.
Затворена тема
Страница 1 от 2 12 ПоследнаПърви
Резултати от 1 до 25 от общо 49
  1. #1
    stf
    Guest

    Аман от тея негри?

    Здравейте хора

    Значи от 2 години вече живея в New York. И какво да кажа - това, което сме гледали по филмите в БГ не е съвсем така. Ама хич даже!
    Градът е мръсен, в метрото бягат мишки, всичко е много скъпо и е пълно с негри.

    "егати расиста" ще каже всеки втори. Е да ама не. Не бях докато не дойдох тук. Слушах рап, нямамх нищо против черни, зелени и червени. Обаче хора казвам ви тва негрите са страшно нещо. А най-лошото е, че си спомням, че като заминавах от Бг всичко живо слушаше рап. И всички пеехме некъф рап без дори да схващаме за какво става дума в песента. Ако знаете как ни мразят негрите просто не можете да си представите. Ако тук слушаш рап и си бял, дотам си. White niggaz както им се вика, са най-презираната част от обществото-белите ги мразят, а черните им се присмиват. И знаете ли коя ми беше любимата песен в БГ? Redman & Method Ruff Ryders. Да, точно тази, в която и не знаех, как се пее 'whities wanna die, whities are afraid to try"...

  2. #2
    Guest
    sweety izop6to ne e taka.az ziveq v LA i imam mnogo priateli deto sa negri i izop6to ne e taka kakto kazva6.daze priateliq mi e cheren i sme zaedno vece 2 godini i nikoga ne e kazal ne6to protiv belite che slu6at rap ili negovite priateli sa kaza li ne6to.plus tva brat mi sa6to ima mnogo priateli kadet sa cherni i izop6to niama ni6to takova.
    da viarno ima i takiva kadeto mrazat belite taka e no tva e za6toto ima mnogo beli kadeto mrazat negrite.kakto ima beli rasisti ima i cherni ne li taka?
    neiskam da se zaiazdam s teb i niamam ni6to protiv teb no prosto negovori protiv vschki cerni

  3. #3
    Guest
    ne si prav ne vschki negri mrazat belite

  4. #4
    Pravo e momcheto,a vie deto lapate chernite patki dano skoro puknete ot SPIN Samo tova moga da vi pojelaia jivotni takiva.

  5. #5
    Цитирай Първоначално написано от KGW
    Pravo e momcheto,a vie deto lapate chernite patki dano skoro puknete ot SPIN Samo tova moga da vi pojelaia jivotni takiva.

    Това беше най-дебилното изказване, което съм чела. Да казваш, че всички чернокожи са тъпи и т.н. само защото не си попаднал сред подходящи...

  6. #6
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    Цитирай Първоначално написано от Black_Diamond
    Цитирай Първоначално написано от KGW
    Pravo e momcheto,a vie deto lapate chernite patki dano skoro puknete ot SPIN Samo tova moga da vi pojelaia jivotni takiva.

    Това беше най-дебилното изказване, което съм чела. Да казваш, че всички чернокожи са тъпи и т.н. само защото не си попаднал сред подходящи...
    emi kvo da ti kaja....selqniqta e navsqkyde i preobladava za jalost v
    mnool hora, to tova daje ne e selqniq....ne znam kakvo e, ama e po- lo6o

    Give me your best shot motherfucker!

  7. #7
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Abe nqmam dumi za takiva temi samo mi gubqt vremeto
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  8. #8
    Alo grajdaniata,leko che shte nacapate gashtite sled malko.Kazah vi,slabo me valnuva s kakvi jivotni si go slagate,no se nadiavam da si poluchite zaslujenoto.I izvinenie spriamo jivotnite,zashtoto te sa po-oduhotvoreni ot vsiako edno negro.

  9. #9
    Цитирай Първоначално написано от KGW
    Alo grajdaniata,leko che shte nacapate gashtite sled malko.Kazah vi,slabo me valnuva s kakvi jivotni si go slagate,no se nadiavam da si poluchite zaslujenoto.I izvinenie spriamo jivotnite,zashtoto te sa po-oduhotvoreni ot vsiako edno negro.
    Хихи. От къде си я насъбрал тази омраза към негрите ми е много интересно? Какво са ти направили? И какво е заслуженото, което ще си го получим? Ще ни набиеш или ще се пържим в Ада, защото не мразим всички, които са малко по-различни от стадото? Хахахаххахахаха. Става ми много забавно от такива мнения, съжалявам.

  10. #10
    I men mi stava tujno kato ti gledam "razmishleniata".Vsichki koito sa malko po razlichni ot stadoto.Mai obache belite veche sa malcinstvo,a ne chernite.Vij sega koi e po-razlichen ot stadoto.

  11. #11
    Guest

    Различно не значи п о л о ш о !

  12. #12
    Ami predlagam ti da si usinovish niakoe oligofrenche togava.

  13. #13
    ne e taka.i az imam priqteli koito sa negri i sa rodeni i jivqli v amerika to4no v NYC
    i da ti kaja mai...IMAT PRAVO da ni mrazqt(ako ni mrazqt de),za6toto q pomisli kakvo sme im pri4inqvali predi stotici godini!

    KGW-mnogo zadrusteno izkazvane da ti kaja 4esno.prili4a6 mi na edin 4ovek deto go bannaha ottuka samo zaradi ei takiva izkazvaniq kato tvoite

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  14. #14
    negrite ne sa ti vinovni vuprosa si e do chovek navsiakude ima gadni i gotini hora prosto ne si popadnal na niakoi sviasten ne mojesh da obviniavash edna ciala rasa samo shtoto niakolko choveka sa gadni

  15. #15
    amy lee: ti si idiot nomer edno batence.kakvo sum vinoven az che maimunite hiliada hodini ne sa mogli da izobretiat i koleloto daje ? kato sa po-nizshi shte robuvat. tova e prirodata.po-silnia oceliava,a ti koi si che vurvish sreshtu prirodata mijiturko ?

  16. #16
    Цитирай Първоначално написано от KGW
    amy lee: ti si idiot nomer edno batence.kakvo sum vinoven az che maimunite hiliada hodini ne sa mogli da izobretiat i koleloto daje ? kato sa po-nizshi shte robuvat. tova e prirodata.po-silnia oceliava,a ti koi si che vurvish sreshtu prirodata mijiturko ?
    1.ne govori za men v mujki rod.MOMI4E SUM PO DQVOLITE,NE RAZBRAHTE LI?!
    2.mijiturka li?nai golqmata mijiturka koqto sum vijdala tova si TI!6te vurvq sre6tu koito si iskam i kogato si iskam.
    tova 4e TI si misli6 4e sa po niz6i ne gi pravi takiva.i ne znaeh 4e umut na 4ovek se izmerva v tova kakvo e izobretil i kakvo ne...

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  17. #17
    Негрите са по - добре от нас в много отношения. Ти, боклук такъв нямаш никакво право да слагаш цяла една раса под общ знаменател! Я си помисли кой си ти и тогава казвай кой лош и кой не! Ти моето момче така като ти гледам постовете си мисля, че едва ли си на повече от 13. Само лапета говорят така и си служат с обиди, защото куче, което лае не хапе! Точно това се отнася и за теб. Ти можеш да ми кажеш, че съм тъпа, проста или пък да ми кажеш "Майка ти стара"...можеш да изръсиш каквито и да било обиди, но на мен въобще не ми пука, защото не си важен за мен! Ей такива паразити като теб свършват в някой ъгъл и спринцовката на земята или пък в затвора! Ти някога да си общувал с черен? Не, нали?! При тях е така също както и при нас! Има си добри и лоши хора! Аз лично мисля имам приятел, който е черен и е много добър и искрен човек. И защо ли, когато си вървим много често става, че някой бял се е втренчил в него? Става така, защото българският народ е забутан в на кучегто задника и не може да живее както американците, германците и т.н. Ние все трябва да мислим най - лошото и да гледаме в на другия чинията. Може и да влезем в ЕС, но хората никога няма да се променят, защото българите са най - алчният. Има хора като мен, които мислят, различно и не завиждат на другия, когато му се е случило нещо хубаво. Е аз мога да кажа, че така са ме възпитали родителите ми и се гордея с това. Черните хора не са виновни, че са черни...аз бих се гордяла...та бях започнала да казвам с какво са по - добри:

    1. Страхотни гласове имат...не е тайна, че те са по - добри певци от нас.
    2. Отнасят се много по - нежно с една жена от колкото с някой бял нехранимайко, който ще те наебе и ще си тръгне.

    Има още много неща, които бих изброила, но има ли смисъл да говоря на глупаци!

    П.С. Всичко това беше за
    KGW

  18. #18
    Madam,mai ti si tazi deto e na 13.A dali sum obshtuval s chernokoji,da,obshtuval sum,osnovno sus shutove.Teb kato te gledam ot malka si ebana i zahvurlena ot belite nehranimaikovci i poneje tiah si gi minala veche vsichkite,sega si se prehvurlila na chernite.Sled tova jultite li shte sa na dneven red.Po-dobri pevci ? Ako si padash po maimunski zvuci super.Drugo osven tova ne mojesh da izbroish,zashtoto tolkova ti stiga i akula.A za sprincovki i zatvori,mai tvoite cherni seks-partniori sa tezi deto osnovno sa na pompa i v pandiza.Ama tova ot televizora niama kak da go znaesh zashtoto sigurno vashte oshte ne te puskat i do magazina,"KAKO".
    Sega za drugata mijiturka,bezpolovoto izchadie,amy lee:
    Skupa-Skupi-Skupo kaji mi ako ne po tova kakvo si dal na tozi sviat se izmerva akula ti ? Ili iskash primerno da postavish edin Bethoven do edin primat kato 2pac ? Ti osven protiv sebe si,kato gledam akula ti,protiv drug ne mojesh da varvish.Idi sega ... osmuchi edin cheren jezul...vikni black power i si liagai.

  19. #19
    Цитирай Първоначално написано от KGW
    Madam,mai ti si tazi deto e na 13.A dali sum obshtuval s chernokoji,da,obshtuval sum,osnovno sus shutove.Teb kato te gledam ot malka si ebana i zahvurlena ot belite nehranimaikovci i poneje tiah si gi minala veche vsichkite,sega si se prehvurlila na chernite.Sled tova jultite li shte sa na dneven red.Po-dobri pevci ? Ako si padash po maimunski zvuci super.Drugo osven tova ne mojesh da izbroish,zashtoto tolkova ti stiga i akula.A za sprincovki i zatvori,mai tvoite cherni seks-partniori sa tezi deto osnovno sa na pompa i v pandiza.Ama tova ot televizora niama kak da go znaesh zashtoto sigurno vashte oshte ne te puskat i do magazina,"KAKO".
    Sega za drugata mijiturka,bezpolovoto izchadie,amy lee:
    Skupa-Skupi-Skupo kaji mi ako ne po tova kakvo si dal na tozi sviat se izmerva akula ti ? Ili iskash primerno da postavish edin Bethoven do edin primat kato 2pac ? Ti osven protiv sebe si,kato gledam akula ti,protiv drug ne mojesh da varvish.Idi sega ... osmuchi edin cheren jezul...vikni black power i si liagai.

    Хихи. Просто нямам думи. Тази тема изцяло показва манталитета на българина, като такъв. Като не знаете с какво да защитите или да нападнете негрите и започвате да се обиждате един друг. KGW, не знам на колко си години и не ми пука. Няма значение на колко е години човек - чувала съм и 50 годишни хора да говорят като теб, а съм чувала и 5 годишни да ти противоречат. Тъпото е, че никой не може да те убеди, че не си прав. Има много големи боклуци сред белите и има много свестни хора сред черните. Жестоката истина е, че Еди Мърфи е много по-добър актьор от Леонардо ди Каприо. Еминем пък е много по-добър от 2pak (поне за мен). Няма да говоря за бели издънки, които ме карат да се срамувам като Бритни Спиърс. Тук соча известните личности, за да се добие някаква обща представа. Излишно ли е да подсещам, че президента на ООН е негър? А за Буш коментар нямам. Тъй че ги има и двата варианта и е доста зле да се говори, че всики черни са лоши, а всички бели - добри.

  20. #20
    Цитирай Първоначално написано от KGW
    Teb kato te gledam ot malka si ebana i zahvurlena ot belite nehranimaikovci i poneje tiah si gi minala veche vsichkite,sega si se prehvurlila na chernite.
    eh...aman ot prosta6tina.posle 6to foruma zatuval...mi kak 6to,to4no zaradi takiva kato tebe kato ne znae6 umniko,po dobre stoi dale4 ot klaviaturata i ne pravi glupavi izkazvaniq,koito dori ne sa vqrni,za6toto prosto stava6 za smqh,razbira6 li?sumnqvam se da me razbira6,ama kakto i da e...

    Любовта е най-висшата степен на омразата

  21. #21
    Pusni si niakoia amerikanska idiotska grupa i si traikai mijiturko.Kazah ti go mnogokratno.Zaradi men moje da zatuva foruma spored teb,a zaradi idioti kato teb zatuva celia sviat.

    FUCK THE USA

  22. #22
    Цитирай Първоначално написано от KGW
    FUCK THE USA

    За едно нещо да сме на едно мнение!

  23. #23
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от amy lee
    ne e taka.i az imam priqteli koito sa negri i sa rodeni i jivqli v amerika to4no v NYC
    i da ti kaja mai...IMAT PRAVO da ni mrazqt(ako ni mrazqt de),za6toto q pomisli kakvo sme im pri4inqvali predi stotici godini!

    KGW-mnogo zadrusteno izkazvane da ti kaja 4esno.prili4a6 mi na edin 4ovek deto go bannaha ottuka samo zaradi ei takiva izkazvaniq kato tvoite
    1. Тъп си само тва ще ти кажа ...

    Имали за какво да ни мразят. Нещо станало преди стотици години и сега заради това си мислят, че вечно те са ощетени. Избират между бял и негър за неква работа. Ако изберат белия черния веднага ще каже, че не са го разбрали щото е негър. Виждате ли как на всяка една корица на учебник да кажем задължително има негър. Забелязвате ли как по филмите винаги президента, шефа .. е негър. Ако го няма негъра веднага ги обвиняват в расизъм... Ае дейба и мангалите. Нищо против тях, ама недейте и вие да ги защитавате.

    От негъра по-голям расист няма !

  24. #24
    Мен като ме гледаш НИЩО не можеш да кажеш, защото аз се боря за нещо в тоя живот, а не вижея, за да псувам и обиждам хората. Ама к'во ли се занимавам с БОКЛУЦИ КАТО ТЕБ!!!

  25. #25
    Ti ne obijdash horata nali ? Samo gi narichash bokluci. Aide uspokoi se malko,che toku vij si puknal.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си