.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 26
  1. #1
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София-ЛОЗЕНЕЦ много ясно
    Мнения
    168

    Слави !!! БРАВО!!!

    Ми понеже няма такава тема и аз реших да направя!Ми искам да кажа че новия албум на Слави Трифонов е много як!!! :P :P Вие как мислите?
    Lozenec Hills Is Where I Live


  2. #2
    da.osobeno pesenta sas Sofi Marinova-mnogo mi haresva

  3. #3
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    1-2 песни само. Другите не ми харесват. Най-вече със Софи Маринова

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Ами да хубав е.Обаче искам да му благодаря за Академията, която направи.Браво

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София-ЛОЗЕНЕЦ много ясно
    Мнения
    168
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Ами да хубав е.Обаче искам да му благодаря за Академията, която направи.Браво
    А ти да не би да участваш?
    Lozenec Hills Is Where I Live


  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    albuma e super gotin , samo onaq pesen deto Gumzata q pee (mrunka) me tvari i to mnoogo

  7. #7
    emo noviq album me kefi...ama pesenta sus sofi marinova tolkova mnogo me drazni izkarva me izvun kojata mi

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  8. #8
    Ami na mene mi xaresva samo sus Sofi Marinova i sushto "I bez tebe"

  9. #9
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    a pyk az ne sym go slu6ala i po- vajnoto e 4e NE iskam
    of kolko go mrazq toq
    absol7ten pozior....ama kvo da vi obqsnqvam

    Give me your best shot motherfucker!

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Ами да хубав е.Обаче искам да му благодаря за Академията, която направи.Браво
    daa tva za akademiqta beshe super i posle ne mi kazvaite che slavi ne e pich a kolkoto do albuma mn e gotin mn me kefqt pesnite "Samo ostani","I bez teb","100 sms-a","Edinstveni"(dueta s Sofi Marinova)



    Az SyM sI gAzE i Za DrUgItE hIcH nE mE e*e !!!

  11. #11
    awe nekva 4alga

    look into the eyes of a killer man, look into the eyes of a pig
    look into the eyes of a killer man, slam, damn boy, i wish you did

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Цитирай Първоначално написано от Giovanni
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Ами да хубав е.Обаче искам да му благодаря за Академията, която направи.Браво
    А ти да не би да участваш?
    Не ама Лора участва... Пък тя от мойто село

  13. #13
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София-ЛОЗЕНЕЦ много ясно
    Мнения
    168
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Цитирай Първоначално написано от Giovanni
    Цитирай Първоначално написано от TaStY^GiRl
    Ами да хубав е.Обаче искам да му благодаря за Академията, която направи.Браво
    А ти да не би да участваш?
    Не ама Лора участва... Пък тя от мойто село
    Е супер занеш ли има едим клуб Ма3х като ходя там (не е много често) и винаги вътре виждам някои от тях!!!
    Lozenec Hills Is Where I Live


  14. #14
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    ne sum go slu6ala
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  15. #15
    Новия албум на Слави - мисля,че е сполучлив.Повечето песни от него вече са хитове.
    Принципно не го харесвам Слави като певец,но албума наистина е добър.
    Най-много ми харесват две песни - "Единствени" със Софи Маринова и "И без теб".

  16. #16
    Много добра идея, честно! И ще промоцира и ще издаде албум на победителя? Мммм, вкусно!
    Ееех, излагация! Какво значи "албум за победителя"? Ми то всяка музикална компания и издател ще им издаде албум на тия готините, нали всички видяхме и чухме, че стават за тази работа? Човекът си направи страшна реклама покрай тия младежи и си поповдигна увисналия рейтинг ( за малко ), щото като пуснаха "Големия брат" и стана лошо. А тая гавра с бирите просто ме размаза! "Албумът не се продава", баф мааму! Кви бяха тия 4-ри бири за 8 (осем) лева? ПодиграФка!

  17. #17
    Guest
    slavi ne stryva kakto i albuma mu....i teq izmisleni akedemiii koito gi pravi za da raznoobrazi zatapqloto si do bolka 6oy sa prosto gnusni i podli prekopirki ot mn xybavi 4yjdestranni predavaniq....napavo sega e momenta da kaja kolko mn go mrazq i 4e mislq 4e e antipati4en i kato zapo4ne da pee 4ovek se 4ydi da se smee ili da pla4e..ti nie si za miene....da se nay4i da kazva E i togava da se ma4i da pee...abe palna skrab...tragediq...

  18. #18
    Албума наистина е як..! За Академията мога да кажа на Слави само едно голямо БРАВО! Наистина в целия конкурс участваха много талантливи и амбициозни певци и певици (в което успяхме сами да се уверим). Ако трябва да гласувам за някои от тези които сега са в Академията бих подкрепила Лора, понеже има наистина страхотен глас и а притежава излъчване и чар. Тя има много голямо чувство за хумор и винаги когато я гледам се смея, защото наистина веселото й настроение е заразително! Давай Лора аз съм с теб!!!
    Някъде има някой, който мечтае за твоята усмивка и в твоето присъствие открива смисъла на живота си, така че когато си сам, помни това - някой, някъде мисли за теб!!

  19. #19
    Мен лично Слави много ми хаесва....и се кефя на всичките му песни..)
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  20. #20
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    радва ..

  21. #21
    За албума не знам. Не съм го слушала. Обаче таз академия...Славито не му ли стана малко множко. Сякаш е обесебил цялото БТВ. Шоуто му. Треската е негова, от хамъра спечели сума пари, сега академия...албуми...работи истории...Който както се уредил. Ама е малко кофти, пускаш БТВ и все негови неща.
    SmiLe ToDaY! TomoRRoW it Will Be WoRsE!

  22. #22
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София-ЛОЗЕНЕЦ много ясно
    Мнения
    168

    Giovanni

    Ми аз го познавам Слави нали има вила в драгалевци.А и между другото той не може да пее ВЪОБЩЕ тамо говори по-тихо и така става всичко!Иначе е пич!
    Lozenec Hills Is Where I Live


  23. #23
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    I don't listen to Hip-Hop AXIOHioaoihaIOXAIOAIO :P

  24. #24
    Повече от фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Димитровград
    Мнения
    359
    На мен ми харесва. Пък и нали го подарих на нашите за Коледа,как може да кажа, че не е
    ALL I EVER WANTED,ALL I EVER NEEDED IS HERE IN MY ARMS!WORDS ARE VERY UNNECESSARY THEY CAN ONLY DO HARM!

  25. #25
    mii ima qki tekst4eta po princip ama malko ne mu se otdava peeneto.ina4e tova s akademiqta si be6e dobra ideq no mai ne q dorazviha kakto trqbva
    So never mind the darkness, we still can find a way
    'Cause nothin' lasts forever even cold November rain...

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си