.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 10 от общо 10
  1. #1
    Георги
    Guest

    Спермата ми е жълтеникава

    Здравеите търсих в форума но не можах да открия нищо и за това рещих да попитам. Начи набор 86 съм (ако има някакво значение) и преди 2-3 години си мислех че е нормално спермата ми да е жълтеникава и си викам то ще се оправи като порасна. Смятам че достатъчно поразнах за да не ми е вече жълта ама не.

    Ако някои знае от какво може да е това опасно ли е или де да знам абе изобщо нормално ли е спермата да е жълтеникава (да не казвам жълта).

    Претисних се да не е някакъв проблем защото който и да попитам ми казва че неговата е бяла и въобще не биела на жълто ама то кой ли ще си каже.

    Благодаря ви предварително.

  2. #2
    Повече от фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Мнения
    357
    Не би трябвало да е жълта Нормалният цвят е бял. Може би трябва да се консултираш с лекар.Уролог.

  3. #3
    Otivai na lekar!Koi chakash??

  4. #4
    Георги
    Guest
    e pone malko jalteniklava ne moje li da e bre

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от Георги
    e pone malko jalteniklava ne moje li da e bre
    Напълно е нормално, в случай че е малко жълтеникава...
    в противен случай, би било добре да се консултираш с уролог.
    Да знаеш как да печелиш е първата стъпка, но освен това трябва да знаеш и как да извличаш полза от победите.
    Правила на Форума http://www.teenproblem.net/f/pravila.html

  6. #6
    Георги
    Guest
    Е да ама как да разбера до колко малко е жълтеникава. В смисъл такъв виждаш я жълта ама то разликата м/у жълто и бяло е малка пак и то има оттенъци на прозрачност и така абе "сперма".

  7. #7
    Георги
    Guest
    Съжалявам че пиша още една тема ама не съм регистриран и не мога да едитвам. Забравих да жи споделя че само когато е на хартия е жълта, когато е на тяло не съм и обърнал внимание (а не искам да пробвам на моето тяло), но когато е в вода е бяла и то много бяла. Абе странна работа е тва пук не ми се ходи на уролог все пак щом съм рещил първо да попитам тук значи урологът е последният ми вариянт на деиствие.

    Много благодаря на мнението на Coci той единствено ме укоражи и се надявам повече сапознати хора да споделят мнението си за да знам трябва ли да се притесниавам или да се радвам на живота.

  8. #8
    Knigf
    Guest
    a v bobec kak e?

  9. #9
    Guest
    Ми бледнее както и в на майкати устата то на такъв жълт фон.........

  10. #10
    Ne,ne e problem vse pak vseki 4ovek ima razli4en tip
    sperma.Cveta za6to te pritesnqva?Nali si pulnocenen vse pak!Tova 4e e leko jultenikava ne zna4i izob6to 4e ima primesi ot urina ako tova ti e hrumvalo!

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си