.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: kosica

  1. #1
    Guest

    kosica

    kosata mi e ujasno mazna kak pred;agate da se spravq?doma6na maska ili ne6to takova?pls ili sprec.6anpoan

  2. #2
    Мега фен Аватара на hahavteen
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Германия
    Мнения
    5 810
    Za6to ne se razrovi6 malko iz temite? Pisah 1000 puti 4e gas,mas i ocet pomaga za vsiakakvi problemi!

  3. #3
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от slun4ice
    Za6to ne se razrovi6 malko iz temite? Pisah 1000 puti 4e gas,mas i ocet pomaga za vsiakakvi problemi!
    nali znae6, izkl74itelno slojno e da se seti6 4e "tyrsi vyv foruma" moje da
    svyr6i rabota
    moje6 sy6to da si vzeme6 skapan 6ampoan na Aroma s kopriva za mazna kosa (fresh se kazva) i si mii ki4arata vseki den....pomaga

    Give me your best shot motherfucker!

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    onq shampoan na wash and go herbal cocktail e super! ama naistina kupaneto vseki den si e super

  5. #5
    E,nedeite da se nervirate tolkoz de!!!Vse pak ne vseki ima vreme da se rovi otvsqkade!!!!Ami nai-dobre si vzemi balsam za mazna kosa,ve4e v magazina 6te ti poso4at nqkoi hubav

    Тайната на музиката е че тя започва там, където думите
    свършват.

  6. #6
    Ами купи си шампоан,балсам и маска за мазна коса и започни редовно и стриктно да се грижиш за косата си.
    Също така не я мии всеки ден,защото е вредно и така косата се омазнява много по-бързо.Знам,че е неприятно в началото,но опитай да си миеш косата 2-3 пъти седмично.
    Това мисля,че ще ти помогне да се справиш с проблема си.

  7. #7
    Takamm na maika mi kosata e mazna i tq e mn ama mn dovolna samo ot 6ampoana na Dove (daf). Kolkoto do balsam ... ne ti go prepora4vam mn za6toto ot nego o6te pove4e se omaznqva , oba4e ako ima6 vazmojnost si vzemi i balsam na Dove, slagai samo VAV KRAI6TATA V NIKAKUV SLU4AI V KORENITE, za6toto taka se omaznqva (znam go ot friziorka) i zadaljitelno go otmii sled malko .. i kakto kazaha drugite 2, 3 pati sedmi4no e napulno dostata4no za kapane NE POVE4E .. KASMET !!!!
    www.myschoolbel.info <---- tYk ImA Si4kI TeMI, EseTa, LIS ....

  8. #8
    Като си смениш шампоана

  9. #9
    В аптеките има шампоани който помагат.Една приятелка имаше струваше около 17 лв,ама имаше ефект.Ако се интересуваш ще я питам за марка и ще ти кажа :П
    Не Използвам авто-бронзанти,изкусвена коса нямам,прашките не си показвам...ем не ми се кефиш нали?!?

  10. #10

    Регистриран на
    May 2007
    Град
    TAM KADETO OBI4AM
    Мнения
    1 939
    spored men nqma spasenie ot taq rabota. pravi kato men, kapi se vseki den zaduljitelno,i nea d aima6 pr mi
    Цитирай Първоначално написано от ™G-Baby™

    Научих се - да копая дълбоко в мене,
    моите кладенци за да търся отново ,
    искрица надежда и частицата
    останала вяра.

    Ей богу - кажи ми ти ,
    струва ли си риска,
    да дълбая отново?

    И защо да го правя…?

  11. #11
    Eee kakvi saveti davate na momi4eto sled po4ti 3 godini


  12. #12
    Аватара на nicolepcd
    Регистриран на
    Dec 2007
    Град
    Враца
    Мнения
    2 267
    Цитирай Първоначално написано от bibi_bibi
    Eee kakvi saveti davate na momi4eto sled po4ti 3 godini

    Хах, вярно тва е пуснато 2005
    Амааа... не е хубаво попринцип да си миеш косата с балсам, защото наистина се омазнява мноооооооооого по-бързо... И къпането всеки ден не е удачно... през ден е идеално Е, не е много добре през ден, ама ако е ужасно мазна, няма как И... наистина... няма спасение

  13. #13
    Ей,шмате,кво възраждаш старите теми от прахта???

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си