.
Отговор в тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 49

Тема: OPA

  1. #1

    OPA

    taka...
    1.moje Satanas_daughter ve4e da e pusnala temata za koeto se izvinqvam ako temata se povtarq
    2.znam 4e ^AvRiL^LaViGnE^ kaza tova koeto 6te kaja az
    3.OPA ozna4ava Organizaciq Protiv Aia

    nqmame ni6to protiv personalno kum neq,imame protiv na4ina po koito tq stana moderator

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  2. #2
    e po kakuv na4in to4no e stanala moderator?
    Kogato pogledne6 kum zvezdite, si spomni za onazi, koqto ne uspq da mi svali6!

  3. #3
    ne vse oshte ne sum napisala i se radvam che nai-nakraia se reshihme da go razkriem niama smisul da go kriem...vseki si ima pravo na menie

  4. #4
    yeahhhhh!FATALNOTO OPA se razkri!
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2003
    Мнения
    301
    хахахахах
    Търгувайте или си останете бедни. Ако не търгувате рентабилно, няма да търгувате дълго, а ако изобщо не търгувате, подписвате съдбата си точно толкова сигурно, колкото и ако тръгнете да скачате от самолет без парашут.

  6. #6
    Мега фен Аватара на bulgarche
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Стара Загорка
    Мнения
    8 699
    Най-после рашихте да споделите

  7. #7
    Фен Аватара на MyCuHkA
    Регистриран на
    Aug 2003
    Град
    хотел "Хилтън" ап.1 :)
    Мнения
    217
    Предлагам да изкажете всичко което имате тук и сега... За да се изясни всичко...
    Научи се да живееш всеки момент щастливо и никога да не си зает да даваш или получаваш любов...

    ♥R.I.P LOVELY ANNA♥

    SKYPE: ili7y9779

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Е това вече е тъпо....
    Не заради това, че очаквах да е нещо смислено, ами защото е изключително глупаво да се организирате "против Ая"
    Как е възможно толкова да завиждате на това, че тя е станала модератор, а вие не? Поне аз така си го обяснявам
    На мен тя нищо лошо не ми е направила, даже много ми допада
    "Нямаме нищо против нея, само против начина, по който стана модератор" - е това е много глупаво... какво ви пречи това, че е модератор?? То за модераторите няма ограничена бройка, тя не е заела ничие място
    Наистина не очаквах ЧАК такава простотия....
    Животът е прекрасен

  9. #9
    Razkajete, za6toto po novite ne sa v 4as ne6to s tazi istoriq.

  10. #10
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Та това ли било опа Организация Против Айа само защото тя станала модератор хахаах и кво значение има по какъв начин е станала модератор нали е успяла вие са като неможете и се късате от яд. ХАХАХА лично аз неща никъв модератор да стаам щот тва е толко бачкане че... Пък и няма мене кой да ме сложи за модератор

  11. #11
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    ае...кефете се ся че знаете вече
    против сме заради начина по който тя стана
    модератор-за кой ли път ни се показва че
    в тоя форум почти сичко е до връзки...абе
    кво да ви кажа ся ние си знаем ..
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  12. #12
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    a na4ina po koito stana moderator....
    of ama na4i i vie ste edni, nqmam dumi prosto
    mene li4no mnool slabo me interesuva kak e stanala moderator i o6te po slabo koi e moderator, kym Aia nqmam ni6to li4no i personalno
    ideqta e 4e ne malko visq v toq site i zabelqzvam nqkoi ne6ta
    edno ot tiq ne6ta e 4e tq kato moderator ne si vyr6i osobeno syvestno rabotata, ujasno mrazq takiva intrigi i o6te ot samoto na4alo trqq6e da se kaje kvo e opa....kakto i da e
    ne mi haresva prosto tova 4e kato cqlo samo prosto az f e deistva6t moderator
    mnool typo se polu4i be ei hora....

    Give me your best shot motherfucker!

  13. #13
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    az pyk mislq che veche stana malko banalno s tova OPA ili ОПА e ne znam .. ama prosto se izduhahte za nqkvi si tri dumi
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  14. #14
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Haha misteriqta se razkri :}

  15. #15

    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    St.Zagora
    Мнения
    47
    Цитирай Първоначално написано от Dobrina
    Е това вече е тъпо....
    Не заради това, че очаквах да е нещо смислено, ами защото е изключително глупаво да се организирате "против Ая"
    Как е възможно толкова да завиждате на това, че тя е станала модератор, а вие не? Поне аз така си го обяснявам
    На мен тя нищо лошо не ми е направила, даже много ми допада
    "Нямаме нищо против нея, само против начина, по който стана модератор" - е това е много глупаво... какво ви пречи това, че е модератор?? То за модераторите няма ограничена бройка, тя не е заела ничие място
    Наистина не очаквах ЧАК такава простотия....
    Napulno si prava!!!Super glupost!
    So keep on kickin'
    the bomb iS tickin'
    don't Stop-don't be a runaway
    go for the fire
    baby are you tough enough...

  16. #16
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    Gabrovo
    Мнения
    547
    lele nikoga ne bih predpolojila,4e misterioznoto OPA zna4i to4no tova...a bihte li razkazali na4ina ,po koito e stanala moderator?kakvo to4no se e slu4ilo,4e ima tolkova user-i ,koito ne odobrqvat post-a ,koito zaema????

    "Да oбичаш е да изпитваш удоволствие от щастието на oбичания човек!":КuP4eB OБИЧАМ TE!!!

  17. #17
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    ае...кефете се ся че знаете вече
    против сме заради начина по който тя стана
    модератор-за кой ли път ни се показва че
    в тоя форум почти сичко е до връзки...абе
    кво да ви кажа ся ние си знаем
    s vraski bez vrazki-stana lo e
    ee pak li 6te kriete-кво да ви кажа ся ние си знаем

  18. #18
    daam,no vapreki tova si spomniam tozi tegak i gaden moment,kogato tia stana moderator
    be6e za vsi4ki,no neznam,i az parvona4alno ne go udobriavah...

  19. #19
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Вие сте непоправими ве братче кво ви пречи като е станала модератор ебати завистта копеле ако беше стнал модератор някой друг за него щяхте да пишете същите простотии. Като не сте станали вие модератори виновен ви е тоя който е стнал така ли???. С връзки без връзки станала е модератор вие не сте кво толко няма да свърши света толко като не сте модератори ебати...

  20. #20
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Цитирай Първоначално написано от ^efas^^
    Вие сте непоправими ве братче кво ви пречи като е станала модератор ебати завистта копеле ако беше стнал модератор някой друг за него щяхте да пишете същите простотии. Като не сте станали вие модератори виновен ви е тоя който е стнал така ли???. С връзки без връзки станала е модератор вие не сте кво толко няма да свърши света толко като не сте модератори ебати...
    Проблема не е в това,че тя е модератор и не е толкова начина по който е станала.Просто ти не разбра както трябва затова не си прави грешни заключения и не изкарвай хората завистливи.Въпроса е в това,че модератори са хора,които изобщо не си вършат работата.Както каза fire_of_satan ,единствения активен модератор е prosto az f.Никой не умира от желание да бъде модератор,дори точно обратното - мисля че повечето не биха искали.Но помислете малко - всички се оплакват ,че темите се повтаряли и т.н.Еми ако всички модератори бяха действащи нямаше да е така.Никой не иска форума да западне и точно затова тази тема би трябвало повече да се обсъжда,докато се стигне до крайно решение.Пускани са теми за нови модератори,но никой не им обръща внимание.А би трябвало дори да са маркирани като ВАЖНИ теми..

    А относно това как Айя е станала модераторка - има ли значение?Мисля че не би трябвало да се обръща внимание на такива подробности.Според мен важните са последствията,а не останалото ..

    Това е моето мнение.Нищо лично кън никой.

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Milky Way
    Мнения
    858
    Еми като модераторите не си вършат работата що е организация против Ая а не против модераторите които не си вършат работата????

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    ае...кефете се ся че знаете вече
    против сме заради начина по който тя стана
    модератор-за кой ли път ни се показва че
    в тоя форум почти сичко е до връзки...абе
    кво да ви кажа ся ние си знаем ..
    to4no tova imam predvid i az.i da vi kaja-poslednoto koeto iskame e da sme moderatori.ta nali ako re6im da prerovim celiq forum i da triem bezsmislenite temi tva ozna4ava da ostane 2/3 ot foruma navsi4koto otgore vse nqkoi 6te e protiv tova koeto pravim i ni67to 4udno da se stigne do podpis OPSD(organizasiq protiv satanas_daughter)ili OPAL(organizaciq protiv amy lee).i kakto kaza aBnOrMaL_BaBy,Aia ne si vur6i rtabotata.ta tq na sedmica q vleze vednuj q ne!nqma li da e po dobre moderator da stane nqkoi koito e tuk vseki den i koito znae kakvo iska ot saita?naprimer ^AvRiL^LaViGnE^???ae sega kajete 4e i zavijdame i 4e nie iskame da sme moderatori

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  23. #23
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    i kakto kaza aBnOrMaL_BaBy,Aia ne si vur6i rtabotata.ta tq na sedmica q vleze vednuj q ne!nqma li da e po dobre moderator da stane nqkoi koito e tuk vseki den i koito znae kakvo iska ot saita?naprimer ^AvRiL^LaViGnE^???ae sega kajete 4e i zavijdame i 4e nie iskame da sme moderatori
    amy lee, казах го веднъж и пак ще се повторя: не мисля че Ая като модератор заема нечие място. Места за модератори има колкото си искате, трябва само администраторите да датат на някой модераторски права. Какво ви пречи това, че Ая има тези права? Не си върши работата - хубаво, но какво от това? Тук не е като на работа: ако не си вършиш работата те махат и слагат друг. Тук може да има хиляда модератора, няма значение кой си върши работата и кой не.
    Много бих се зарадвала и ^AvRiL^LaViGnE^ например да получи модераторски права - точно момиче е, и предполагам ще върши добра работа.
    amy lee, мисля че започваш да си противоречиш: ти имаш нещо против Ая като модератор, а не против начина, по който е станала модератор
    Животът е прекрасен

  24. #24
    kazah 4e nqmam protiv neq personalno-imam predvid 4e kato 4ovek q haresvam.mnogo 4esto sum suglasna s neq.napravo se 4udq za6to sus Satanas_daughter pusnahme temata.znaeh si 4e 6te se stigne do konflikti
    i za da ne se porajdat izli6ni konflikti predlagam temata da se iztrie ili zaklu4i

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Еее стига бе х0ра
    Егати интригите чак ф0рмация Анти Аиа сте напраили...
    Малк0 детск0 ми се струва...
    А я си представете тя кат0 пр0чете т0ва как ще се п0чувства?
    Ми и м0ет0 гадже ак0 беше м0д. м0жеше и аз да съм
    Попринцип е н0рмалн0 нещ0 ! Незнам :P
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си