.
Отговор в тема
Резултати от 1 до 22 от общо 22
  1. #1
    Guest

    Тийнейджър LOVE

    Афе кой го чете тоя фестник? Видях, че bodil4e_f е много голяма фенка там ( Супер готка а? ) хехе

  2. #2
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Йооо МЕн !!! Аз съм --> Тедо , канд. кор. от Пловдив


    скоро не са писали мои теми ама ... няма нищо А ти случаино да си фен на този весник ? Аз наскоро пуснах такава тема ... нямаше много почитатели Незнам за другите ... но това весниче мен си ме кефи!!!
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  3. #3
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Йооо МЕн !!! Аз съм --> Тедо , канд. кор. от Пловдив


    скоро не са писали мои теми ама ... няма нищо А ти случаино да си фен на този весник ? Аз наскоро пуснах такава тема ... нямаше много почитатели Незнам за другите ... но това весниче мен си ме кефи!!!
    Ейо аз пък съм

    Black Power, канд. кор. от София


  4. #4
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от ^NG3^REPLAY^
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Йооо МЕн !!! Аз съм --> Тедо , канд. кор. от Пловдив


    скоро не са писали мои теми ама ... няма нищо А ти случаино да си фен на този весник ? Аз наскоро пуснах такава тема ... нямаше много почитатели Незнам за другите ... но това весниче мен си ме кефи!!!
    Ейо аз пък съм

    Black Power, канд. кор. от София

    ee tova si beshe ne4ove6ko ... vyv predi6nata tema na toq forum ... imashe edno momi4e koeto sy6to e kand. kor.
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  5. #5
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Цитирай Първоначално написано от ^NG3^REPLAY^
    Цитирай Първоначално написано от tedo_davis
    Йооо МЕн !!! Аз съм --> Тедо , канд. кор. от Пловдив


    скоро не са писали мои теми ама ... няма нищо А ти случаино да си фен на този весник ? Аз наскоро пуснах такава тема ... нямаше много почитатели Незнам за другите ... но това весниче мен си ме кефи!!!
    Ейо аз пък съм

    Black Power, канд. кор. от София

    ee tova si beshe ne4ove6ko ... vyv predi6nata tema na toq forum ... imashe edno momi4e koeto sy6to e kand. kor.
    Ми няма да е лошо да се съберем хорица от вестника )

    Който иска да си лафим може да ме намери в чата в канали #bgteen & #blu с ник: NoEx

  6. #6
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    az pyk v 4ata sam s nick --> ^^BoY4e^^ ili tedo_davis ... kanali ... #city-lan i #teenproblems
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  7. #7
    Голям фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Мнения
    619
    ami az predi mu bqh luda fenka no ne znam zashto sprqh da si go kupuvam oshte poveche che tova forumche e super no vestnicheto si e mn qkichko de

  8. #8
    Guest
    Нямат ли уеб тия хора. Кат бях на 12 и аз го четях, за мен е предимно весник за девствени и обаркани момиченца и момченца които тепарва се учат и не знаят по кои свят са, без да са обиждат феновете!

  9. #9
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от Kittie_
    Нямат ли уеб тия хора. Кат бях на 12 и аз го четях, за мен е предимно весник за девствени и обаркани момиченца и момченца които тепарва се учат и не знаят по кои свят са, без да са обиждат феновете!
    Ех извинявай, аз почнах да пиша преди 1 година и когат' нямам кво да правя пиша някфи теми там Иначе тя преди сестра ми го четеше и понякога и аз го зимах ) ся го взимам ей така, да гледам кфо' пишат

  10. #10
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    Леле хора сериозно ли го четете тоя вестник ?!
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  11. #11
    Guest
    Цитирай Първоначално написано от GeRyTo
    Леле хора сериозно ли го четете тоя вестник ?!
    Аз пиша там, макар че от много време не съм пращал нищо

  12. #12
    Повече от фен
    Регистриран на
    Jun 2003
    Град
    Ямбол
    Мнения
    443
    И кво пишеш там?
    Абе незнам според мен това е много много детско..аз като бях 6ти-7ми клас и го четяхме редовно...ама като се замисля тва беше преди много години... не си ли малко пораснал?
    In such ugly times, the only true protest is beauty!

  13. #13
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Град
    Ich brauch Benzin!
    Мнения
    1 579
    Цитирай Първоначално написано от GeRyTo
    Леле хора сериозно ли го четете тоя вестник ?!
    seriozno 4e i pari ot nego zimam
    Admin-Coki:
    Снимките в подписа са неподходящи, деактивиране на профила за системно нарушение.

  14. #14
    Супер фен Аватара на LunaTriCk
    Регистриран на
    Jan 2004
    Град
    Anfield
    Мнения
    2 415
    TL смуче. Наистина е за 12-13 годишни туй книжовно дело...

  15. #15
    Супер фен
    Регистриран на
    Apr 2004
    Мнения
    1 337
    не! Въ0бще не ми харесва !
    Страшн0 тъп детски вестник ! 0с0бен0 кат0 видя някви люб0вни пр0блеми и направ0 ме връщат в 7-8-ми клас ... !
    И чашите бяха опразнени, и бутилката с гърло разбито, и вратата беше заключена, а леглото широко открито. И безбройни звезди от стъкло ни предсказваха щастие в тая като в приказка великолепна, отдавна неметена стая.

  16. #16
    Голям фен Аватара на techCandy
    Регистриран на
    Oct 2003
    Град
    София
    Мнения
    904
    mi ob6to vzeto Kittie LunTrick aver4eto i Geryto go kazaha
    i az go 4etqh kato bqh na 13- 14, ako ne i po- rano
    ama toq vestnik o6te li sy6testvuva ne sym go vijdala ot ujasno mnool vreme, abe vinagi e bil typ, ne me kefi

    Give me your best shot motherfucker!

  17. #17
    Голям фен
    Регистриран на
    Sep 2004
    Град
    ...Here In The Shadows...
    Мнения
    601
    Ами честно казано никога не съм си го купувала Аз съм на 13

  18. #18
    Повече от фен
    Регистриран на
    Nov 2004
    Град
    В СьРчИцеТо На Fuelman :P {}
    Мнения
    311
    amMM az sam si go kupuvala 1-2 puti kolkoto da vidq za ko stava duma :P ve4e ne go kupuvamMmmm

    He e Ba}|{Ho DaJlu Me MpA3u|_|_| iJli Obu4a6 -Ba}|{HoTo e 4e u B DBaTa CJlu4e9| Cu MuCJlu6 3a MeHe!{}:P

  19. #19
    mii na mene mi haresva tva vestniche kato se ima v predvid che povecheto statii sa vzeti ot tozi sait predi si go kupuvah redovno ama posledno vreme se zabravqm ili ne mi se chete...ama opredeleno ima polezni neshta za hora na moqta vyzrast(13)



    Az SyM sI gAzE i Za DrUgItE hIcH nE mE e*e !!!

  20. #20
    Guest
    Хаха, е интелигентните ... хммм, ние сме тъпи, шо'т го четем и пишем вътре, а вие сте умни, шо'то сте си го взимали преди и сега не го четете повече, но той винаги си е бил тъп!! ( Обърнете внимание на всички отрицателни постове за това ). Тъпи май сте вие, че мое си формулирате изреченията

    Относно тф'а личното мнение, ми всеки си има право, така че

  21. #21
    Emi i az si go kupuvah redovno 6-7 klas.Ot dosta vreme veche ne sum fenka ama sega pak bih si vzela
    Ever tried. Ever failed. No matter.Try again. Fall again. Fail better

  22. #22
    Фен Аватара на ilsss
    Регистриран на
    Feb 2009
    Град
    Burgas
    Мнения
    147
    da vi kaja 4estno za prauv put go 4uvam

Правила за публикуване

  • Вие не можете да публикувате теми
  • Вие не можете да отговаряте в теми
  • Вие не можете да прикачвате файлове
  • Вие не можете да редактирате мненията си