.
Отговор в тема
Страница 1 от 3 123 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 63
  1. #1

    Има ли IRC love?

    Ima li IRC love i ako da kakva e tq, az li4no smqtam 4e moje da se haresvame s nqkakvo momi4e no ne i da se obi4ame.. shot nali znaete 4e ima golqma razlika. Izkajete svoeto mnenie.
    HypersLon4e-e-e

  2. #2

    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    To ThE Mo0n AnD BaCk
    Мнения
    58

    Re: Има ли IRC love?

    Ami ..ako trqbva da sum chestna.. mislq che nqma lubov v irc..
    moje bi moje da se zarodqt nqkakvi chuvstva,no opredeleno nqma da e lubov.. Lubovta e .. neshto koeto ne moje da se oseti v ineternet.. ili pone spored men ..
    Tova,koeto pojelaq Az dnes... to shte byde istinata utreshniq den!

  3. #3
    Фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    Na zEmQta
    Мнения
    249
    spored men nqma irc love,6tot parvo ne ste se vijdali ,pak ti ne moje6 da obi4a6 NQKOI
    Vtoro ne bi mogal da bade6 siguren 4e otre6niq e iskren s teb,vaob6te daje..
    II taka nqma takova ne6to nare4eno IRC love,tva sa samo vnu6eniq i nqkakvi simpatii ,koito se zarajdat po vreme na 4at....V 4ata vseki se predstavq za takiv kakivto iska da bade
    I tried so hard
    And got so far
    But in the end
    It doesn't even matter
    I had to fall
    To lose it all
    But in the end
    It doesn't even matter !

  4. #4
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    mislq che moje da prerastne v takava....kakto stana s men no irc samo uslojnqva vruzkite mislq..ili pone ako chatite i dvamata mn vreme bez da ste se vijdali i vzemate da se useshtate che neshto se sluchva i s dvama vi..leleee

  5. #5
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    i spored men nqma.. prosto kogato si pi6e6 si nqkoi go vijda6 v edna svetlina, a posle, kogato go vidi6 v druga,koqto moje da ne ti haresa
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  6. #6
    С моята приятелка се запознах в irc-то и вече 2,5 години сме заедно. Както се казва - всяко правило си има изключения.

  7. #7
    emiii ne znam ne ne chakaite az mislq che ima moje da ne e taq istinski liubov obache ima neshtu takova az naprimer se zapoznah s edno momche v irc.i veche stana godina i poveche ot kakto si chatim az mn si go obicham adski mn i toy me obichaSHe moje i oshte da e taka no v momenta poddyrjame samo priqtelski otnosheniq zashtoto lqtoto toy zamina za Italiq i nqmahme nikakva vryzka i de da znam no vse oshte si go obicham a togava go obichah strashno mnogo da mislq che ima sashto taka edna pr.na maika mi se e zapoznala sys sypruga si po IRC i v momenta sa jeneni i imat 1 dete



    Az SyM sI gAzE i Za DrUgItE hIcH nE mE e*e !!!

  8. #8
    Kato napisah irc love imah predvid, "lubov" koqto e porodena ot "chatene".
    Baccara pozdravqvam te za tova .. obi4aite se i da ste jivi i zdravi. 4esno kazano s pove4eto mi priqtelki sym se zapoznal v irc oba4e vsichko e stanalo na jivo ne v irc. V Irc vseki moje da se predstavq za vsqkakav kakto nai-4esto nqkoi hora pravqt vypreki 4e smqtam 4e nqma niakakv smisyl v tova. Smqtam 4e ne moje da ima lubov mejdu dvama 4oveka samo kato si 4atqt i primerno sa si govorili po telefona a sa ot razli4ni gradove.
    HypersLon4e-e-e

  9. #9
    moje 4oveka otstrani na kompa da ti dopada i interesite da s a sa6tite,ma ba6 lubov-neeeeeeeeeee nema takova jivotno
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  10. #10
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    ima irc seks!
    znachi .. moje da ima nqkvo .. ps .. daje privlichna ne e tochnata duma
    lubovta v irc si e edna lyja, pishesh li pishesh . no kvo stava vsyshtnost
    ti pishesh .. toi prochita syobshtenieto,.. misli, misli, misli, .. chak togava otgovarq. koeto ne e ekvivalent na razgovor ochi v ochi
    gledash samo monitora i hildqdite redove .. ne gledash choveka v ochite
    ima nqkva tochka na presicha na interesite, haresvat si smeshkite koito si puskat edin na drug .. i v kraina smetka ako/kogato se vidqt ochi v ochi .. mogat da ostanat razocharovani. zashto? vynshniq vid, makar i mnogo hora da kazvat "ne gledam vynshniq vid, a tova koeto e v syrceto na choveka" .. da romantichno ... no i malko lyja ;] haide da bydem realist, vseki gleda vynshniq vid. ako mackata/picha ne te kefi vynshno poneje ima golqma bradavica kato tazi na kakavi mariq ot reklmata na Bonux .. sigurno shte gledate malko po vstrani :)
    razgovora, koito provedete moje da ne se okaje tolkova interesen. interesen fenomen koito se sreshta. mnogo ot chaterite koito v .. chata sa ludi pichove i macki, pishat kato zamaeni, i puskat lafove, praish s tqh chat koito naistina ti haresva. no zashto li kato ste na kafe toi/tq mylchi .. chustva se neudobno da kaje neshto. :? zashto se poluchava taka .. samo te si znaqt.
    moje zashtoto sa sviknali razgovora da se provejda v drug vid .. ne dialog, a pisane, informaciqta tam se izlaga v tekstov vid, prochitash, .. prochitash pak .. mislish i otgovarqsh, .. razbivash gi.
    no v deistvitelnost .. ne mislel/a tolkova byrzo.

    i taka i tova "privlichane" koeto e bilo osnovata na novata"lubov" e razbito
    oshte edno razocherovanie.

    ima li naistina irc lubov, irc seks, a irc zachenvane ?

    ne se li izdiga prekaleno v kult virtualnoto ?! ne stavame li robove na PCtata i fantaziite si, vmesto te da ni slujat.
    stoi PC geimaryt pred svoqta mashina chasove nared, .. ne stava ot stola, ne qde, sigurno i pikae prez markuc na koito drugiq krai e v tuba. samo i samo zada ne otyrve i sekunda ot igrata .. < tova mai zvuchi kato nqkvo pristrastqvane .. ili moje bi nova bolest. za jalost .. zarazna!

    edin den deteto vi s lubopistvo shte pita "ae mamo, tate vi kak se zapoznahte"
    i bashtata shte otgovori: "s maika ti za pyrvi put se sreshtnahme na cs_aztek, dokato q skivam i tq me otnese s AWPto ot portata do mosta na kyntarite."

    a pitaite vashite roditeli kak sa se zapoznali .. siguren sym shte chuete dosta interesni istori .. dori nqkoi ot tqh strani :)
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  11. #11
    Цитирай Първоначално написано от hyperson`lufs`slaveto:)
    Kato napisah irc love imah predvid, "lubov" koqto e porodena ot "chatene".
    Baccara pozdravqvam te za tova .. obi4aite se i da ste jivi i zdravi. 4esno kazano s pove4eto mi priqtelki sym se zapoznal v irc oba4e vsichko e stanalo na jivo ne v irc. V Irc vseki moje da se predstavq za vsqkakav kakto nai-4esto nqkoi hora pravqt vypreki 4e smqtam 4e nqma niakakv smisyl v tova. Smqtam 4e ne moje da ima lubov mejdu dvama 4oveka samo kato si 4atqt i primerno sa si govorili po telefona a sa ot razli4ni gradove.


    Да, прав си. Но все пак irc-то може да запали огъня. Но които както да го мисли, най-накрая трябва да има среща лице в лице, а тогава лъсват доста неща

  12. #12
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Ами....какво лошо има!!Аз преди така си чатех с едно момиче към 2 години и то чат ама всеки ден сутрин обед и вечер...давали сме си снимки знаехме се кои сме..и после си бяхме уговорили среща...ама аз нещо не можах да отида и на другия ден тя се хванала със някакав бях много наранен много я обичах тя мен също сега също ме обича...и като я питах защо е тръгнала с него тя ми каза "Да те накарам да страдаш"-голяма любов а???
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    любов няма изобщо вие търсите
    любов по чата...
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  14. #14
    Mi da vuzmojno e az si 4atih s edno mom4e blizo 7 meseca makar da sme ot razli4ni gradove az se zaribqvah s nego toi s mene abe be6e super qko i sega ve4e hodim 8 meseca vijdame se 4esto i se obi4ame mnogo taka 4e si4ko zavisi na kakav 4ovek 6te popadne6 hehehe VqRno 4e e edno v irc drugo e o4i v o4i no se pak e qko da si 4ati6 eheh
    Bez myka ochite ne plachat. Bez oblak dyjd ne vali! Samo iskrenno koito obichat mogat da ronqt sylzi!

  15. #15
    Фен Аватара на MaDdNeSs_GirL
    Регистриран на
    Jan 2005
    Град
    Монтана
    Мнения
    244
    Има я на мен се случи но всичко се разби

  16. #16
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    Цитирай Първоначално написано от MaDdNeSs`GirL
    Има я на мен се случи но всичко се разби :(
    to da ne e amerikanski film che da ima hapy end :)
    sys vseki se sluchva tova :)
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Има виртуален секс супер тъпо е

  18. #18
    Голям фен Аватара на Iliqn4eto
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    534
    Мнения
    628
    ima i o6te kak,cql primer e moqta sestra tq ve4e varvi s neiniqt priqtel ot 2 godini i to se zapoznaha po IRC,chatiha si vidqha se i se vlubiha.. taka 4e vqrvam i az sam imala priqteli ot Irc,noo haresvaneto ne e prerastanalo v obi4.. noo vremeto 6te pokaje..:P
    Opitvam se da ne mislq,
    no tvoqta celuvka dqvolski mi Lipsva
    Obi4am te tova boli,
    obi4am te vsi4ko e salzi
    no znai,4e poslednata salza
    6te kapne ot tvoite o4i
    za6toto bez da znae6
    OBI4A6 me i TI!!!

  19. #19
    Mi moje da se haresat, no da se vlubqt - ne, naivno e
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  20. #20
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от BABY_SEXY_GIRL
    Mi moje da se haresat, no da se vlubqt - ne, naivno e
    Mnogo pravilno.............

  21. #21
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Ami sp0red men nqma takafa ... :{{

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    любов няма изобщо вие търсите
    любов по чата...
    Има Murderoll, има

  23. #23
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Няма такъф филм
    Има привличане, има приятелство д0ри има и симпатии, н0 нз.
    сп0ред мен чАК люб0в !
    Но да не забравяме факта, че м0же да се зап0знаеш с няк0й 0т чата
    да излезете... и да се харесате...
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  24. #24
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    Цитирай Първоначално написано от Iliqn4eto
    ima i o6te kak,cql primer e moqta sestra tq ve4e varvi s neiniqt priqtel ot 2 godini i to se zapoznaha po IRC,chatiha si vidqha se i se vlubiha.. taka 4e vqrvam i az sam imala priqteli ot Irc,noo haresvaneto ne e prerastanalo v obi4..:) noo vremeto 6te pokaje..:P
    i kyde se vlubiha .. v irc ?! v irc im beshe pyrvata sreshta i pyrvoto izlizane na kafe li ?
    misli malko po realno, v irc moje da se zapoznaesh s nqkoi koito sled kato se sreshtnete .. da si dopadnete i da se vlubite..
    moje da izpitvash nqkvi .. po takiva naivni simpatii kym nqkoi, da imash jelanie da se vidite, .. tolkova
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    ami zashto ne nqma lo6o da se zapoznaqt , opoznaqt i kato vij moje i da plamne ne6to kato se vidqt na jivo razbira se
    : AMG Corporation ::

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си