви е...

    Цитирай Първоначално написано от ^efas^^
    че като станете на 18 години ще ви изхварли от къщата си. Бати шибаното моя така ми каза. Аз се надявах поне апартамент някъв да ми даде да не седя на улицата ама той нищо не спомена Ама май не говори серйозно все пак съм му син неможе да ме изхвърли като мръсно коте навънка, а пък и не си спомням да съм го вбесил нещо.

    Абе за всеки случай си имай едно на ум.

  18. #18
    Голям фен Аватара на SunnyG
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    In the future..
    Мнения
    781
    kakvoto i da stava nemoje da te izhvyrli,ama i ti nemoje6 ve4no da si na negoviq gryb
    Животът е всичко онова,което ни се случва,докато правим планове за бъдещето.

  19. #19
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Мнения
    301
    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    Цитирай Първоначално написано от little_black_dress
    ....,защото още съм далече от осемнайсетте....
    но не мислиш ли,че на 18 години,човек вече е възрастен,зрял и би трябвало сам да се грижи за себе си

    Абе миличка, аз съм на 18 и мога съвсем отговорно и зряло да ти кажа, че все още не е "крайно време да бъда сама и да се грижа сама за себе си." Ще видиш, че когато си на 18 нищо не се променя- не ставаш изведнъж "зрял" и "сигурен", само защото си пълнолетен. За мен точно сега е времето , което най- много се нуждая от родителите си- самия стрес, че тяябва да кандидатстваш, да решаваш какво ще правиш с живота си , да се издържаш сам и т.н. е достатъчен, и без да те изхвърлят от къщи. Другото е, че на 18-19 години си все още ученик- много трудно би било, ако трябва да работиш и учиш едновременно, докато си още на училище. Да не говорим, че без образование не са много нещата,които можеш да работиш, а и не са особено добре платени.

    Естествено, че ако ме приемат в някой университет ще се изнеса от вкъщи. Но това трябва да стане по твое желание
    , и въобще не си мисли, че е лесно, само защото си на 18.
    Ох много кофти ситуация наистина И аз тази година ще се мъча да кандидатствам, но такъв голям х*й си вкарах с тази математика, че не е истина. Много съм се спекъл нещо в последно време и тези задачи направо ме побъркват. То и аз като съм станал на 18 кво баща ми трябва да ме изхвърли от вкъщи ли кво? Това е глупаво. Виж сега найстина като влезнеш в някой ВУЗ, вече много се променят нещата А дано си реша задачите на изпита
    Търгувайте или си останете бедни. Ако не търгувате рентабилно, няма да търгувате дълго, а ако изобщо не търгувате, подписвате съдбата си точно толкова сигурно, колкото и ако тръгнете да скачате от самолет без парашут.

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Abe sam0 p0 sebe si si li4i 4e si g0 raz04ar0val za ne6t0 ... I na6te taka kazvaha na brat mi ama ei sq kyt stana na 18 i 06te si e tuka! Az sam0 4akam da kandidatstva i da sa mafka ! A pyk i ne jiveq s istinskiq si ba6ta a tfa e sam0 p0 sebe si fakt0r da ne g0 g0nqt 0t fky6ti :}}

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Е той че ще ме изхварли ще ме изхварли въпроса е няма ли поне да ми даде некой цент. Верно че не е задължен да ми купи апартамент ама ако ме остави на улицата ще бъде ебати шибаното и аз искам да се махна ама неща да седя на улицата и да чакам някой да ми реши проблема. Ама май вече имам алтернатива на един мой приятел баща му също ще го изхварли като стане на 18 ама ще му земе и апартамент така че ще ида да живея при него докато се опрая с кинти и жилище
    ПП: Успех на всички дето имат изпит
    ПП: Аз не смятам да уча висше ама май ще тряа щот без него вече неможе да си намери свястна работа човек

  22. #22
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Базика те...сигурно да се стреснеш и да помислиш за бъдещето си

  23. #23
    Мега фен Аватара на Josefinne
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    FoReVeR LoST
    Мнения
    4 211
    OFFTOPIC: Little_black_dress, като ти гледам аватара, понеже и аз по едно време бях с тоя аватар и се си мисля, че тва съм аз
    I have the thin line between
    destruction and creation
    drawn through me.

    For that
    I am cursed to never feel the peace in rest
    and to find
    new begginings in my restless soul.

    I will never get the approval of the people
    that are close to me,
    but I hope to get it from a greater power.

    For that
    I accept myself the way I am today
    and hope to find
    the strenght to do the same tomorrow.



  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Спокойно...баща ти квото и да ти говори....никога няма да се откаже от теб!!!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  25. #25
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    882
    Spoko be kak shte te izhvurli nali ti e bashta!Ebaval se e....vse pak da ne si nqkoe mrusno kotence...sin si muuspokoi se...a ako mn go zakusash vse nqkoi shte te priuti!moje da otidesh da jiveesh pri gadjeto :wink:

    Obiknesh li obi4ai silno,
    namrazish li zavinagi mrazi,
    ne sujalqvai nikoga za nishto,
    edva li nqkoi teb shte sujali...!!!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си