.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 37
  1. #1

    ИСКАМ ДА ВИ КАЖА КАКВО МЕ ДРАЗНИ ЯКО У ВАС .................

    ААААААААААААААААААААААА ЛЕЛЕ МАЙКООООООООО КВИ СА ТИЯ СКАПАНИ КАРТИНКИ В ПОДПИСИТЕ БЕ !!! КАТО КЛОНИНГИ СТЕ !!!! КАТО ШИБАНИ КЛОНИНГИ !!!!! СИЧКИТЕ НА АВРИЛ ЛАВИН ПРИМЕРНО !!!! ЛЕЛЕ МАЙКООООООООООООООООООООО ООООООООО !!!!!!!!! АДСКИ ТЪПО Е. И КВИ СА ТИЯ МОДЕЛКИ ЗА АВАТАРИ !!!!!!!!НЯМА ДА СТАНЕТЕ ПО-КРАСИВИ... ПО ДЯВОЛИТЕ ТОЛКОВА СТЕ ЕДНАКВИ И ПРЕДВИДИМИ !!!!!!!! И СИЧКИТЕ СНИМКИ И АВАТАРИ СА С РЕЗОЛЮЦИЯ ОТ 300Х300 НАГОРЕ !!!!!! КВИ СА ТИЯ ГЛУПОСТИ ! СИЧКО СТАВА ГИЗДАВО КАТО ЦИГАНСКА СВАТБА!!!!!!
    Moderated by coki
    Моля, спазвай правилника
    !
    По дяволите, научете се да пишете на кирилица и без смешни правописни грешки...

  2. #2
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    men syshto me drazni taq shibaniq .. ebati smotanata moda, wallpaper-i za podpisi, samo ostava da prekrystqt saita na www.modno-studio-za-kartinki.com
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  3. #3
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    ъхъ съгласнана че аз нямам картинки де
    ама има такива дето са хипер огромни
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Всеки сам избира какъв аватар или картинка в подписа да си сложи! Мисля, че на никой няма да му пука, че ти не ги харесваш
    За резолюцията си прав, но при положение, че не променят големината и цялостната визия на страницата, не мисля, че има някакъв проблем. Ако имаше модераторите биха ги изтрили, както направиха с някой от юзърите
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от SweeT^Puppy
    Всеки сам избира какъв аватар или картинка в подписа да си сложи! Мисля, че на никой няма да му пука, че ти не ги харесваш
    За резолюцията си прав, но при положение, че не променят големината и цялостната визия на страницата, не мисля, че има някакъв проблем. Ако имаше модераторите биха ги изтрили, както направиха с някой от юзърите
    е твоя аватар определено е от тия
    ОГРОМНИТЕ...аре ако искаш да ти го
    намаля или го смени...бтв няма ли да
    разберете бе хора
    МОДЕРАТОРИТЕ НЕ МОГАТ ДА ТРИЯТ АВАТАРИ И ПОДПИСИ,САМО АДМИНИТЕ МОГАТ
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  6. #6
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    kakvo obache stava sled kato adminite mahnat golemiq avatar ili wallpapera ot podpisa ..

    smotaniq user reshava che admina ne e haresal kartinkata i slaga druga, oshte po golqma. e koi e typanarina v sluchaq
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    Цитирай Първоначално написано от Utopia
    kakvo obache stava sled kato adminite mahnat golemiq avatar ili wallpapera ot podpisa ..

    smotaniq user reshava che admina ne e haresal kartinkata i slaga druga, oshte po golqma. e koi e typanarina v sluchaq
    чакай да позная...сигурно юзъра...е поне да
    предупреждаваха с лични деба...не се трият
    толкова често аватари тука че да не може да
    ти пратят ено лично
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  8. #8
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от Utopia
    kakvo obache stava sled kato adminite mahnat golemiq avatar ili wallpapera ot podpisa ..

    smotaniq user reshava che admina ne e haresal kartinkata i slaga druga, oshte po golqma. e koi e typanarina v sluchaq
    haha tva e druga tema
    i na men ne mi haresvat, i az imam razbira se....
    oba4e ideqta e druga, naistina mnool hora imat na avril lavigne linkin park i nekvi modeli
    a posle 6to mi se struvat vsi4ki ednakvi i za6to tolkova malko mi pravqt vpe4atlenie...

    Give me your best shot motherfucker!

  9. #9
    Супер фен Аватара на rosskata
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна, Морето, Сините Вълни...
    Мнения
    2 265
    НАй- много от всичко ме дразни огромността на аватарите и тия картинки в подписа- кви са тия чаршафи бе, хорa! Няма да ви забележат повече, ако ви е по- голям аватара! Понамалете ги малко, не е голяма философия, картинката на моя аватар като си я харесах беше 300 на 200 пиксела, ама сложих ли си я така- не. А пук в подписа също не е много хубаво да има картинки, не знам отйъде дойде тая мода, сега и аз си сложих и не ми пречат особено, ама кви са тия огромнотии ве? Вижте Линкинчето и онуй флудърче Ели Сексито? Що за фототапети имат в подписа???
    1. Човек се ражда изморен и живее за да си почине.
    2. Ако видиш някой да си почива помогни му.
    3. Работата е свещена. Не я докосвай!
    4. Когато изпиташ желание да работиш,седни и чакай да ти мине.

  10. #10
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    Цитирай Първоначално написано от rosskata
    НАй- много от всичко ме дразни огромността на аватарите и тия картинки в подписа- кви са тия чаршафи бе, хорa! Няма да ви забележат повече, ако ви е по- голям аватара! Понамалете ги малко, не е голяма философия, картинката на моя аватар като си я харесах беше 300 на 200 пиксела, ама сложих ли си я така- не. А пук в подписа също не е много хубаво да има картинки, не знам отйъде дойде тая мода, сега и аз си сложих и не ми пречат особено, ама кви са тия огромнотии ве? Вижте Линкинчето и онуй флудърче Ели Сексито? Що за фототапети имат в подписа???
    ae hamava rabota ako pitash men .. nqma da se uchudq ako i na zadnicite si imat kartinki .. sigurno .. tova e novata moda .. da izrazish sebe si pokazvai kartinka na nqkoi drug .. :?
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    хаха Рос те цели wallpapers си сл0жили !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    Цитирай Първоначално написано от SweeT^Puppy
    Всеки сам избира какъв аватар или картинка в подписа да си сложи! Мисля, че на никой няма да му пука, че ти не ги харесваш
    За резолюцията си прав, но при положение, че не променят големината и цялостната визия на страницата, не мисля, че има някакъв проблем. Ако имаше модераторите биха ги изтрили, както направиха с някой от юзърите
    е твоя аватар определено е от тия
    ОГРОМНИТЕ...аре ако искаш да ти го
    намаля или го смени...бтв няма ли да
    разберете бе хора
    МОДЕРАТОРИТЕ НЕ МОГАТ ДА ТРИЯТ АВАТАРИ И ПОДПИСИ,САМО АДМИНИТЕ МОГАТ
    Съжалявам не мислех, че аватара ми е толкова голям. Разбирам ви, щото и мен ме дразнят големите аватари. Вече го смених...
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    bravo SweeT^Puppy, samo taka

  14. #14
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Абе нека си имаме картинки в подписите ама че трябва да се съобразяват размерите трябва...и аз много много други картинки си бях харесала на тая моделка ама нито ги сложих за подпис нито за аватар...щото не е приятно да гледаш някъф уолпейпър все пак...не стига че се забавя и зареждането на сайта ами и се видоизменя направо..мноо е кофти
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  15. #15
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Дам, много сте прави
    А най-гадно е когато видиш тема с мнения по един ред и "чаршафи" в подписите, които трябва постоянно да превърташ
    Животът е прекрасен

  16. #16
    Ето къде аз да се изтъкна. Правете като мен - никакви картинки. НЕ, шегувам се. Мен ме мързи да си сложа и за това не го правя, пък и много ми трябва. И все пак мен ме дразни, че тегли повече, когато зарежда големи картинки.
    Life is a series of rooms. What really matters is with whom you're stuck with in one.

  17. #17
    Повече от фен
    Регистриран на
    Sep 2003
    Град
    Burgas
    Мнения
    387
    men pak mnogo me draznqt takiva ... za da spazq pravilnika nqma da kaja kolko si tup s po dostoini dumi za tvoeto blestq6to izkazvane.tva e 4e toq forum e zaa svobodni hora sus svobodno mislene sobstven vkus i t.n taka 4e ti si posledniq koito moje da gi sadi kakvo da si slagat i kakvo ne.tva 4e ne ti haresvat si e li4no tvoi skapan problem .kakvo si slagat te si r4e6avat vsu6nost nie si re6avame tva 4e si depresiran/a (ne te znam kakav pol si ama nqma da si i dam zor da pogledna) na tema super modeli i si nqkakav super depresant i t.n si e tvoi li4en problem za koito ne sme dlajni da znaem.taka 4e ako nqma da kaje6 ne6to umno si spesti glupavite temi.i nqma kak da znae6 4e tezi koito se kriqt zad kompa ne sa po hubavi ot tiq modeli ako ne vun6no to moje bi vutre6no.aaaaaaaaaaaaaaaaa

    LovE,PeAcE 'n' HarMonY

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от one_touch
    .... 4e ti si posledniq koito moje da gi sadi kakvo da si slagat i kakvo ne....
    Никой не ги съди!!! Ако не можеш да го схванеш го прочети пак докато разбереш, че никой не ги е съдил!!!
    В случая говорим за етичност. Бях пуснал такава тема в раздел Предложения, похвали и ...
    Сега пак ще го кажа. Има хора с по-бавна връзка, има хора, които заплащат месечния си акаунт според трафика. Вие с вашите тапети правите изключително тежък форума. Другия вариант за тези, които не искат да гледат тапетите е да си сложат ОПЕРА /както ми препоръчаха и на мен - благодаря на Utopia/, тогава няма да ви се зареждат всичките "боклуци", НО тогава к'ел файда, че сте си сложили снимчици, които на практика няма да бъдат видяни...
    Но стига морал... на сила хубост не става... така че, уважаеми юзери свиквайте с мисълта, че българина не се интересува много от мнението на другите. Стигаме до поговорката Мене ми е добре, когато на Вуте му е зле !!!

  19. #19
    Супер фен Аватара на Devilsplaymate
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    Nowhereland
    Мнения
    1 280
    xax syglasna sym ... e ... to na mene mi istrixa avatara /otdavna/ i sega mi e vpodpisa ... ;/
    Simplicity, complexity, oh what a tragedy! Reality, insanity, strange normality. Incredible, untouchable, but just visual...

  20. #20
    и аз съм съгласна...но какво да се прави ,ако някои си харесва (примерно)еминем нека си го слага в подписа ...не някакво огромно картинище...но който каквото си харесва да си слага.обаче не виждам причина да не си слагам автар напримес някаква "мацка"

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579

    Re: ИСКАМ ДА ВИ КАЖА КАКВО МЕ ДРАЗНИ ЯКО У ВАС .............

    НИТРО vnimavai malko s prikazkite
    E dobre ... K'vo kato nqkoi hora si slagat kartinki na Avril?!!?Shte si slagam kolkoto si iskam.Nito sa s golqma rezoliuciq nito pre4at na nqkoi.A kakvo da kaja za nqkoi ot mneniqta ti?!NVM.Samo shte ti kaja neshto - Hi4 ne me BOLI 4e te draznim.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  22. #22
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Мнения
    341
    be 6to da nqmame kartinki v podpisite!?Mislq,4e taka e po-gotino,ama da ne sa nqkakvi mnogo golemi!az su6to imam kartinki,ama ne sa mnogo golemi i se naqdqvan,4e ne pre4at na nikogo!

    HORA,ZAPOMNETE-AZ SUM MOM4E!!!

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Мнения
    385
    аз мисля че повечето подписи са супер сладки а за аватарите мога да кажа че са яки !!! нищо лично просто истината през моите очи

  24. #24
    Голям фен
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Tam kydeto ne moje da stypi choveshki krak...
    Мнения
    964
    daaam

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    awe nqkoi moderator nqma li da go zakliu4i tova ?~?!?!?
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си