.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 13 от общо 13

Тема: ne6to za noktite

  1. #1
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453

    ne6to za noktite

    nz dali e imala takava tema... no mi trqbva mn nqkakuv savet!
    kazete pls: moite nokti mn lesno sa 4upat, vob6te mn 4esto !!!

    kak da se ima hubavi i ne 4uplivi nokti?


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  2. #2
    Mi macka kupi si ot zazdravitelite za nokti na Avon mnogo pomagat

  3. #3
    aa mislq 4e i obiknoven zazdavitel 6ti svar6i rabota 6ot tiq avon ne mislq 4e sa tolkoz po razli4ni ot si4ki ostanali a ima i edni hap4eta deto gi reklamirat po tv-to kalmacin se kazvat za zdrava kosa ,nokti...

    Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.

  4. #4
    S tva "kalmacin" daje 6te postigne6 troen efekt:zdravi nokti,hubava kosa i nejna koja Trqbva ve4e da mi pla6tat za reklama

  5. #5
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    a tova kakvo predstavlqva nakakvi hap4eta li sa?i kolko struva

  6. #6
    xaxxaa troen efekt da ne stani6 kat termenatorka .da tabletki kat hap4eta ama za cenata ne q znam .

    Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.

  7. #7
    MI nqkvi hap4enca koito sudurjat kalcii,magnezii i cink .Ne sa mnogo skupi4ki mai ama i ne sez ane dali sa mnogo efikasni

  8. #8
    Повече от фен
    Регистриран на
    Feb 2005
    Мнения
    434
    mersi 6e probvam pak da vidim...

  9. #9
    mozhe6 da si kupi6 nqkakvo maslo za nokati.pomaga naistina,no trq da mazhe6 pone mesec.
    стига приказки!

  10. #10
    Mi pravi im 4esto maska, kato gi potapq6 vav topul zehtin za po 5 minuti
    I sa6to taka sled kato si iz4ustva6 laka sas lako4istitel, izmivai si noktite sas vero ili sapun, za da se premahnat ostankite ot lako4istitel, vreden e
    I ot vreme na vreme hodi bez lak za 2-3 dni pone i gi maji vseki den sas krem za ruce i nokti ili obiknoven
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  11. #11
    Guest
    potapq6 gi vav voda sas sol za 5 min. i/ili limonov sok. I taka 2-3 pati sedmi4no... \/

  12. #12
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Цитирай Първоначално написано от rali4ka91
    Цитирай Първоначално написано от DRE*
    Ами имаше едни такива хапчета правиха им даже реклама дето заздравяват ноктите,косата,костите и др.неща питай в някоя аптека и те ще ти кажат
    Хапчетата се казват Геритамин Нео.Може и да ти помогнат, нищо не губиш.В 1 опаковка има 20 капсули, всяка една от тях съдържа дневната доза от витамин А и Е необходима на организма.Пие се по 1 капсула на ден.Пиеш 3 опаковки, т.е. 60 дена по 1 капсула и го прекъсваш...всичко си пише на опаковката.Цената му е м-у 2 и 3 лв.
    Ако пък не искаш да пиеш Геритамин просто използвай заздравител за нокти.Най-хубави са на Perfect - 3 в 1 и този с копринени нишки.От личен опит ти казвам.Но трябва да си постоянна и да се въоръжиш с търпение.Мажи си всеки ден ноктите със заздравители.Преди това обаче можеш да си намажеш ноктите и със сок от изцеден лимон.
    Друг вариянт са маслата които се продават в аптеките.Отиваш просто в една аптека и питаш за масло против чупене и цепене на нокти.Много са полезни, а и повечето от тях не са скъпи(2,3,4 лв.).С тях си мажеш ноктите и кожата около тях, седиш 20тина минути и изтриваш с памучен тампон.Такааа има разни разтвори за заздравване на нокти - в лигенче с вода сипваш малко от тях и си киснеш ноктите, но мисля че смисъл от тях няма, а и са по скъпи.Че се сетих и за още нещо - Използвай лакочистител без ацетон, със съдържание на вит.F и ланолин.Е мисля че ти помогнах поне с малко
    А ето я и темата:
    http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=117045

  13. #13
    Голям фен Аватара на rali4ka91
    Регистриран на
    May 2006
    Град
    София
    Мнения
    837
    Цитирай Първоначално написано от Анонимко
    potapq6 gi vav voda sas sol za 5 min. i/ili limonov sok. I taka 2-3 pati sedmi4no... \/
    МОРСКА сол С обикновената нищо няма да направи

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си