.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 9 от общо 9
  1. #1
    kopchence
    Guest

    KuPoNcHe Za R.D.-To

    hey zdrasti hora... zamislih se, 4e to4no sled 1 sedmica imam r.d. i ne sam planirala ni6to ... i ne znam kak da go praznuvam ..
    izkliu4eno e da e v nas .... 6oto 6e e mnoo zle, abe vuob6e go izklu4vam kato variant.. na bar4e, ne znam, mislq, 4e 6te e dosta tupo, zatva ostava da si zanesem v nqkoq diskote4ka ... izkliu4vame su6to amor, karma i double vision, 6toto ne mi se slu6at razni 4algii i kiu4eci cqla ve4er ... a puk na6te nqma da me pusnat za cqla no6t nikade v nqkoq normalna diskoteka .......... pomognete! znam, 4e sa ujasno mnogo iziskvania, ma ne znam kvo da pravq! help-4eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  2. #2
    Супер фен Аватара на Momchence
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    София
    Мнения
    1 544
    Az znae6 li na kfo bih se izkefil ... kupuvate dvulitrovi biri4ki...moje vodka....4a6ki (plastmasovi) abe kakvoto si re6ite i otivate na gradina :P i po4vate da hekate gradinkata e klasika v smisal az taka go bih naprail...v diskoteka e typo ... na bar e po dobre ama tebe ne te kefi ... vky6ti e nai-qko za mene ama ti kategori4no go othvyrlq6 .... az bih oti6al na bar ama taka izliza malko skypo...za tfa GRADINKA :P
    Birdy birdy in the sky dropped a poopy in my eye, I don't worry I don't cry, I'm just happy that caws can't fly!

  3. #3
    kopchence
    Guest
    abe vku6ti bi bilo qko, ma prosto ne moga da gi izpuda takoa zlobno na6te .... v bar prosto nqqq kvo da praime .. 6oto vse pak ne mi e tolko merak da se natrqskame a da se razmurdame malko ....

  4. #4
    Фен
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    Варна
    Мнения
    213
    i az imam sa6tiq problem ama si misleh parvo da sme u nas...nali kolkoto da se zapo4ne s kopon4eto i posle...kadeto vqtara ni zaveee
    tell me would you kill to save your life?
    tell me would you kill to prove you’re right?
    --------------
    no matter how many deaths that I die, I will never forget
    no matter how many lies that I live, i will never regret

  5. #5
    Супер фен
    Регистриран на
    Mar 2004
    Град
    Sofia / София
    Мнения
    1 478
    nai- qko se praznyva v kru4ma
    : AMG Corporation ::

  6. #6
    kopchence
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от kopchence
    .. 6oto vse pak ne mi e tolko merak da se natrqskame

  7. #7
    eee kav e toq kupon bez da se napiete..........otivate v nekoe kru4me ili v nekoq mehana ikupona e na 6
    There are days we will remember,there are nights we won't forget never...there are people who will stay in our hearts forever...!!

  8. #8

    Регистриран на
    Oct 2004
    Град
    неизвестно
    Мнения
    46
    tva za gradinkata e qko no moje6 da go praznuva6 u naj-dobrata si priqtelka ama nz
    обичам те и пак ще те обичам
    за тебе мисля до зори
    макар пред всички да отричам
    и пред себе си дори

  9. #9
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Mi p0m0li nqk0q priqtelka k0qt0 m0je da nakara r0ditelite i da 0tidat nqkyde ili sa na rab0ta da napravi6 kup0na tam! :}

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си