.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 14 от общо 14

Тема: NAGLASENA RABOTA

  1. #1

    NAGLASENA RABOTA

    Ebati za6to triabva6e da spe4eli Zdravko.Ne e 4esno. Vsi4ko e naglaseno.No vapreki tova Zara si ostavia ve4nia pobeditel

  2. #2
    Голям фен Аватара на Utopia
    Регистриран на
    Feb 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    711
    naglasena rabota e potylvaneto na delata sreshti mafiotite
    Пий Бира За Да Станеш Човек

  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    Пловдив
    Мнения
    875
    нали и аз т'ва викам че е нагласено някъв бизнесмен от Приморско вложил 20 000 за Здравко в SMS и затова той спечели кофти

  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2003
    Град
    Варна
    Мнения
    1 101
    Ммммдааа, а ако беше спечелила Зара, феновете на Здравко щяха да викат "Нагласена работа".
    Ай не се вживявайте толкова.
    Не можете да сте сигурни дали е нагласено или не. Пък и да е било нагласено кво ви пука, тия пари така и така не отиват при вас.
    Две точки във безкрайността
    сред хорския безброй-
    там някъде се движи тя,
    а там се движи той...

  5. #5
    Фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    behind you, bitch
    Мнения
    169
    dobre 4e ne sam v BG da gledam teq gluposti

  6. #6
    Абе кжо ти пука виж ги кви са злета вси4ки и тоя Алиджан как ме изнерви 6ото си ли4е6е колко завижда на Здравко.Тъпа рязана пу6ка-добре 4е не взе тои кинтите

  7. #7
    aide ako obi4ate,ima tema za big brother,pi6ete v neq.da,be6e naglaseno.ama sega ne mi puka 6toto mi e kofti 4e nqma da si gi gledkam

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  8. #8
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    aide ako obi4ate,ima tema za big brother,pi6ete v neq.da,be6e naglaseno.ama sega ne mi puka 6toto mi e kofti 4e nqma da si gi gledkam
    i an men taka.sorru,ama tova be6e izvanredna tema

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    above the clouds..
    Мнения
    1 128
    бе вие нормални ли сте фе...остаете коит тряа си е спечелил..не е нагласено..и аз можех викам че е нагласено стойка да си тръгне или нед и гроши..нали? нищо не знаете...две думи:руси сте(не е убида :P )

    се пак ви бичам

    ..But why?...

  10. #10
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    aide ako obi4ate,ima tema za big brother,pi6ete v neq.da,be6e naglaseno.ama sega ne mi puka 6toto mi e kofti 4e nqma da si gi gledkam
    naglaseno?!tFa az li go kazah?lele.ama edva li e naglaseno 6toto...awe q si pomislete kolko hora haresvaha zdravko

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  11. #11
    vsi4ki 6te stanat o6te po izvestni taka 4e....
    Ne Ti E pRiAtEl ToZi KoItO tI BaR6E sAlZiTe a ToZi KoItO nE tE kArA Da pLa4e6!

  12. #12
    Mmm i za men si4ko e naglasena rabota Zara trqbva6e da spe4eli no.....za Nas ZaRa e pobeditelq v Big BrotHeR!!!!!!
    Bez myka ochite ne plachat. Bez oblak dyjd ne vali! Samo iskrenno koito obichat mogat da ronqt sylzi!

  13. #13
    Голям фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    По света и у ВАС!!!
    Мнения
    919
    Цитирай Първоначално написано от BaHuHka``
    Mmm i za men si4ko e naglasena rabota Zara trqbva6e da spe4eli no.....za Nas ZaRa e pobeditelq v Big BrotHeR!!!!!!
    Имаш право!!!
    When you got big dreams don't listen to what nobody say and don't let nobody turn you away

  14. #14
    Guest
    SH0 PA XARESWATE NA TAZ T1PA GAZKA ZARA,TOLKO E PROSTA I MARZELIWA I AKO TWA MI E MANEKENKA,KOLKO PO KRASIWI MOMICHETA IMA OT NEQ,AKO NE ZA DRUGO PONE ZDRAWECA CHISTESHE,INACHE DA SI POTANAT W PRAH OT TAA KRANTA,ABE TAPO SHOY

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си