.

Виж резултатите на анкетата: Имате ли акне?

Гласували
57. Вие не можете да гласувате в тази анкета
  • Да, имам и съм момиче.

    11 19,30%
  • Да, имам и съм момче.

    8 14,04%
  • Нямам и съм момче.

    8 14,04%
  • Нямам и съм момиче.

    28 49,12%
  • Ъ, к'во е тва акне?

    2 3,51%
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 35
  1. #1

    Колко от потребителите във форума имат акне? :)

    Чудех се къде да пусна темата и реших, че тук е най-удачното място. :P
    Ако някой сметне, че не и е тук мястото да я изтрии/премести.



    Ще бъде интересно да се разбере колко процента от хората посещаващи форума имат младежки пъпки(акне). Момичета/момчета.

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    May 2004
    Град
    Не Пиша Вече Ф Тъпия Форум
    Мнения
    1 325
    нямам и се надявам да нямам
    ...Romance Is For The Weak-Minded...


  3. #3
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    Цитирай Първоначално написано от Murderdoll
    нямам и се надявам да нямам
    absoliutno to si e jivo nakazanie ama liceto s poveche poddrujka moje maximalno da se predpazi ot akne

  4. #4
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Trqbva6e da dobavi6 v anketata silno izrazeno i slabo izrazeno ... ne moje ili glatko lice ili cqloto kato lunata....az naprimer imam pyp4ici ma nito sa golemi nito sa mnogo v smisal normalno za vyzrastta predi nqkolko dni ima6 edna me be6e centrirala na nosa..ogormna i 4ervena ama tfa sa anomalii po princip ne izlizat takiva bqh kato ednorog
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  5. #5
    Повече от фен Аватара на honey_reflection
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    In the middle of no where.. at the top of heavens floor lol
    Мнения
    453
    az nqmam


    F* [ You're nobody until you're talked about. ]

  6. #6
    И аз нямам :P
    Но когато харесваш някого до такава степен,че искаш да влезеш в главата му,обикновено скачаш в леглото му...

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Когато качвам килограми се появяват тук-таме. Когато се чистя от мазнини нямам.

  8. #8
    Nqmam, adski rqdko imam, samo predi nerazpolojenie
    ВИЖ ПРАВИЛАТА НА ФОРУМА!!!

    Никога не оставяй страхът да удариш топката да те лиши от удоволствието от играта!

  9. #9
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    AZ IMAM! PROBLEM LI IMA NEKUF ?!
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  10. #10
    Мега фен Аватара на miloto_girl_4e
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    нА плАнеТаТа зеМя
    Мнения
    6 567
    nqmam ..
    t.e imam ot vreme na vreme malki pup4ici,koito nito sa nekFi gadni 4erveni,nito sa golemi.. zabelqzvat se,ama ne mi pre4at.. + tova e normalno za vuzrastta.. doosta dobre se grija za liceto si... i tezi malki pup4ici,deto mi izlizat ot vreme na vreme.. te izlizat predimno predi .. mese4niq mi cikul...
    Internet,Football,Friendship,Travel,Cinema,Animals ,Movies,Music,Horror movies,Love

  11. #11
    Е зависи как се подържаш

    Вече има козметици навсякъде .. така че къв е проблема ?

  12. #12
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от Grrr
    Е зависи как се подържаш

    Вече има козметици навсякъде .. така че къв е проблема ?
    Акнето не е хигиенен проблем, умник. А ако мислиш, че козметик може да те избави от него...Смееех, смеех и сатира.

  13. #13
    Ах MiRaCuLiX.bb глупаво момче си ти..

    В днешно време си има маса препарати , както и медицинската козметика се развива в България.. Така , че ако имаш средства и желание винаги можеш да си подържаш лицето...

    Не е ли така ?!

  14. #14
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Abe az imam ama go lekuvam i ze da minava da vi kaja otidete na li4en i toi 6te vi dade za dermatolog i toi 6te vi kaje ko da praite tva e moq savet
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  15. #15
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Ama adski prosti jenki... 108327192 "Ne, nqmam i sym momiche" KVO NQMATE WE BASI PUPCHIVITE PUUU*KI STE VSICHKITE ?!#!@)(#&(!@
    Samo predi menstruaciq im idvalo? E vie da ne mislite, che az prilicham na torta s orehi ? NE , NE PRILICHAM imam 3 PUPKI, AMA SI IMAM I SUM SI NATISNAL "DA, IMAM I SYM MOMCHE" ,A NE DA KAZVAM, CHE MI IZLIZAT samo predi da si polzvam Perhidrol ILi predi DA SERA F KENEFA ILI PREDI DA SI BURKAM V ANUSA eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeb ahhhhh maamu;l........@93871283
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  16. #16
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    2 009
    Цитирай Първоначално написано от Grrr
    Ах MiRaCuLiX.bb глупаво момче си ти..

    В днешно време си има маса препарати , както и медицинската козметика се развива в България.. Така , че ако имаш средства и желание винаги можеш да си подържаш лицето...

    Не е ли така ?!
    Смеех

  17. #17
    Супер фен
    Регистриран на
    Feb 2004
    Град
    sofia
    Мнения
    1 863
    mi as nqmam

  18. #18
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Ama adski prosti jenki... 108327192 "Ne, nqmam i sym momiche" KVO NQMATE WE BASI PUPCHIVITE PUUU*KI STE VSICHKITE ?!#!@)(#&(!@
    Samo predi menstruaciq im idvalo? E vie da ne mislite, che az prilicham na torta s orehi ? NE , NE PRILICHAM imam 3 PUPKI, AMA SI IMAM I SUM SI NATISNAL "DA, IMAM I SYM MOMCHE" ,A NE DA KAZVAM, CHE MI IZLIZAT samo predi da si polzvam Perhidrol ILi predi DA SERA F KENEFA ILI PREDI DA SI BURKAM V ANUSA eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeb ahhhhh maamu;l........@93871283
    Сандро, не се хаби, не си прав. Анкетата е "Имате ли акне", 3 пъпки не са акне, не говори глупости. Акнето е наличието на доста по-голямо количество пъпки и да, на момичетата им излизат пъпки преди и по време на мензиса, така че няма нужда да се вживяваш толкова.
    Всички беди на компютъра идват от задклавиатурното устройство!

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от MiRaCuLiX.bb
    Цитирай Първоначално написано от Grrr
    Ах MiRaCuLiX.bb глупаво момче си ти..

    В днешно време си има маса препарати , както и медицинската козметика се развива в България.. Така , че ако имаш средства и желание винаги можеш да си подържаш лицето...

    Не е ли така ?!
    Смеех
    Абсолютно си прав, Миракуликс е едно много глупаво момче, направо му се чудя какво прави в този форум за свръхинтелигентни. Купуваш си "Лептен" и почват да те канят по купони и да не ти викат "корнишона", да...те затова по-възрастните нямат акне, защото са отишли овреме на козметик и са се мазали с мазила.
    Всички беди на компютъра идват от задклавиатурното устройство!

  20. #20
    Голям фен
    Регистриран на
    Nov 2002
    Град
    Стара Загора
    Мнения
    615
    Emi Miskin,znachi i az nqmam akne, puk glasuvah, che imam.... Ne che mi puka de i da imah ...
    Звезди ли искаш да ти свалям... морски пясък да броя... Нима не чувстваш мила моя, че аз по ТЕБ горя!

  21. #21
    Цитирай Първоначално написано от SanDRo
    Emi Miskin,znachi i az nqmam akne, puk glasuvah, che imam.... Ne che mi puka de i da imah ...
    Ами значи да. На печелившите честито!
    Всички беди на компютъра идват от задклавиатурното устройство!

  22. #22
    Голям фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    S o F i A
    Мнения
    727
    mi 4estno da si kaja predi imah no suvsem malko, ve4e nqmam
    Не позволявай на другите да ти казват за какво да мечтаеш!

  23. #23
    nqma zna4enie
    Guest
    kogato 4ovek ne razbira ot ne6to, po-dobre da si zamyl4i! Ako be6e tolkova lesno da izlekuva6 akneto, nikoi nqma6e da ima takiva problemi. Ne e vypros nito samo do higienata, nito do mazila, lekari i tn. Mnogo po-slojno e, taka 4e ne izraqvaite mnenie, koeto se bazira samo na va6ite predpolojiq!!!

  24. #24
    roza
    Guest
    emi da vi kaja az imah dosta no hodih na dermatolog i toi mi dade lekarstva,losioni,kremove i takiva ne6ta.ostana mi problem 4e imam petna,krema koito mi be6e za petna ne mi svar6i mnogo dobra rabota.A da ne govorim 4e sa 2 krema dadoh 70lv.

  25. #25
    Guest
    Аз нямам, не съм имала и се надявам никога да не имам, на 16 съм.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си