.
Отговор в тема
Страница 1 от 5 12345 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 106
  1. #1
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575

    Koi ot foruma vi nervi?

    Vuv vseki forum ima hora,koito vi lazqt po nervite?Koi sa te i za6to?Kakvo mislite za tqh i kakvo v haraktera im vi drazni?

  2. #2
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Veche vsichki ot teroristichnata organizaciq "OPA" zapochvat da me draznqt... Prekaleno mnogo se vjivqvate i ne vijdam kakva e prichinata ...
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    sf
    Мнения
    575
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Veche vsichki ot teroristichnata organizaciq "OPA" zapochvat da me draznqt... Prekaleno mnogo se vjivqvate i ne vijdam kakva e prichinata ...
    Za vsi4ko vinagi si ima pri4ina,stiga da poiska6 da q razbwre6...

  4. #4
    nervat me tupite gosti s tupi temi i mneniq

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  5. #5
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Veche vsichki ot teroristichnata organizaciq "OPA" zapochvat da me draznqt... Prekaleno mnogo se vjivqvate i ne vijdam kakva e prichinata ...
    az sam ot tazi organizaciq,ama ne vijdam da se vjivqvam s ne6to
    nito ne6to kazvam,nito ne6ta prava.. pls kaji az s kakvi sam te podraznila
    ina4e az mnogo mraza licemerite i horata,koito non stop lujat bez pri4ina... ei takiva nai gi mrazq to4no opredeleni hora NE me draznat... prosto tuk sme se subrali ... de da znam.. abe nikoi ne mi lazi 4ak tolkoz po nervite,4e da go mraza
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  6. #6
    Мен засега никой не ме е изнервил яко. Преди имах конфликти с AMG-то, ама де да знам... Нямам лоши чувства към него. Пък и сега се завръщам от дългото си отсъствие и има време да опозная новите потребители.

  7. #7
    Guest
    Ne vremeto MUCKATA drazneshe qko sega i si ima zamestitelki - ne sa tolkova zle no gi ima

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2004
    Град
    Varna
    Мнения
    383

    Re: Koi ot foruma vi nervi?

    Цитирай Първоначално написано от lady_bird
    Vuv vseki forum ima hora,koito vi lazqt po nervite?Koi sa te i za6to?Kakvo mislite za tqh i kakvo v haraktera im vi drazni?
    Хмм май аз ще започна да назовавам конкретно никове
    И май първата си ти, lady_bird... за нула време напуска хиляда теми и то без особено дълбок смисъл... не се обиждай, но не мисля че форума има нужда от още флудърчета
    Другата е eliiiii_sexsito - прекалено много флуди това момиче
    amy lee също, но нея засега не мога да я разбера напълно - уж има някои доста смислени мнения, но постоянно ми се струва че тя само си търси към кого да се присламчи за да бъде на "силна позиция" - доколкото това е възможно във форума
    Сетих се и за honey_reflection - пак флудърче, а и с нейното "од" направо ме разбива... пише се "ОТ" бе момиче, не се ли научи... Не че аз съм много грамотна, но поне такива елементарни неща ги знам
    И BABY_SEXY_GIRL ме дразни, понякога има хубави мнения, но като цяло тя е от този тип момичета, които не ми харесват
    Това е май засега
    Предполагам че и аз дразня много хора, защото винаги се правя на голяма и разбираща, но мисля че си имам основание
    Моля никой да не се обижда, не целя да засегна никой
    Животът е прекрасен

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    744

    Re: Koi ot foruma vi nervi?

    Цитирай Първоначално написано от Dobrina
    Хмм май аз ще започна да назовавам конкретно никове
    И май първата си ти, lady_bird... за нула време напуска хиляда теми и то без особено дълбок смисъл... не се обиждай, но не мисля че форума има нужда от още флудърчета
    Другата е eliiiii_sexsito - прекалено много флуди това момиче
    amy lee също, но нея засега не мога да я разбера напълно - уж има някои доста смислени мнения, но постоянно ми се струва че тя само си търси към кого да се присламчи за да бъде на "силна позиция" - доколкото това е възможно във форума
    Сетих се и за honey_reflection - пак флудърче, а и с нейното "од" направо ме разбива... пише се "ОТ" бе момиче, не се ли научи... Не че аз съм много грамотна, но поне такива елементарни неща ги знам
    И BABY_SEXY_GIRL ме дразни, понякога има хубави мнения, но като цяло тя е от този тип момичета, които не ми харесват
    Това е май засега
    Предполагам че и аз дразня много хора, защото винаги се правя на голяма и разбираща, но мисля че си имам основание
    Моля никой да не се обижда, не целя да засегна никой
    Браво- мислех си, че както обикновено никой няма да си признае кого на харесва. Шапка ти свалям Радвам се, че отстояваш мнението си
    Определено съм съгласна за eliiiii_sexsito - струва ми се повърхностна и има нещо в нея, което не ми е приятно Преди ме дразнеше и MUCKATA, но тя вече не влиза. Не мога да понасям и хора, които само се мазнят, не казват нищо смислено, а просто се съгласяват с всички останали Дано да няма обидени
    ... Кой, ако не аз
    .... Кога, ако не сега...

  10. #10
    Guest
    Men pak BABY_SEXY_GIRL mn ma kefi - ne znam kakvo i Murderdolla ima protiv neq i tam oshte koi....verno prai sa ponqkoga no kefi - zasluji kakvatao poziciq iskashe v predishniq forum i az q uvajavam! moje bi novite `mizerni` usercheta ne mogat da q otcenqt kakto tiq koito bqha tuka v nachaloto na foruma i na saita kogato oshte nqmashe reklami i userite bqha 50-100 ....dobro vreme beshe....

  11. #11
    Голям фен Аватара на aBnOrMaL_BaBy
    Регистриран на
    Jul 2003
    Град
    In The Middle Of Nowhere !
    Мнения
    503
    Честно казано не обръщам особено внимание на юзерчетата в форума,гледам да изказвам мнението си без да засягам никой,но понякога и това се случва.
    Не мога в момента да се сетя за всеки,които ме дразни,но още като прочетох въпроса се сетих за двама и реших да напиша тях.Това са LiNkiN4eTo и Raina(eliiii sexito или както там се пише).И като се замисля стигам до извода,че ме дразни това,че пускат хиледи безсмислени отговори с цел повишаване на броя на мненията.Това страшно ме дразни и изнервя.Понякога искам да ги напсувам и да ги наредя много здраво,но се сдържам,защото форума не е място за обиди.Таа..общо взето ме дразнят всякакви такива флуудерчета..моля ви хора,научете се да пишете на място,на време и това,което трябва,защото ви гарантирам ще изнервяте всички!

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    Мене ник0й п0 специалн0 не ме дразни !
    Има една incheto преди мн0 ме дразнеше щ0т0 гледаше другите кв0 са писали и тя преразказваше същ0т0 и ми беше мн0 смешна !
    аммм кв0 не харесвате на BABY_SEXY_GIRL ? М0мичет0 си е супер т0чн0 !
    Мене ме дразнят х0рата к0ит0 не м0гат да защитават мненията си и в един м0мент зап0чват сами да си пр0тив0речат ! Има ги и такива.... :P
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    SuPeR MnoGo Me DraZni Eliiiii_sexsito
    purvo za6toto nick-a i e mn tvare6t , ne znam s kolko "i" se pi6e .... i tva "sexsito" e napisano napulno idiotski
    vtoro za6toto e sravnitelno nova tuk i zapo4na da se kara s dosta ot po - star6ite forumci
    treto za6toto pusna cql kup super tupi temi , koito dostignaha tiraj ot 5-10-15 mneniq nai - mnogo i ve4e sa istoriq
    taa mai e samo tq . . . imah i drugi konflikti s nqkoi potrebiteli ama . . . ve4e ne nqq takia prostotii

  14. #14
    men emoje bi ^Green Lady^,nqkak si ne izlu4va osoben 4ar a i stozi avatar nqkaksi mnogo zlove6ta
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  15. #15
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Alli
    men emoje bi ^Green Lady^,nqkak si ne izlu4va osoben 4ar a i stozi avatar nqkaksi mnogo zlove6ta
    da ve da i az v 1vata sedmica kogat go sloji toq avatar sanuvah koshmari - sega zaspivam s prespivatelni shtoto obraza na tova....sashtestvo na avatara ma presledva - razvih paranoq i shirofreniq pokrai toq avatar

  16. #16
    Guest
    Sq se setih che ne sa kefih na ^AvRiL^LaViGnE^ shtoto ne razbirah kak moje nqkoi da haresva neshto tolkova shirokorazprostraneno KOMERSIALNO i FALSHIVO (t.e. avrilkata) no sq vapros na lichen izbor e - i ^AvRiL^LaViGnE^ q uvajavam kato chovek i user

  17. #17
    i az su6to zabravih da kaja 4e ne me radvat osobeno eliiiiiiiiii sexsito i LiNkiN4eTo

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  18. #18
    Супер фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Ups & Downs
    Мнения
    2 188
    amy lee spokoino vzaimno e

  19. #19
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    adee.. ko stana sq ..
    kato grupa dushevno bolni li pochnahme sq .. ;] spodelq me si koi kvo go drazni ..
    seki si ima lichen problem ..kato iska da go rezreshi, ako iska da go tai v sebe si . ;]
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от LiNkiN4eTo
    amy lee spokoino vzaimno e
    o,spokoina sum.ne se i sumnqvam 4e e vzaimno

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  21. #21
    Голям фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Велико Търново
    Мнения
    514
    Май като се замисля само тая Eliiiiiiiiiii_Sexsito многоооооооооооо ме нерви...
    По принцип не обичам да се заяждам обаче тва момиче за няма и месец е направила повече мнения отколкото аз за близо 2 години. От които повечето с по 1 изречение. Не дава никога (почти) хубаво мнение, понякога се държи адски тъпо, се едно е невменяема. Също така съм останала с впечатление, че е много надута ...
    Loving you is like breathing... how can I stop?!?!

  22. #22
    Супер фен Аватара на air_J
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    Свищов Town
    Мнения
    1 860
    mi na mene sa mi anti Aia Cocki elito sexito ili tam kvato e oniq s avatarite na Cradle of Filth (ednata mai beshe dyshterq na satanata a drugiq ili drugata ne znam to4niq pol ne sym si napravil truda da zapomnq kak se pishe) shte gledam da ne izpusna nqkoi tva e mnogo dobra tema i beshe kraino vreme da se napravi kym toq moment za tiq se seshtam no obeshtavam ako se setq za nqkoi drug vednaga da go vkliu4a
    Левски шампион але але!

  23. #23
    az ne 6ta da se karam s nikoi....

    look into the eyes of a killer man, look into the eyes of a pig
    look into the eyes of a killer man, slam, damn boy, i wish you did

  24. #24
    Guest
    Satanas_daughter,Murderdoll

  25. #25
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    леле значи признавам си...
    [B]aneD Ме дразни без0бразн0 мн0г0 ! Пр0ст0 мнения 0т с0рта на "хахахаххахаха :РрР" или "да и аз мисля така" са ми супер тъпи а т0й ред0вн0 не пише п0 темата Има навик да 0бръща темите в чат 0бщ0 взет0 не ми е симпатичен кат0 харакер !
    Има прекален0 лапешки акъл за 20 и кусур г0дишен мъж !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си