.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 7 от общо 7
  1. #1
    AaAaAaAaAaA
    Guest

    Кой е Иван Костов ? Кой е Майкъл Чорни ?

    Иван Костов & Майкъл Чорни

  2. #2
    Да разбирам ли, че не знаеш кои са или не знаеш каква е историята за тях (без МПС)?

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Black_Diamond
    Да разбирам ли, че не знаеш кои са или не знаеш каква е историята за тях (без МПС)?
    Единия е бивш премиер,другия е бивш милиардер....

  4. #4
    Guest
    Тоя психар е направо за затвора. Накрая каза на репортерите да се разотидат, ако мислят за здравето и живота си. Е, това ако не е заплаха за убийство, здраве му кажете. Това е нучувано: Гл. прокурор да заплашва група журналисти по най-мутренския начин.
    Нечувано и невиждано !

  5. #5
    Голям фен Аватара на Nekasa4a
    Регистриран на
    Aug 2004
    Град
    София кв. Лозенец /Ловеч "Попска Градинка"
    Мнения
    724
    Цитирай Първоначално написано от [B
    aneD]Тоя психар е направо за затвора. Накрая каза на репортерите да се разотидат, ако мислят за здравето и живота си. Е, това ако не е заплаха за убийство, здраве му кажете. Това е нучувано: Гл. прокурор да заплашва група журналисти по най-мутренския начин.
    Нечувано и невиждано !

    xaaxaxax e v BG si4ko e vazmojno
    I don't thing ! I drink !!!
    Litex & Metal Rulz !!!

    Верни сме до Гроб!

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Dec 2004
    Град
    Stara Zagora
    Мнения
    1 144
    Abe za Ivan K0st0f p0mnq edna slu4ka (maika mi q e razkazvala) . 0ti6yl nqkyde na p0ste6tenie pri nqkyf prezident ili ne6t0 0t s0rta i p0neje K0st0f bil fen na gybite te mu servirali triufeli ( edni 0t nai-skypite gybi i sy6t0 mn0g0 vkusni) 0ba4e t0i kazal ne mersi hahaha t0gava tiq h0ra se 0bidili mn0g0 i taka... Znam 4e e bil premier edn0 vreme k0gat0 az sym bila pr0h0dilka ili v 1 klas haahha A za Maikyl 40rni sam0 znam 4e e bil mn0g0 b0gat i mai dyrje6e nqkyf Futb0len klub ....

  7. #7
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    IVan kostov ... toq e edin 4eren ... politik

    za 4orni .... aa tiq 2-mata imaha nqkva vryska s nqkvi 200 000 $ do kolkoto si spomnqm
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си